Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.psychotest-lancut.pl     Badania psychologiczne kierowców Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk 5.00 z 5 2
Badania psychologiczne kierowców Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk - http://www.psychotest-lancut.pl
ID w katalogu 3342
Tytuł Badania psychologiczne kierowców Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk
Url http://www.psychotest-lancut.pl
Opis Pracownia psychologiczne "Psycho-Test" oferuje: badania psychologiczne kierowców , operatorów wózkóe widłowych, suwnic, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy.
NASZE FILIE:
Badania mozna zrobić w : JAROSŁAWIU, ŁAŃCUCIE, PRZEWORSKU i LEŻAJSKU
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Podkarpackie
Słowa kluczowe Jarosław Łańcut Leżajsk   Przeworsk badania kierowców badania psychologiczne kierowców psychotesty badania psychotechniczne kierowców badania psychologiczne badania psychotechniczne medycyna pracy
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Joanna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Wczasy w górach
  Osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu powinny skorzystać z uroków, jakie oferuje Dunajec oraz Pieniny. Te wspaniałe rejony w sezonie turystycznym tętnią życiem i dają niezapomniane wrażenia. Oferta zawiera między innymi spływ Dunajcem, rafting, wycieczki, szlaki rowerowe a także atrakcje historyczne. Więcej informacji o atrakcjach oraz o noclegach znaleźć można na stronie www.willamagiera.pl. Nie zwlekaj i wybierz się na urlop w Pieniny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Trener osobisty - Łódź
  Bogumił Kubiak to jeden z najlepszych trenerów personalnych z miasta Łódź, który zajmuje się opracowywaniem planów żywieniowych i treningowych dopasowanych do możliwości i preferencji klientów. Każdy może dopasować swoją dietę do zasobności portfela czy godzin posiłków. Oferta obejmuje również treningi indywidualne, grupowe oraz pracę z klasami i zespołami sportowymi. Klienci mają możliwość wykupienia wielu różnych rodzajów pakietów ćwiczeń oraz pojedynczych treningów. Dodatkowo prezentowany usługodawca oferuje konsultacje internetowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Gilotyny
  Firma INTARCO zajmuje się sprzedażą urządzeń biurowych i bankowych od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy bindownice do opraw plastikowych i drutowych, niszczarki do papieru i nośników danych (płyty CD, dyskietki) oraz gilotyny i trymery o różnej wydajności i długości cięcia. Naszą bogatą ofertę uzupełniają również laminatory i termobindownice najlepszych, renomowanych firm takich jak PAVO i WALLNER. Bardzo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Systemy erp
  Zostało już wielokrotnie potwierdzone, że erp może skutkować bardzo pozytywnymi skutkami, jeśli chodzi o podejmowanie negocjacji biznesowych z różnymi kontrahentami. Chodzi o to, iż ci ludzie zdają sobie sprawę z faktu, iż wdrożenie takiego oprogramowania to jasny sygnał, że dana firma poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Sage forte wydaje się wybornym rozwiązaniem i z pewnością nikt nie może tego zanegować bez podania wyraźnej przyczyny. Symfonia kraków to tylko jeden z przykładów, który na pewno spełnia swoją rolę, wielu ludzi ma na ten temat właśnie takie zdanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Drzwi w Nowym Sączu
  Zakład remontowo- budowlany Adam Spólnik to firma wykonująca usługi budowlane, remontowe i stolarskie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zebranym na rynku krajowym i zagranicznym. Pozwala nam to na podejmowanie się każdego zlecenia i bycia otwartym na sugestie naszych klientów. Usługi przez nas oferowane wykonujemy solidnie i terminowo, w sposób profesjonalny, a przy tym w konkurencyjnych cenach. Doradzamy na każdym etapie prac i dokonujemy indywidualnych wycen. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0