Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://bimbo.edu.pl    
Bimbo - Przedszkole Konstancin
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Bimbo - Przedszkole Konstancin - http://bimbo.edu.pl
ID w katalogu 3188
Tytuł Bimbo - Przedszkole Konstancin
Url http://bimbo.edu.pl
Opis Bimbo - Super Przedszkole w Konstancinie

Kameralne grupy, język angielski, dużo zabaw w parku starych drzew

Zapraszamy do Konstancina
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe przedzkole konstancin konstancin-jeziorna jeziorna chylice piaseczno
Data Jul 14, 2009
Imię kontaktowe Patrycja
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkole w Warszawie - Kidzcorner.pl
  Naszeprzedszkola działają na terenie Warszawy, gdzie naszym dzieciom zapewniamy naukę pod okiem doświadczonych pedagogów oraz native speakerów, które realizowane są dwujęzycznie. Nauka w naszych przedszkolach działających na Mokotowie oraz Białołęce realizowana jest zgodnie z autorskimi programami jednocześnie w języku polskim oraz angielskim. Nauczanie pozwala na nabycie w sposób naturalny umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Żłobek w Warszawie
  Baby City to wyjątkowe warszawskie przedszkole oraz żłobek, które oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci metodą Total Physical Response. Metoda ta opiera się na naturalnym obcowaniu z nauczycielem anglojęzycznym, dzięki czemu dzieci uczą się języka w naturalny i przyjazny dla nich sposób. W Baby City prowadzona jest ekologiczna kuchnia, która dostosowana jest do potrzeb dietetycznych dzieci już od siódmego miesiąca życia. Szczegóły dotyczące programu zajęć można znaleźć na stronie internetowej żłobka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Komornik, Komornik Mysłowice
  Komornik sądowy Tomasz Berżowski zajmuje się: Licytacjami komorniczymi(ruchomości oraz nieruchomości) oraz Egzekucjami Komorniczymi.
Komornik sądowy - funkcjonariusz publiczny (niebędący urzędnikiem państwowym), działający przy sądzie rejonowym, zajmujący się w zasadzie wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Klub malucha u Puchatka- opieka nad dzieckiem Poznań
  Klub malucha " U Puchatka " oferuje fachową opiekę nad dzieckiem. Nasz klub to nowoczesna placówka z przyjazną i ciepłą atmosferą. Klub Malucha mieści się w domu jednorodzinnym dzięki czemu dzieciom jest zapewniona odpowiednia przestrzeń i komfort. Właściwa opieka nad dzieckiem to dla każdego rodzica ważna sprawa. U nas żadne dziecko nie będzie się nudzić. Ich rozwój odbywa się poprzez grę i zabawę, ważne elementy szczęśliwego dzieciństwa. Klub malucha to coś więcej niż tylko opieka nad państwa dzieckiem. Klub U Puchatka to zapewnienie bezpieczeństwa oraz dobrej atmosfery pod nieobecność rodzica. Klub U Puchatka spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Nasza oferta kierowana jest dla miasta Poznań i okolice.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Przedszkole w Warszawie - bajkoweprzedszkola.pl
  Wszystkim rodzicom, którzy pragną, by ich dziecko już od najmłodszych lat zdobywało wykształcenie w najlepszych miejscach, jednocześnie bawiąc się i integrując z innymi maluchami, gorąco polecamy zapoznanie się z ofertą, którą przedstawiają niepubliczne integracyjne przedszkola Bajeczka. Oba mają siedzibę w Warszawie jedno na Bielanach, drugie natomiast na Bemowie. Przedszkola otwarte są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7 18 i zapraszają dzieci w wieku 1,5 5 lat. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0