Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.maxserwer.com     Serwery 0.00 z 5 0
Serwery - http://www.maxserwer.com
ID w katalogu 32
Tytuł Serwery
Url http://www.maxserwer.com
Opis Serwery - strona z ofertą serwerów z różnych dziedzin. Oferujemy także serwery gier. Można u nas zamieścić swoją stronę na naszym darmowym hostingu.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Słowa kluczowe serwery   serwery gier   hosting  
Data Jan 24, 2008
Imię kontaktowe mario1973
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
1. Społeczność ludzi szukających pomocy w rozwiązaniu problemu z HIV i AIDS
  Tylko w roku 2009 2,8 mln ludzi na całym świecie zakaziło się wirusem HIV ? społeczność zakażonych stale się powiększa. Z powodu AIDS w 2007 roku zmarło 2,1 mln osób. 22,5 mln mieszkańców Afryki subsaharyjskiej jest zakażonych HIV, ale liczba nowych zakażeń HIV - 1,7 mln rocznie - jest niższa niż zakażenie we wcześniejszych latach. W Azji choruje na AIDS 4,8 mln osób, najpoważniejsza sytuacja panuje w społeczności Wietnamskiej, gdyż liczba zakażeń od 2000 roku wzrosła tam dwukrotnie. W Polsce wcale nie jest lepiej. Powstają nawet serwisy społecznościowe dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS, takie jak pozytywni.net. Każdy kto ma HIV objawy może poczuć bardzo późno. Przy problemie z HIV badania są więc bardzo ważne. Test na HIV można przeprowadzić praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Poziom CD4 determinuje leczenie HIV. Zakażenia HIV są coraz powszechniejsze. Badanie HIV powinno być więc standardem zawsze gdy pojawiają się objawy HIV. Budowa HIV jest bardzo złożona, dlatego profilaktyka HIV jest tak ważna. Leczenie HIV jest trudne. Warto przeszukiwać liczne HIV forum. Wiele osób zakażonych HIV prowadzi swój blog HIV. Seropozytywni powinni tam szukać wiedzy.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. guide-wifi.pl • Strona główna
  Czy twoja siec wifi jest dobrze zabezpieczona? Forum o bezpieczenstwie sieci wifi na terenie slaska i nie tylko
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Internet


3. licznik odwiedzin darmowy
  Zestaw szybkich narzędzi przeznaczonych do pomiaru statystyk ruchu na stronach internetowych. Poza darmowymi licznikami odwiedzin dostępnymi w różnych wzorach, oferta Gostats zawiera w sobie także bardziej rozbudowane usługi przeznaczone dla bardziej wymagających zastosowań. Serwis udostępnia także ranking najpopularniejszych witryn, za pośrednictwem którego promowane są najchętniej odwiedzane strony należące do grona użytkowików.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Portale komputerowe > Usługi


4. Odzyskiwanie danych z dysku
  Odzyskiwanie danych z dysku w firmie DataLab to ponad 95% skuteczności. Odzyskujemy dane w profesjonalnym laboratorium specjalnie do tego przeznaczonym. Oprócz dysków odzyskujemy dane z pendrive, aparatów cyfrowych(fotograficznych) i kart pamięci. Przy większych zamówieniach korzystne rabaty.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


5. Serwis ups Warszawa - www.ntz-ups.pl
  Najwyższej jakości usługi znajdziesz w firmie Nowoczesne Technologie Zasilania, który nieustannie urozmaica swoją ofertę dodając do niej różnego rodzaju usługi, takie jak serwis zasilaczy UPS i serwis kompletnych systemów zasilania gwarantowanego. Wiele lat doświadczenia to efekt niezwykle bogatej oferty, wśród której znajdziesz profesjonalne sprzęty które wykorzystujemy do pracy. Ponadto w naszej kadrze są doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0