Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://studioprawne.pl/     zakładanie spółek 0.00 z 5 0
zakładanie spółek - http://studioprawne.pl/
ID w katalogu 3497
Tytuł zakładanie spółek
Url http://studioprawne.pl/
Opis Kancelaria Prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy oprócz wybitnego wykształcenia posiadają również bogatą praktykę, dzięki temu pomogli już wielu Mandantom w ochronie ich praw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych podmiotów, osób fizycznych, przedsiębiorców i innych osób prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe kancelaria prawna   prawnik warszawa   windykacje   zakładanie spółek   likwidacja spółek   prawo upadłościowe   rejestracje krs   prawo handlowe   prawo cywilne   umowy międzynarodowe.
Data Aug 2, 2009
Imię kontaktowe Radek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. prawnicy poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej. Prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z zakresu doradztwa podatkowego. Partnerami Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski & Guzek są adwokaci Tomasz Grzybkowski i Tomasz Guzek. Adwokat Tomasz Grzybkowski jest również doradcą podatkowym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. G.WRÓBEL, A.LETKIEWICZ Poświadczenia dziedziczenia - Kancelaria Notarialna w Zabrzu
  W ofercie Kancelarii Notarialnej Grażyna Wróbel, Andrzej Letkiewicz z siedzibą w Zabrzu znajdą Państwo pełny zakres usług. Prowadzimy wszelkie czynności prawne, dla których przewidziano formę aktu notarialnego. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne. Odczytujemy i podpisujemy akty notarialne, umowy sprzedaży czy testamenty. Wyjaśnienia i informacje w sprawie czynności notarialnych przeprowadzamy bezpłatnie. Zakres czynności dokonywanych przez notariusza definiuje art. 79. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny. Szczegółowe informacje o Kancelarii znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS sprawy alimentacyjne - Rybnik
  Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas prowadzi pomoc oraz obsługę prawną dla klientów z województwa śląskiego oraz opolskiego. Siedziba kancelarii mieści się w Rybniku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym i w prawie pracy. Doradza także w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Osobom prywatnym zapewnia konsultacje, reprezentuje klientów przed urzędami oraz wszelkimi instytucjami. W firmach prowadzi dokumentację, sporządza rejestry i ewidencje. Sporządza pozwy, opinie prawne, pisma procesowe oraz projekty umów. Szczegółowe wiadomości na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ, Kancelaria Notarialna we Wrocławiu
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w prowadzonej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a ponadto przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela darmowych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Patrickgordon.co.uk - odszkodowania
  1.Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, która od 2003 roku poszerzyła zakres świadczonych przez siebie usług o pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. Jej siedziba mieści się w Londynie, przy Red Lion Street 30, Zatrudnienia tam fachowcy działają bardzo skutecznie oraz, w większości przypadków, zgodnie z zasadą: nie ma wygranej, nie ma zapłaty. Oznacza to, że klienci firmy mogą właściwie bezpłatnie korzystać z usług kancelarii, gdyż w przypadku wygranej, opłata jest pobierana od ubezpieczyciela strony pozwanej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0