Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.smsprofi.pl     Wysyłka faksów 0.00 z 5 0
Wysyłka faksów - http://www.smsprofi.pl
ID w katalogu 3110
Tytuł Wysyłka faksów
Url http://www.smsprofi.pl
Opis Strona firmy SMS Profi proponującej klientom wspieranie działań marketingowych przez takie działania, jak wysyłka faksów, masowe wysyłanie wiadomości tekstowych a także szereg innych. Nasze usługi prowadzą do docierania do większej grupy klientów i ich pozyskiwania.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wysyłka faksów
Data Jul 7, 2009
Imię kontaktowe Iwona
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. AVEK zestaw do videoendoskopii
  W Katowicach mieści się siedziba przedsiębiorstwa Avek, jakie od wielu lat specjalizuje się w sprzedawaniu rozmaitego rodzaju urządzeń medycznych. Oferujemy nie tylko nowe produkty, lecz również używane albo rekondycjonowane, to znaczy takie, w których są wymienione wszelkie uszkodzone komponenty. Staramy się zagwarantować naszym klientom sprzęt taki jak ultrasonografy, skanery i echokardiografy, zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej. Dysponujemy akcesoriami do gabinetów specjalistycznych, w tym audiometrami, termometrami oraz ciśnieniomierzami. U nas odszukasz także taborety, fotele i komputery przydatne w każdym gabinecie. Więcej wiadomości na naszej witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. promoexpress.pl
  Materiały promocyjne dla klienta końcowego są tym, co oferujemy. Firmy korzystają z nich w różny sposób np. używają jako podarunki firmowe lub elementy programu mającego na celu dbanie o motywację pracownika. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Działy obsługi klienta i sprzedaży są wyspecjalizowane. Należymy do grona wiodących firm promocyjnych w kraju. Możemy się pochwalić największą ilością nagród w Europie, jeżeli chodzi o jakość zdobień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. scianyprzesuwne.com - Akustyczne ściany przesuwne
  Ściany przesuwne są świetnym rozwiązaniem tworzącym przegrody, które stanowią barierę fizyczną i akustyczną, ale nie ograniczają dzielonej powierzchni trwale a najlepszym partnerem biznesowym dla twojej firmy z branży budowlanej oferującym ściany przesuwne, mobilne ściany przesuwne, akustyczne ściany przesuwne i ognioodporne ściany przesuwne jest firma Sigmat1 z Mysłowic, która projektuje, dostarcza i montuje wszystkie rodzaje ścian przesuwnych i akustycznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Gilotyny
  Firma INTARCO zajmuje się sprzedażą urządzeń biurowych i bankowych od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy bindownice do opraw plastikowych i drutowych, niszczarki do papieru i nośników danych (płyty CD, dyskietki) oraz gilotyny i trymery o różnej wydajności i długości cięcia. Naszą bogatą ofertę uzupełniają również laminatory i termobindownice najlepszych, renomowanych firm takich jak PAVO i WALLNER. Bardzo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. MONIKA PEDA komornik w Sopocie
  Jeżeli szukasz komornika, który prowadzi działalność na obszarze Gdańska - zachęcamy do współpracy z Kancelarią Komorniczą Moniki Peda przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku. Do czynności komorniczych należą takie zadania jak: realizowanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne, zabezpieczenie tych roszczeń i przekazanie wierzycielowi w ciągu 4 dni. Dodatkowo komornik wykonuje inne tytuły wykonawcze, jakie zostały wydane na podstawie odrębnych przepisów i tytułów egzekucyjnych. Jest również zobowiązany do wykonania spisu inwentarza oraz sporządzenia właściwego protokołu. Więcej wiadomości odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0