Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-minkiewicz.pl    
Radca prawny Białystok
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Radca prawny Białystok - http://www.kancelaria-minkiewicz.pl
ID w katalogu 3557
Tytuł Radca prawny Białystok
Url http://www.kancelaria-minkiewicz.pl
Opis Kancelaria Usług Prawnych Radca Prawny Jacek Minkiewicz. Doradztwo prawne w ramach którego udziela kompleksowych porad prawnych, sporządza pisma do sądów, urzędów i instytucji państwowych, opracowuje projekty umów. Reprezentację w postępowaniach likwidacyjnych przed ubezpieczycielami w sprawach roszczeń odszkodowawczych poszkodowanych. Czynności windykacyjne dotyczące wierzytelności powstałych w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prywatnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe białystok   radca prawny   usługi prawne   odszkodowania   porady prawne   kancelaria prawna   kancelaria usług prawnych   jacek minkiewicz   minkiewicz   doradztwo prawne   czynności windykacyjne   windykacja
Data Aug 5, 2009
Imię kontaktowe Radca
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Szwarc Design
  Szwarc Design Product & Industrial – przedsiębiorstwo wykonujące usługi z zakresu wzornictwa przemysłowego. Należą do nich projektowanie, fachowe doradztwo w odniesieniu do Designu produktów, na których wygląd nie mamy pomysłu. Nasze przedsiębiorstwo na tle innych firm odróżnia realizowanie zleceń w wyznaczonym czasie, przykładność oraz stosowanie użytecznych oraz nowoczesnych pomysłów w wykonywanych projektach. Aby lepiej nas poznać warto odwiedzić stronę www.szwarcdesign.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Opti-Buy Oszczdności w zasięgu ręki.
  Firma Opti-Buy specjalizuje się w outsourcingu procesów zakupowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak aukcje elektroniczne, zapewniamy redukcję kosztów funkcjonowania firmMisją firmy Opti-Buy jest zaopatrywanie naszych klientów w najwyższej jakości profesjonalne rozwiązania biznesowe usprawniające wydajność procesów zakupowych.

Świadomi strategicznego wpływu działu zakupów na wyniki całego przedsiębiorstwa, wypełniamy naszą misję z dbałością, by jak najlepiej dostosować proponowane i wdrażane rozwiązania do unikalnych potrzeb każdego z naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. świadectwo energetyczne
  Świadectwo charakterystyki energetycznej, to dokument sporządzony przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia, określającym jakość budynku/mieszkania z punktu widzenia zużycia energii. Wskazuje on na rzeczywiste koszty użytkowania budynku związane z jego ogrzewaniem, klimatyzowaniem oraz oświetleniem. Dzięki świadectwom energetyki budynków, każdy z Nas może z łatwością oszacować koszty użytkowania budynków, co w dzisiejszych czasach wydaje się być sprawą priorytetową w momencie kupna lub wynajmu domu/mieszkania. W tym miejscu należy zaznaczyć iż, obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków spoczywa na właścicielu budynku, który jest sprzedawany, wynajmowany oraz oddawany do użytku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Http://disc.com.pl/
  Doświadczony trener biznesu posiadający obszerną wiedzę merytoryczną i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych jest do Państwa dyspozycji. Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm, ponadto pracuję zdalnie, prowadzę także stronę internetową disc.com.pl, gdzie dzielę się z internautami moją wiedzą związaną z modelem DISC/TEAMS/VALUES. Jeśli chcesz być dobrym liderem, zależy ci na stworzeniu doskonałego zespołu, interesuje cię zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w firmie zapraszam.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Biuro rachunkowe Bydgoszcz
  Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0