Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.perspektywa-zakopane.pl    
Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza - http://www.perspektywa-zakopane.pl
ID w katalogu 3383
Tytuł Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza
Url http://www.perspektywa-zakopane.pl
Opis PERSPEKTYWA
to firma szkoleniowo-doradcza z Zakopanego. Jej atutami są: praktyczne doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności w tym sektorze usług, współpraca z najlepszą kadrą szkoleniowców i konsultantów, nieustanne udoskonalanie się i uaktualnianie oferty, elastyczność działania oraz otwarcie na potrzeby i sugestie PT Klientów. Założycielem i właścicielem "Perspektywa" jest trenerka Anna Kucybała.
"Perspektywa" jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowych i doradczych. Chcemy, aby nasi Klienci - kadra zarządzająca i pracownicy - mogli skorzystać z szerokiego pakietu nowoczesnych, skutecznych narzędzi i usług w obu powyższych zakresach - a dzięki temu osiągnąć własny, na miarę swych oczekiwań i wyzwań, sukces.

Nasza firma - to przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Wszyscy są specjalistami posiadającymi najwyższe kwalifikacje i umiejętności; ich atutem jest solidne wykształcenie specjalistyczne - połączone z dużym doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną.

Przekłada się to na formę kontaktu prowadzących szkolenia z uczestnikami szkoleń: zajęcia nie tylko uzupełniają i porządkują wiedzę teoretyczną, ale przez cały czas nawiązują do konkretnych potrzeb, oczekiwań i doświadczeń grupy, są też prowadzone w interesujący i atrakcyjny sposób. Podobnie praktyczne i interaktywne jest doradztwo prowadzone przez naszych konsultantów.

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń i doradztwa obejmuje głównie takie dziedziny, jak: prawo, psychologia, ekonomia, zarządzanie, etyka - oraz rozmaite zagadnienia pokrewne.


Nasze działania koncentrujemy w czterech głównych obszarach, którymi są:

Szkolenia
Doradztwo HR
Coaching
Organizacja imprez i konferencji.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe szkolenia   doradztwo   zakopane   szkolenia zakopane   szkolenia w zakopanem   Coaching   Organizacja imprez i konferencji  
Data Jul 28, 2009
Imię kontaktowe Anna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. zostan-fotografem.pl - Warsztaty fotograficzne
  Będziesz wiedział jak dobrze kadrować oraz czego nie robić podczs kreowania obrazów.

Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać fajny rezultat, a zabawa ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Tobie obca.

Kierujemy to szkolenie do osób, które chcą nauczyć się realizowaćniezapomniane niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych.

Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasze profesjonalne warsztaty fotograficzne!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Innowacyjna szkoła samodoskonalenia
  Akademia samodoskonalenia Astutus stawia na nowoczesność. Uważamy, że klasyczne metody nauki powinny odejść do lamusa i nie wrócić. Czemu? Ucząc się standardowo korzystasz tylko z jednej półkuli ? lewej. Odpowiedzialna jest ona za logikę, linearność, analizę, słowa i liczby. Prawa leży odłogiem. Pokażemy Ci, jak uczyć się, by jednocześnie wykorzystywać obie półkule. Dzięki naszym warsztatom nauczysz się jak używać także tej drugiej półkuli, dzięki czemu nauka mija szybciej i przyjemniej. Zjawisko to nosi nazwę synergii. Umożliwia to podniesienie efektywności pracy, a proces nauki i zapamiętywania staje się prostszym, szybszym i przyjemniejszym. Sprzyja to myśleniu twórczemu, wielokierunkowemu, a nie nudnemu i odtwórczemu. Badania mówią jednoznacznie: umiejętne wykorzystanie prawej półkuli przyczynia się do znaczącej poprawy zapamiętywania i uczenia się nowego materiału.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Dobre liceum w Łodzi
  Zapisując się do Liceum Szkoły Europejskiej zyskujesz lepszą perspektywę na przyszłość. Nasza szkoła oferuje naszym uczniom między innymi: najwyższą biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie C2, certyfikaty międzynarodowe z trzech języków obcych, możliwość zdobycia polskiej matury dwujęzycznej i dodatkowych punktów na świadectwie. Warto wiedzieć, że matura międzynarodowa otwiera wstęp na prestiżowe kierunki na uczelniach zagranicznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Clarena
  Centrum Kosmetyki Profesjonalnej i Stylizacji Paznokci Okagami, oferuje państwu kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie gabinetów kosmetycznych, gabinetów podologicznych., ośrodków wellness and spa, salonów odnowy biologicznej, salonów stylizacji paznokci. Firma Okagami Oferuje również możliwość poszerzenia wiedzy kosmetologicznej na specjalistycznych szkoleniach, oraz seminariach i pokazach. Firma Okagami to nie tylko hurtownia, ale także ekskluzywny salon kosmetyczny gdzie można się odprężyć i zrelaksować. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni jak i salonu kosmetycznego.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Edukacja dla Polonii - Polonijka
  Polonijka to profesjonalna platforma edukacyjna dla dzieci Polonii (wiek 5 15 lat). Uwzględniamy program szkoły podstawowej w bardzo elastycznym formacie. Udostępniamy liczne materiały edukacyjne, w tym zabawy, filmy, interaktywne tablice. Proponujemy nauczanie pod opieką doświadczonych nauczycieli, spotkania w kameralnych trzyosobowych grupach. Skupiamy się ponadto na integracji uczniów. Nasza polonijna szkoła gwarantuje też telefoniczną pomoc dydaktyczną dla rodziców zainteresowanych właściwym rozwojem dziecka.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0