Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lblegal.pl    
LBLegal - Obsługa prawna
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
LBLegal - Obsługa prawna - http://www.lblegal.pl
ID w katalogu 3526
Tytuł LBLegal - Obsługa prawna
Url http://www.lblegal.pl
Opis LBLegal zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych, w szczególności przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni.

LBLegal specjalizuje się w dochodzeniu wierzytelności (windykacji przedsądowej i sądowej), i szeroko rozumianym prawie gospodarczym, zapewniając obsługę prawną przedsiębiorców. Istotną częścią naszej praktyki jest prawo cywilne, a zwłaszcza sprawy odszkodowawcze, spadkowe oraz dotyczące nieruchomości. Posiadamy również doświadczenie w zakresie świadczenia usług z prawa pracy. Niezmiernie ważnym elementem naszej pracy jest reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę merytoryczną, dzięki której przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Stawiamy na jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do klienta. W relacjach z naszymi klientami hołdujemy zasadzie przejrzystości i rzetelności. Na początku współpracy zawsze jasno określamy jej warunki i przebieg. Dążymy do rozumienia celów biznesowych klienta i pomagamy w ich realizacji.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe obsługa prawna   doradztwo prawne   obsługa prawna Warszawa   usługi prawne Warszawa   windykacja   odszkodowania   nieruchomości   prawo pracy   rejestracja spółek
Data Aug 3, 2009
Imię kontaktowe brzozkalu
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Iurista kancelaria prawna Wrocław
  Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę klientów, będących zarówno firmami i przedsiębiorcami, jak i osobami indywidualnymi. Obsługa prawna klientów biznesowych oraz indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, konsumentów oraz nieruchomości. Kancelaria skupia grupę, kreatywnych i dynamicznych radców prawnych, aplikantów oraz prawników, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Kancelaria adwokacka Kraków
  Od ponad dziesięciu lat kancelaria radcowska Michał Podolec świadczy wysoki poziom usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wszelkie działania opieramy na sprawdzonych procedurach, z naciskiem na indywidualne rozpatrzenie każdego problemu. Naszą specjalizacją jest prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne i medyczne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o odszkodowania, windykacyjne, z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spadkowego i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY
  Oferta Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta” obejmuje doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądzie. Kancelaria funkcjonuje od 1992 roku i jest prowadzona przez Mecenas Maria Woszczak-Dobrogowska. Prawnicy z naszej kancelarii świadczą Państwu porady z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz innych dziedzin prawa. Co więcej oferujemy również pomoc w obszarze prawa energetycznego oraz komunikacyjnego. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, ale nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z całego Śląska. Szczegółowe informacje o pracy naszej kancelarii udostępniliśmy na stronie internetowej!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Prawo pracy w Lublinie - kancelaria-siedlec.pl
  Kancelaria pomaga klientom w zakresu ochrony danych osobowych. Ochrona danych osobowych Lublin jest bardzo ważna, co wiąże się z przepisami RODO. Niedopełnienie swoich obowiązków oznacza ogromne problemy, a nawet bardzo wysokie kary. My przeprowadzimy audyt legalności przetwarzanych danych osobowych. Zajmiemy się również przygotowaniem całej dokumentacji i systemu ochrony danych osobowych. Prowadzimy kompleksowe doradztwo, dlatego nasz klient będzie bardzo zadowolony, bo my się wszystkim zajmiemy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Prawna Invictus
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej dotyczącej rezygnacji z różnych usług finansowych w tym polis na życie, polisolokat lub innych produktów firm ubezpieczeniowych to warto skorzystać z usług kancelarii Invictus. Naszymi pracownikami są doświadczeni adwokaci, którzy posiadają rozległą i przede wszystkim aktualną wiedzę na temat finansów. To sprawia, że mamy bardzo dobre wyniki, a nasi klienci mają wysoką szansę na powodzenie w starciu z dużymi korporacjami oraz zawiłościami prawnymi banków i ubezpieczycieli.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0