Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gdansk2016.eu     Gdańsk kultura 0.00 z 5 0
Gdańsk kultura - http://www.gdansk2016.eu
ID w katalogu 3566
Tytuł Gdańsk kultura
Url http://www.gdansk2016.eu
Opis Gdańsk 2016 - wolność kultury, kultura wolności. Hasło te przyświeca kampanii nadania najpiękniejszemu z miast nad morzem Bałtyckim jakim jest Gdańsk miana Europejskiej Stolicy Kultury - ESK. Przyznanie tego prestiżowego tytułu miastu Gdańsk to szansa nie tylko dla naszego miasta, ale także dla całej Europy na poznanie miasta oraz metropolii gdańskiej. Strona zawiera zapowiedzi wydarzeń kulturalnych w Gdańsku oraz informacje na temat ESK.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Malarstwo
Słowa kluczowe gdańsk kultura   wolność   gdańsk   gdańsk 2016   kultura   sztuka   europejska stolica kultury   stolica kultury   2016   metropolia gdańska   esk
Data Aug 5, 2009
Imię kontaktowe boby
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Malarstwo
1. Whiteness - Barbara Brych
  Zależy Państwu na niepowtarzalnych i oryginalnych wnętrzach? Zapraszam do siebie. Nazywam się Barbara Brych i mam Państwu do zaoferowania szerokie spectrum obrazów. Tworzę z miłości i z serca dlatego też moje obrazy są pełne ciepła i nadziei. Do współpracy Zapraszam architektów i projektantów wnętrz, ale również i wielbicieli sztuki, którzy chcą nabyć obraz, aby osobiście udekorować własne mieszkania. Ze swojej strony mogę zagwarantować Państwu wzorowy model współpracy. Po więcej informacji Zapraszam na moją stronę whiteness.eu.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


2. Wszystko do decoupage, stamperia, windows art
  Jedno z najnowszych, ale przede wszystkim jedno z najciekawszych for internetowych o tematyce Decoupage.
Decoupageforum to miejsce w sieci dla ludzi z wielką pasją, którą dzielą się z innymi. Użytkownicy na stronie opisują najróżniejsze metody i sztuczki decoupage. Administatorzy tłumaczą zagraniczne kursy na język Polski i dzielą się nimi z użytkownikami.
Pomimo krótkiego istnienia strony, forum bardzo ciekawie się rozwija. Codziennie spora grupa osób dyskutuje na tematy nie tylko związane z techniką serwetkową decoupage.
Użytkownicy forum dzielą się swoim doświadczeniem, prezentują własne najróżniejsze pracę. To forum jest szczególnie dobre dla użytkowników, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę ze scrapbooking'iem lub z decoupage
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


3. Prezent na 40 urodziny - Zewecki Art
  Nasza oferta to profesjonalnie wykonane karykatury oraz portrety malowane odręcznie. Zamówienie można złożyć przez internet. Karykatury wykonujemy w kolorze, czarno białym, na płótnie lub w sepi. Wszelkie szczegóły, głównie cenę oraz termin wykonania portretu czy karykatury ustalamy indywidualnie. Ponadto nasza pracownia zajmuje się wykonaniem wszelkimi innymi pracami artystycznymi. Na stronie internetowej zewecki.pl można znaleźć więcej informacji.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo


4. PiekneObrazy.com - Obrazy, reprodukcje obraz�w, obrazy znanych malarzy
  PiekneObrazy.com - internetowy sklep z reprodukcjami. Oferujemy obrazy, reprodukcje, dziela znanych malarzy. Reprodukcje, obrazy wspolczesne i klasyczne, obrazy w ramach recznie zdobionych, reprodukcje na zamowienie.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Hobby i rozrywka > Fotografia


5. EUGENIUSZ GERLACH - MALARSTWO
  Oficjalna strona WWW poświęcona twórczości artysty malarza Eugeniusza Gerlacha. Znaleźć tu można galerie malarstwa, pasteli, rysunku, grafiki, akwareli i gwaszy oraz fotografii autora. Zapoznać się także można z jego biografią oraz dorobkiem artystycznym. Eugeniusz Gerlach urodził się w roku 1941 w Bieniawie k. Tarnopola (na kresach wschodnich). Na ziemie odzyskane przybył w roku 1946 zamieszkując w Paczkowie (powiat Nysa). Tam też uczęszczał do szkoły podstawowej w latach 1949-1955. W latach 1955-1960 uczęszczał do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. W latach 1960-1966 studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Malarstwo sztalugowe i architektoniczne studiował w pracowni prof. Wacława Taranczewskiego, natomiast grafikę u prof. Mieczysława Wejmana. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w 1966 roku. Promotorami jego pracy dyplomowej byli m.in. Wacław Taranczewski, Czesław Rzepiński, Jonasz Stern i Hanna Rudzka-Cybisowa. Od roku 1966 jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W swoim dorobku ma ponad 30 wystaw indywidualnych i udział w ok. 50 wystawach zbiorowych - okręgowych i ogólnopolskich, na których zdobywał nagrody i wyróżnienia.
Katalog:   Kultura i sztuka > Malarstwo
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0