Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mineraly.biz     Encyklopedia minerałów 0.00 z 5 0
Encyklopedia minerałów - http://www.mineraly.biz
ID w katalogu 360
Tytuł Encyklopedia minerałów
Url http://www.mineraly.biz
Opis Serwis przedstawia najważniejsze minerały występujące w ludzkim organizmie wraz z opisem ich cech i pełnionych funkcji. Zawarty jest także opis najczęstszych objawów braku lub niedoboru danego minerału oraz lista produktów spożywczych, w których występuje w większych ilościach.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe minerały minerał rodzaje funkcje cechy zdrowie znaczenie organizm człowiek
Data May 26, 2008
Imię kontaktowe Arek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Baza prac dyplomowych
  Witryna zawiera bardzo rozbudowaną bazę danych prac magisterskich i licencjackich, choć publikujemy również materiały zaliczeniowe. Materiały publikowane w ramach naszej strony są doskonałym źródłem wiedzy, ale również mogą przydać się jako przykład podczas pisania własnej pracy. Każdy materiał zamieszczony w ramach naszej strony jest przygotowany zgodnie z wymogami formalnymi związanymi z opracowaniami tego typu. Obecnie w bazie danych znajduje się blisko 300 prac.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Transfer Learning Solutions
  Firma zorientowana na popularyzację i promocję nowoczesnej edukacji i wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Świadczy usług związane z wdrażaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych w różnego rodzaju instytucjach, publicznych i prywatnych.
Działaniami przyczynia się do zmian w polskim systemie edukacyjnym prowadzących do udoskonalenia warsztatu pracy nauczycieli, wzbogacenia go o innowacyjne narzędzia. Pozwoli to kształcić uczniów w sposób otwarty i nowoczesny, a tym samym lepiej przygotować ich do sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Ranking restauracji
  Nasz serwis stanowi tworzony wspólnie z internautami ranking najlepszych lokali w Polsce. Gromadzimy dane, menu, zdjęcia oraz mapy dojazdu oraz opinie o firmach gastronomicznych ze wszystkich województw. Przedstawiamy restauracje, jadłodajnie, kawiarnie, puby, zajazdy, kebaby, pizzerie i szereg innych lokali. Z nami każdy bez trudu wybierze miejsce podające smaczne jedzenie oraz lokal na wesele, bankiet czy inną imprezę. Zachęcamy także do dodawania swoich własnych opinii.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Ekonomia
  Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą Wyższej Szkoły Biznesu. Szkołę opuściło ponad 8500 absolwentów. Oferujemy podjęcie studiów na jednym z czterech kierunków – Zarządzanie, Politologia, Psychologia i Informatyka. Możliwe jest studiowanie na studiach I i II stopnia. Wyższa Szkoła Biznesu posiada renomowaną kadrę oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. Szkoła prowadzi szkolenia dla osób bezrobotnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Coach Inspiration strona Artura Tołłoczko
  Strona coacha Artura Tołłoczko, oferująca informacje na temat coachingu, coachingu w polsce oraz fragmenty twórczości. Autor jest współwłaścicielem firmy Global Inspiration s.c. oferującej coaching, doradztwo i szkolenia oraz będącej jedynym na Polskę przedstawicielem szkoleń i narzędzi psychometrycznych jak np. profile osobowości, profile zespołowe, profile krzyżowe szef - podwładny itp. firmy szkoleniowo - doradczej z Atlanty US Right Path Resources.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0