Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://bimbo.edu.pl    
Bimbo - Przedszkole Konstancin
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Bimbo - Przedszkole Konstancin - http://bimbo.edu.pl
ID w katalogu 3188
Tytuł Bimbo - Przedszkole Konstancin
Url http://bimbo.edu.pl
Opis Bimbo - Super Przedszkole w Konstancinie

Kameralne grupy, język angielski, dużo zabaw w parku starych drzew

Zapraszamy do Konstancina
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe przedzkole konstancin konstancin-jeziorna jeziorna chylice piaseczno
Data Jul 14, 2009
Imię kontaktowe Patrycja
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Prywatne przedszkole, prywatny żłobek
  Prywatne przedszkole Wesołe Krasnoludki dziala od 2008 roku. Zaczynaliśmy jako placówka opieki dziennej nad dziećmi a z dniem 1 września 2009 uzyskaliśmy wpis do ewidencji placówek oświatowych w Żorach, pod nr 47. Przedszkole realizuje całość podstawy programowej określonej przez MEN. Budynek przedszkola posiada zatwierdzenie straży pożarnej i sanepidu w zakresie spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny. Łazienka dostosowana jest do wzrostu małych użytkowników. Meble w salach posiadają atesty wymagane dla przedszkoli.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Żłobek w Warszawie
  Baby City to wyjątkowe warszawskie przedszkole oraz żłobek, które oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci metodą Total Physical Response. Metoda ta opiera się na naturalnym obcowaniu z nauczycielem anglojęzycznym, dzięki czemu dzieci uczą się języka w naturalny i przyjazny dla nich sposób. W Baby City prowadzona jest ekologiczna kuchnia, która dostosowana jest do potrzeb dietetycznych dzieci już od siódmego miesiąca życia. Szczegóły dotyczące programu zajęć można znaleźć na stronie internetowej żłobka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. przedszkole Śląskie
  Od lutego 2010 zapraszamy do nowego niepublicznego przedszkola w Wojkowicach. W naszym przedszkolu e ramach opłat podstawowych dziecko uczestniczy w następujących zajęciach: zajęcia plastyczne; zajęcia muzyczne; gimnastyka; zajęcia z ART TERAPII; nauka języka angielskiego; zapoznanie się z postępowaniem w sytuacjach kryzysowych; zajęcia sportowe. Dysponujemy dużą salą sportową, w której dzieci zapoznają się z grami zespołowymi (koszykówka, siatkówka). Dysponujemy również bardzo dużą Bawilandią oraz w sezonie letnim ogródkiem o powierzchni 700 m² w pełni wyposażonym do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Ogródek jest ogrodzony bez możliwości wejścia osób postronnych i zwierząt
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Przedszkole w Gdańsku - sokrates.gda.pl
  Myślisz o przedszkolu prywatnym? Jeżeli zdecydujesz się na przedszkole prywatne Gdańsk, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, na co stawiamy? Odpowiedzi na to pytanie mogą być różne, można wymienić choćby kameralność i bezpieczeństwo czy odkrywanie mocnych stron oraz ich rozwijanie.
Co do szczegółów naszych działań, dbałość o rozwój maluchów następuje poprzez zajęcia z rytmiki, taniec, warsztaty plastyczne, język angielski, gimnastykę, bajkoterapię oraz zajęcia piłki nożnej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Przedszkole Charbrowo
  Gminne Przedszkole w Charbrowie, Gmina Wicko. Jesteśmy przedszkolem umożliwiającym w sposób profesjonalny rozwój zdolności i zainteresowań każdego dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Posiadamy dobrze przygotowaną bazę do profesjonalnego i ciekawego prowadzenia zajęć. Przedszkole zatrudnia 5 nauczycielek o wysokich kwalifikacjach, kompetentnych i doświadczonych. Są to pedagodzy, z co najmniej kilkuletnim stażem pracy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0