Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.marcinmieszczak.pl/    
Pisanie tekstów, ofert - copywriter Marcin Mieszczak (Bielsko)
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Pisanie tekstów, ofert - copywriter Marcin Mieszczak (Bielsko) - http://www.marcinmieszczak.pl/
ID w katalogu 3341
Tytuł Pisanie tekstów, ofert - copywriter Marcin Mieszczak (Bielsko)
Url http://www.marcinmieszczak.pl/
Opis Strona copywritera Marcina Mieszczaka. Znajdziesz tu profesjonalną ofertę copywriterską, portfolio oraz informacje o autorze. Serdecznie zapraszam.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe copywriter   oferta   teksty   oferty sprzedażowe   slogany  
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Agencja reklamowa Bydgoszcz
  Mediart to agencja reklamy internetowej działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2007 roku w Bydgoszczy łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. W ciągu ostatnich trzech lat udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów stron www i aplikacji. Nasza oferta z biegiem czasu została poszerzona o marketing internetowy (promocję serwisów w wyszukiwarkach), identyfikację wizualną (projektowanie logo, wizytówek i wielu innych elementów) jak również fotografię reklamową. Obecnie działamy także na terenie Torunia, Grudziądza oraz Świecia.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. http://developzone.pl
  Develop Zone to studio reklamy wizualnej z Łodzi. Na swoim koncie mamy ponad 9 lat doświadczenia w projektowaniu grafiki i ponad 5-letnie doświadczenie w produkcji ekspozytorów produktowych. Tworzymy projekty, produkujemy i montujemy wszystkie nośniki reklamy zewnętrznej oraz oznakowań wewnętrznych. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe, ekspozytory produktowe i szeroki wachlarz gadżetów reklamowych, świadczymy usługi poligraficzne. Zajmujemy się również przygotowywaniem reklamy mobilnej. Zrealizowaliśmy wiele kampanii dla korporacji i sieci handlowych, które wymagają wyjątkowej spójności projektów.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. Fine Performance
  Search engine marketing, seo sem - to dziedzina, w jakiej działa agencja Fine Performace. Oferujemy usługi powstałe w oparciu o najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Gwarantujemy kampanie przeprowadzane wyłącznie w zgodzie ze wszystkimi zasadami etyki zawodowej, a tym samym w pełni bezpieczne i przyjazne Klientowi. Nam możesz zaufać! Sprawdź pełną ofertę agencji Fine Performance i daj sobie szansę na zaistnienie w świecie Internetu. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. Pozycjonowanie w Google - Kraków
  Dowiedz się więcej o usługach naszej firmy Semify. Pozycjonowanie stron internetowych to główna gałąź naszej działalności. Warto korzystać z raportów PRO. Na stronie można znaleźć opinie różnych firm o naszych usługach. Mamy w ofercie różne pakiety. Pakiet mini kosztuje tylko 250 zł za miesiąc i zawiera pozycjonowanie 1 frazy głównej oraz 3 fraz pobocznych. Pakiet Standard od 500 zł miesięcznie to 3 frazy główne, 5 fraz pobocznych z zapewnieniem optymalizacji strony. Więcej pakietów znajdziesz na stronie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Projekty Graficzne, Projektowanie stron www, Projekty DTP, Design, Layout
  Tworzenie profesjonalnych projektów graficznych na potrzeby stron internetowych oraz DTP. Projektowanie materiałów reklamowych przeznaczonych do druku. Specjalizacja w grafice reklamowej. Niepowtarzalny design ograniczony jedynie pomysłami ludzkiego umysłu, a wszystko czego potrzebujesz to właśnie dobry pomysł, reszta to detale. Web Design inny niż wszystkie. Wyróżnij się spośród tłumu. Daj ponieść się fantazji. Zwiększ oglądalność swojej strony. All You need is a good Idea!
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0