Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.translex.com.pl    
Trans-Lex – Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Trans-Lex – Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa - http://www.translex.com.pl
ID w katalogu 3216
Tytuł Trans-Lex – Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa
Url http://www.translex.com.pl
Opis Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych tak w kraju, jak i za granicą.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Tłumaczenia ustne   pisemne   zwykłe   specjalistyczne   przysięgłe   translex   trans-lex   warszawa   przetłumaczyć tekst   ttranslate   tlumaczenia   tłumaczenie   tlumaczenie   tlumacz   tłumacze   tłumaczeń   agencja   biuro   symulataniczne   konsekutywne   translation
Data Jul 23, 2009
Imię kontaktowe Wojciech Berling
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Cleanway.pl systemy higieniczne
  Firma sprzątająca Clean Way dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu usług porządkowych. W ofercie jest mycie okien, profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych, sprzątanie po remontach i po budowach, czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną i na suchą pianę oraz wiele innych. Firma korzysta z ekologicznych i bezpiecznych środków chemicznych nie zatruwając tym samym środowiska. Clean Way zajmuje się także sprzedażą produktów zapewniających czystość i higienę firmy Diversey oraz systemów higienicznych marki Tork.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Atlantis TAX - Rozliczenie podatku z Niemiec
  Masz problem w postaci nadpłaconego podatku za wykonywaną pracę za granicą? Żaden problem, Atlantis tax jest firmą specjalizującą się właśnie w tym zakresie! Jesteśmy firmą rzetelną i skuteczną, błyskawiczną w zakresie realizowanych działań! Dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych, zapewniamy minimum formalności i przejrzystość wykonywanych procedur. Profesjonalizm i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy, zapewniło naszą firmę o znajomość rozwiązań które znacznie przyśpieszają całą procedurę.
Oferujemy również pomoc w uzyskaniu Kindergeld, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. suplementy diety
  Od blisko pół wieku Laboratorium Super Diet opracowuje i wytwarza roślinne suplementy diety, które powstają zgodnie z zasadami etycznymi przyjętymi niegdyś przez jego założycieli. Dzięki zaangażowaniu rzeszy specjalistów, badaczy, farmaceutów i inżynierów co roku w ręce klientów na całym świecie trafia najlepsze, co natura ma im do zaoferowania: bogactwo substancji odżywczych i leczniczych. Suplementy wytwarzane są ze szczególną dbałością na każdym etapie ich produkcji, począwszy od drobiazgowych kontroli na etapie uprawy roślin, poprzez ich staranną selekcję, aż po technologię wytwarzania preparatów. Efektem tych działań jest zachowanie walorów surowca wyjściowego, doskonała wchłanialność oraz wysoka skuteczność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. POSADZKI PRZEMYSŁOWE wylewki betonowe - Nowy Sącz
  W Nowym Sączu mieści się przedsiębiorstwo Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o., które zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy posadzki utwardzone powierzchniowo techniką suchej posypki, posadzki zatarte na ostro, gładko i "miotełkowane", wylewki betonowe pod powłoki żywiczne, gres, podbudowy betonowe pod posadzki, posadzki cienkopowłokowe i renowację posadzek. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy ufność wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Psychoterapia w Krakowie - Danuta Długosz
  Gabinet Terapeutyczny Danuty Długosz mieści się w Krakowie. Oferta obejmuje psychoterapię opartą na założeniach Gestalt, która pozwala poznać przyczyny problemu oraz poszukać sposobów na poprawienie jakości życia. Specjalnością Danuty Długosz jest także chirurgia Fantomowa wspomagająca leczenie wielu klasycznych chorób, depresji, nerwicy oraz pomagająca rozładować stres. Sesje terapeutyczne obejmują ponadto techniki relaksacji, wizualizacji oraz medytacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0