Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://studioprawne.pl/     zakładanie spółek 0.00 z 5 0
zakładanie spółek - http://studioprawne.pl/
ID w katalogu 3497
Tytuł zakładanie spółek
Url http://studioprawne.pl/
Opis Kancelaria Prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy oprócz wybitnego wykształcenia posiadają również bogatą praktykę, dzięki temu pomogli już wielu Mandantom w ochronie ich praw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych podmiotów, osób fizycznych, przedsiębiorców i innych osób prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe kancelaria prawna   prawnik warszawa   windykacje   zakładanie spółek   likwidacja spółek   prawo upadłościowe   rejestracje krs   prawo handlowe   prawo cywilne   umowy międzynarodowe.
Data Aug 2, 2009
Imię kontaktowe Radek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. www.adwokatfojcik.pl
  Nasza kancelaria adwokacka w Żorach wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych. Reprezentujemy Państwa w postępowaniach egzekucyjnych, doradzamy przy rozwodach i w uzyskaniu opieki nad dzieckiem. Dodatkowo odwołujemy się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, bierzemy udział w negocjacjach na tle prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Działamy w obszarze prawa kontraktowego, prawa lokalowego, spadkowego i rzeczowego. Ostatecznie reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących przestępstw karno skarbowych. Doradzamy na każdym etapie postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy - ABC.com.pl
  Serwis ABC.com.pl przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa. Wszystko dobrze posegregowane i łatwe do odnalezienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Pomoc prawna, RADCA-AZ we Wrocławiu
  Szukają państwo kompleksowej obsługi prawnej ? Kanclaria AZ ma szeroki zakres usług i udzielamy pomoc prawną w szerokim zakresie między innymi w sprawach rozwodowych, odszkodowaniach, spadek, podział majątku i wiele innych. Mogą być państwo pewni, że państwa sprawą zajmie się doświadczony prawnik. Zapraszamy do nas Kancelaria radcy prawnego AZ ul. Prosta 36 53-508 Wrocław strona: http://www.radca-az.pl/ tel: 71 3071309 e-mail: anna.zagulska@radca-az.pl Zapraszamy serdecznie
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka Cognitor
  Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizacją usług z zakresu porad prawnych. Dysponujemy świetną ekipą prawników, którzy potrafią udzielić porad z wielu różnych dziedzin prawa. Nasza kancelaria prowadzi sprawy dotyczące prawa cywilnego, administracyjnego, karnego oraz spadkowego. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami otrzyma profesjonalną pomoc z zakresu prawa różnego rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Www.notariuszskytower.pl
  Kancelaria notarialna, która przyjmuje klientów we Wrocławiu. Kancelaria funkcjonuje w budynku Sky Tower na 28 piętrze (kontakt telefoniczny: 71 707 23 45). Notariusz doręcza oświadczenia i uczestniczy w procesie poświadczenia dziedziczenia. Kancelaria bierze odpowiedzialność za projektowanie różnorodnych umów, czy oświadczeń. Kancelaria spisuje również protokoły ze spotkań zarządów. Notariusz doradza klientom bezpłatnie, również w języku angielskim na życzenie. Na stronie kancelarii znajduje się poradnik niezbędny do nawiązania efektywnej współpracy z notariuszem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0