Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pewnefinanse.com     aktualności finansowe 0.00 z 5 0
aktualności finansowe - http://www.pewnefinanse.com
ID w katalogu 3320
Tytuł aktualności finansowe
Url http://www.pewnefinanse.com
Opis Aktualności. Dział finansowy w portalu Finanse. Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami ze świata finansów, gospodarki, biznesu i handlu. Najnowsze wiadomości z rynku zebrane w jednym miejscu. Opinie ekonomistów o rynku finansowym w kraju i za granicą. Wiadomości z giełdy, z rynku ubezpieczeń, fundusze, podatki, notowania walut, oferty bankowe
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe finanse   biznes   giełda   gospodarka   rynek   kredyty   rynki finansowe   oferty bankowe
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Piotr Łaszewski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Wymieniaj Waluty Kantor Internetowy
  Jesteśmy kantorem internetowym, który umożliwia taniej wymieniać waluty i skorzystać z profesjonalnej obsługi. Wymieniając pieniądze w kantorze internetowym posiadamy możliwość uzyskania korzystniejszych warunków, a tym samym oszczędzamy. Wymiana pieniędzy w naszym kantorze umożliwia na mało kosztowne przelewy waluty za granicę. Propozycja jest skierowana do ludzi, które pracują za granicą i chcą przelewać pieniądze do państwa, a także do ludzi spłacających kredyty walutowe. Kantor online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy wychodzić mieszkania, ażeby wymieniać waluty. Wymiana walut w Internecie to korzystne rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostać lepsze warsztaty walut. Użytkowanie z internetowych kantorów to wygoda i oszczędności dla naszego portfela.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. informacje finansowe
  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp.Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych.Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo.Ponadto bespośrednio na ztronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana.Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu,lokaty lub inwestycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


3. Chwilówki na raty - superkasa.pl
  Szybkie pożyczki jakie udzielamy można zaciągnąć z terminem spłaty nawet na 12 miesięcy. Możecie liczyć na dodatkowe pieniądze od 100 złotych do 5 tysięcy złotych. Gwarantujemy Wam profesjonalnie przygotowaną ofertę, w ramach której możecie otrzymać szybko swoje pieniądze, bez zaświadczenia o dochodach, co będzie szczególnie wygodne dla klientów. Przygotowane propozycje skierowane są do wymagających klientów, którzy muszą uzyskać dodatkowe środki a nie mogą liczyć na zwykłą bankową pożyczkę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. negocjacje cen
  Firma Negocjatornia powstała z myślą o klientach, którzy decydując się na zakup: nieruchomości, pojazdów, zlecenia usług, kierują się rozsądkiem zwracając uwagę na oszczędność. Obniżanie ceny to nasza specjalność, innymi słowy negocjujemy wszystko.
Nawet najbardziej nietypowe i najtrudniejsze zlecenia zostaną wykonane przez nas profesjonalnie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Firma windykacyjna Windykacja Sp z o.o.
  WINDYKACJA Sp. z o.o. to firma windykacyjna z wieloletnim doświadczeniem i wysoką skutecznością swoich działań. Spółka zajmuje się odzyskiwaniem należności z tytułu obrotu gospodarczego dla firm i klientów indywidualnych. Windykujemy długi w postaci niezapłaconych faktur za produkty lub usługi oraz należności na podstawie sądowego nakazu zapłaty. Firma prowadzi dochodzenie roszczeń na umowę zlecenie lub umowę cesji wierzytelności. Windykacja nie pobiera zaliczek i opłat wstępnych. Należna prowizja jest naliczana w momencie odzyskania i przelania na konto Klienta zleconej kwoty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0