Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sidor.com.pl     Transport Sidor 0.00 z 5 0
Transport Sidor - http://www.sidor.com.pl
ID w katalogu 33
Tytuł Transport Sidor
Url http://www.sidor.com.pl
Opis Transport krajowy i międzynarodowy – Przeprowadzki – Najtańsza usługa na rynku – Częste wyjazdy Niemcy,Belgia,Austria,Holandia,Francja,Szwajcaria i inne. Posiadamy 15 letnie doświadczenie i zespół sprawdzonych kierowców. Jesteśmy do dyspozycji 24h. Zaufaj nam i sprawdź naszą jakość .
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe transport przeprowadzki
Data Jan 28, 2008
Imię kontaktowe sidor
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Centrum pomocy drogowej sosauto24.pl
  Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie całej Polski. W razie problemów wystarczy zadzwonić pod jeden numer, a my szybko wyślemy jedną ze współpracujących z nami firm. Ogólnopolskie Centrum Pomocy Drogowej jest częścią firmy Mondial Assistance Group. Od przeszło dziesięciu lat rozwijamy naszą sieć. Współpracujemy z przeszło 650 firmami oferującymi pomoc w każdym zakątku Polski (nawet na terenach słabo zurbanizowanych). Posiadamy niezbędny sprzęt (łącznie ponad 2100 pojazdów holujących) oraz doświadczenie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Codzienne wyjazdy busem z Polski do Holandii
  busydoholandii.org zapewniają codzienne bezpieczne przejazdy w systemie od drzwi do drzwi nowymi komfortowymi busami, na trasie Polska-Holandia-Polska Na terenie Europy Zachodniej obsługujemy środkowe Niemcy, północną Belgię oraz teren całej Holandii. Nasze samochody są wyposażone w klimatyzację oraz wygodne rozkładane fotele. Obsługujemy województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Wolne pojazdy
  Serwis ogłoszeń spedycyjnych i transportowych. Masz wolny pojazd, a może szukasz transportu? Zobacz naszą stronę Spedytor24.pl. Tutaj znajdziesz wszystko co dotyczy transportu. Największa baza wolnych pojazdów, ładunków tylko na stronie Spedytor24.
U nas znajdziesz każdy pojazd szybko i łatwo. Dla firm transportowych i spedycyjnych
nasza strona jest dużym udogodnieniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Wywóz gruzu we Wrocławiu
  ecoSkipTrans to firma z branży transportowej oferująca w zakresie swoich usług wynajem kontenerów i pojemników na śmieci budowlane i wywóz gruzu w obrębie miasta Wrocław i okolicznych powiatów. Dodatkowo zajmujemy oferujemy sprzedażą żwiru, piachu oraz kruszyw budowlanych i drogowych – dostępne sa wszystkie rodzaje materiałów sypkich w dowolnej ilości.
Profesjonalne usługi w zakresie obsługi budów świadczymy od wielu lat, w ofercie podstawiamy kontenery na gruz i śmieci różnych pojemności i konstrukcji przewidzianej pod potrzeby klient. Podstawowymi odpadami które odbieramy i poddajemy recyklingowi to gruz, materiały papierowe i PCV oraz odpady budowlane mieszane z których tylko cześć trafia do utylizacji.

Szczegóły, ceny oraz niezbędne informacje znajdą Państwo na naszej stronie www.ecoskiptrans.pl. Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. MUSIC-TRANS fortepiany - transport w woj. wielkopolskim
  Firma Music-Trans znajdująca się w miejscowości Kościelna Wieś na terenie województwa wielkopolskiego zachęca do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Jesteśmy firmą specjalizującą się od 2009 w przewozie fortepianów i innych instrumentów muzycznych. Zakres naszych usług obejmuje cały kraj i tereny krajów zagranicznych, takich jak Niemcy, Anglia, Norwegia, Szwajcaria i Finlandia. Gwarantujemy bezpieczny przewóz w specjalistycznych samochodach, przystosowanych do przewozu ciężkich ładunków. Śledzimy wymagania rynku oraz naszych Klientów, w związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi. Więcej informacji oraz dane teleadresowe dostępne są na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0