Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.akonto.com.pl    
Biuro Księgowe Kraków AKONTO SC
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Biuro Księgowe Kraków AKONTO SC - http://www.akonto.com.pl
ID w katalogu 3353
Tytuł Biuro Księgowe Kraków AKONTO SC
Url http://www.akonto.com.pl
Opis Biuro Księgowe i Rachunkowe AKONTO sc oferuje kompleksową obsługę księgową firm. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe. Obsługujemy firmy rozliczające się ryczałtem ewidencjonowanym. Prowadzimy również płace i kadry w tym rozliczenia z ZUS.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro   księgowe   księgowy   rachunkowe   podatki   księgowość   rozliczenia   zus   us   pit   cit   vat   kadry   płace   Kraków   Skawina   Liszki   Zabierzów   Czernichów   Balice   Kryspinów
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Księgowość Rzeszów
  Biuro Rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego. Udzielamy porad w zakresie prowadzonej działalności, weryfikujemy księgi, pomagamy w redagowaniu podań i odwołań, doradzamy w zakresie wyboru najlepszej formy opodatkowania, rejestrujemy podmioty gospodarcze w urzędach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. konta bankowe
  zFinanse - Portal finansowy z najświeższymi wiadomościami finansowymi w Polsce. Raporty i analizy finansowe, giełda, pieniądze, fundusze. Załóż darmowe konto bankowe. Ciekawe oferty konta bankowego. Oferty kart kredytowych. Szukasz najlepszej karty kredytowej? Karta kredytowa Visa mBank - najlepsza na rynku. Ubezpieczenia OC AC. Publikujemy informacje ze świata finansów, ekonomii i bankowości. Aktualizacja informacji odbywa się kilka razy dziennie. U nas znajdziesz również informacje o bankowości elektronicznej, lokatach, inwestycjach oraz funduszach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. lokaty terminowe
  Lokaty terminowe są jedną z usług Skok Piast. Nasze lokaty terminowe odznacza wysokie oprocentowanie, jasne, uczciwe zasady, brak haczyków oraz prostota z ich założeniu. Aby poznać lokaty terminowe jakie oferujemy wystarczy wejść na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo adresy wszystkich naszych placówek oraz informacje kontaktowe, aby skontaktować się z naszymi konsultantami. Aby przekonać się do naszej oferty wystarczy porównać ją naszą konkurencją, aby przekonać się, że oferujemy bardzo atrakcyjne warunki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Zwrot podatku uk
  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Nakaz zapłaty, sprzeciw
  Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski z Warszawy i z filią w Gliwicach jest miejscem, w jakim klienci mogą liczyć na oddłużanie w Warszawie i okolicy. Jej prawnicy dokonują audytu sytuacji dłużnika, doradzając mu, jakie kroki powinny zostać podjęte w celu pozbycia się długu. Pomaga swym klientom w mediacjach z wierzycielami, redukcjach zadłużenia, a także jego restrukturyzacji. Świadczy pomoc w ustaleniu całości zadłużenia i doradza konkretne działania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0