Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.marco-polo.net.pl     Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa 0.00 z 5 0
Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa - http://www.marco-polo.net.pl
ID w katalogu 3377
Tytuł Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
Url http://www.marco-polo.net.pl
Opis Firma "Marco-Polo" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem Chlewni i Obór,Maszyny Rolnicze,nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo. "Marco-Polo" jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną działającą na polskim rynku od 2002 roku. Szeroki wybór asortymentu, indywidualne podejście do każdego z zamówień oraz świadomość wymagań stawia naszą Firmę w czołówce Polskiego Rynku.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe centrum zaopatrzenia rolnictwa   marco-polo   automaty paszowe   zgarniacz obornika   kominy wentylacyjne   schładzalniki do mleka   dojarki   owijarki do bel   stanowiska dla bydła   poidła
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Dariusz Kamiński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Polska Unia Dystrybutorów Stali
  Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Elektroniczna dokumentacja medyczna
  Jeżeli ktoś szuka platformy, dzięki której będzie mógł o wiele skuteczniej i dokładniej klasyfikować stan zdrowia według standardu ICF bądź po prostu interesuje go wsparcie w szacowaniu ryzyka przy zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, to nie pozostaje nic innego jak po prostu rzucić okiem na platformę EDMPLUS. Więcej na temat tego nowoczesnego rozwiązania można znaleźć na stronie internetowej EDMPLUS.pl. Jeśli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zapraszamy serdecznie do szybkiego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej witrynie www, gdzie przeczytasz wiele dogłębnych informacji o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Metale kolorowe
  PHU DEMPAN Sp. z o.o. - Centrum Kompleksowej Obsługi Handlowo - Usługowej funkcjonuje z dużym sukcesem na rynku krajowym od bardzo wielu lat specjalizując się w układach instalacyjnych, zarówno klimatyzacji, centralnego ogrzewania jak i wielu innych. Oferta tyczy się również odlewu metali armatury domowej ze stopów cynku i aluminium. Firma realizuje odlewnie i odkuwki na zamówienia krajowe także dla klientów spoza Polski. Firma oferuje artykuły najwyższej jakości czego gwarantem jest mnogość pozyskanych wyróżnień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. handel zagraniczny
  Jeśli jesteś eksporterem i chcesz nawiązać współpracę z zagranicznymi firmami odwiedź wyszukiwarkę polskich eksporterów.
Katalog Poland Export został stworzony po to aby promować polski handel zgraniczy na rynkach światowych. Serwis został przetłumaczony na 8 najpopularniejszych języków świata!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Internet > Reklama i marketing


5. Lekarze online - telemedi.co
  Portal telemedi.co jest to miejsce, gdzie umówisz się na konsultacje online z lekarzami. Możesz umówić się na e-wizytę lub czat z psychologiem, dietetykiem czy konsultantem medycznym. Co więcej, pomożemy także Twojemu dziecku. Wiemy, że często zdarza się choroba dziecka, a rodzic jest wówczas bezradny. W takim przypadku można skonsultować się błyskawicznie z pediatrą online i dowiedzieć się, co należy zrobić, by pomóc maluchowi jak najszybciej. Prócz tego analizujemy wyniki badań diagnostycznych oraz obrazowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0