Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.angielski24.com/    
Angielski24.com - Nauka angielskiego
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 3 głosach
Angielski24.com - Nauka angielskiego - http://www.angielski24.com/
ID w katalogu 3163
Tytuł Angielski24.com - Nauka angielskiego
Url http://www.angielski24.com/
Opis Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce angielskiego, słownictwo angielskie. Zapraszamy do odwiedzenia strony i do rozpoczęcia nauki angielskiego już dziś!
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe angielski   język angielski   naka języków obcych
Data Jul 14, 2009
Imię kontaktowe Angielski24.com
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Angielski dla dzieci
  W naszym sklepie prezentujemy Państwu nowatorskie materiały CD
audio do nauki języka angielskiego. Materiały przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, nawet poniżej 3-go roku życia. Nasza strona
zawiera oparte na badaniach informacje, dotyczące tego, jak nasze pociechy chłoną wiedzę i szereg wskazówek metodycznych, wspomagających nauczanie najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy po szczególy na naszą stronę internotową www.mang-mini.pl. Częste aktualizacje. Konkurencyjne ceny.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Portale komputerowe > Sklepy


2. Studia podyplomowe
  Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to idealne miejsce do studiowania dla wszystkich, którzy chcą zrobić karierę w logistyce. Oferujemy szeroki wybór specjalności związanych z najbardziej atrakcyjnymi dziedzinami logistyki - zarówno ramach studiów podyplomowych, jak i magisterskich, licencjackich, czy też inżynierskich. Nasza kadra to doskonali fachowcy w swojej dziedzinie, a studentom oferujemy bogaty program praktyk w największych firmach logistycznych w kraju i na świecie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Active English and Languages Education Centre-Szkoła Języków Obcych
  Szkoła Języków Obcych Active English And Languages Education Centre oferuje profesjonalną naukę języków :

portugalskiego, japońskiego, chińskiego, niderlandzkiego, norweskiego, fińskiego, szwedzkiego, arabskiego, tureckiego, hebrajskiego, hausa, greckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, chorwackiego, angielskiego, duńskiego, twi, swahili, polskiego, rosyjskiego, łacińskiego, koreańskiego, języka migowego, wietnamskiego, joruby, igbo, tagalogu, urdu, hindi, litewskiego, laotańskiego, albańskiego, bośniackiego, bułgarskiego, węgierskiego, rumuńskiego, perskiego, ukraińskiego, słoweńskiego, słowackiego i macedońskiego.
www.activeschool.com.pl, tel. 071 34 19 154, 071 34 19 110
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Biuro tłumaczeń Warszawa
  Londoner to profesjonalne biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia angielski, niemiecki oraz szereg pozostałych. Wykonywane przez nas tłumaczenia to gwarancja szybko zrealizowanego zlecenia, satysfakcji z wykonanej pracy oraz dodatkowe doradztwo. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Www.apeiron.edu.pl
  APEIRON to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego, która działa w Krakowie oraz Katowicach. Oferowane są studia I i II stopnia na kierunku: bezpieczeństwo wewnętrzne. Ponadto, uczelnia jest także organizatorem studiów podyplomowych, między innymi na takich kierunkach jak: administrowanie warsztatem detektywa, administrowanie systemami bezpieczeństwa czy administracja i zarządzanie kryzysowe. W szkole prowadzone są też kursy w czasie których zdobyć można na przykład uprawnienia niezbędne do ochrony imprez masowych. Na stronie internetowej udostępnione są wszystkie informacje na temat oferty edukacyjnej oraz zasad rekrutacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0