Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://alkaz.info     Śruby nierdzewne, sruby, śruby - Alkaz 0.00 z 5 0
Śruby nierdzewne, sruby, śruby - Alkaz - http://alkaz.info
ID w katalogu 3201
Tytuł Śruby nierdzewne, sruby, śruby - Alkaz
Url http://alkaz.info
Opis Firma ALKAZ dostarcza klientom śruby (sruby), śruby nierdzewne, śruby kwasoodporne, śruby imbusowe, śruby dwustronne (sruby dwustronne), śruby miedziane, śruby szpilki, nakrętki, nity. Śruba to główny produkt jaki oferuje firma Alkaz.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe śruby   sruby   śruby nierdzewne
Data Jul 15, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. FasArt
  Nasza firma FAS-ART jest producentem ozdobnych profili elewacyjnych. Wszystkie profile są wykonane ze styropianu pokrytego specjalną powłoką ochronną. Ich montaż jest możliwy na różnych etapach prac budowlanych, łącznie z budynkiem wykończonym.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Śląskie


2. Wszystko o materiałach budowlanych Wrocław
  Wszystkich zaciekawionych tematyką budowlaną zapraszamy do oglądania serwisu Materiały Budowlane Wrocław. Odnajdą tam Państwo wiadomości o prawie budowlanym, porady przy zakupie materiałów i spis producentów z Wrocławia.

Dla sporej części z nas problemem jest poruszanie się po hipermarketach budowlanych, w plątaninie śrubek, farbek, etc. Naszym priorytetem jest ułatwić Państwu obcowanie z materiałami budowlanymi oraz uczynienie czasu remontu okresem komfortowego działania.

Na serwisie Materiały Budowlane Wrocław znajdą Państwo wytwórców z Wrocławia, podstawowe informacje dotyczące materiałów budowlanych, porady dotyczące kupna, a także wiadomości o zmieniających się przepisach prawnych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. baseny ogrodowe
  Keske oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania techniki basenowej. Od fazy projektu, przez wykonanie realizacji, skończywszy na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów codziennego użytkowania. Chociaż naszym głównym kierunkiem jest technika basenowa, poszerzyliśmy naszą ofertę o dział wellness tworząc rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz hoteli czy farm urody. Oferujemy Państwu m.in. sprzęt do hydroterapii, kapsuły kosmetyczne, baseny ogrodowe, sauny, wanny, aparaty do elektrostymulacji, ultradźwięków oraz masażu endodermicznego. Zdrowy styl życia to nie tylko hasło, lecz kierunek zmian, które dokonują się na naszych oczach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Usługi stolarskie i budowlane – schody, podłogi, ogrodzenia
  Krys-Stol to usługi stolarskie i budowlane: schody, podłogi, drzwi, ogrodzenia, altanki, drewniane domki całoroczne, wykańczanie płytą kartonowo-gipsową, dachy, pokrycia bitumiczne.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Posadzki betonowe
  Przedsiębiorstwo wykonujące i remontujące posadzki przemysłowe - Promis. W ofercie są posadzki betonowe, posadzki żywiczne oraz injekcje. Promis podejmuje się wykonania i remontu posadzek o dowolnej powierzchni. Profesjonalna i szybka realizacja zleceń.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0