Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mineraly.biz     Encyklopedia minerałów 0.00 z 5 0
Encyklopedia minerałów - http://www.mineraly.biz
ID w katalogu 360
Tytuł Encyklopedia minerałów
Url http://www.mineraly.biz
Opis Serwis przedstawia najważniejsze minerały występujące w ludzkim organizmie wraz z opisem ich cech i pełnionych funkcji. Zawarty jest także opis najczęstszych objawów braku lub niedoboru danego minerału oraz lista produktów spożywczych, w których występuje w większych ilościach.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe minerały minerał rodzaje funkcje cechy zdrowie znaczenie organizm człowiek
Data May 26, 2008
Imię kontaktowe Arek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Glejak mózgu
  Centrum Neurorachirurgi założyliśmy ponad 2 lata temu. W tym czasie skutecznie wyleczyliśmy tysiąc pacjentów. Respektujemy ich prawa i ponad wszystko ludzkie zdrowie. Dlatego pracujemy jedynie na nowoczesnym sprzęcie, który służy do małoinwazyjnego leczenia chorób nowotworowych mózgu, głowy i szyi. Dodatkowo oferujemy diagnostykę obrazową całego ciała: tomografię 64-rzędową i rezonans magnetyczny. Osobom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia gwarantujemy bezpłatną opiekę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Zajęcia wyrównawcze
  Już od prawie dziesięciu lat wspomagamy nauczycieli w ich codziennej pracy, podsuwając pomysły na lekcje, dostarczając gotowych materiałów do prowadzenia zajęć, służąc poradą.
Portal twojelekcje.pl został stworzony przez Wydawnictwo Raabe, w tym Redakcję Czasopism Pedagogicznych EduPress oraz Redakcję Twoich Lekcji. Zgodnie z naszą misją pragniemy, aby portal Eksperci w Oświacie stał się dla Państwa codziennym źródłem inspiracji i wiedzy oraz platformą wymiany doświadczeń pomiędzy dyrektorami, nauczycielami, pedagogami i psychologami oraz pozostałymi pracownikami szkół i przedszkoli.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Task Magic
  TaskMagic to pakiet narzędzi autorskich przeznaczony do tworzenia treści interaktywnych.
Jest to szybki i prosty sposób, w jaki nauczyciel dowolnego przedmiotu może, zaledwie w kilka minut, stworzyć cały zakres pokazowych i praktycznych ćwiczeń na komputer lub tablicę interaktywną, a następnie wydrukować stworzone ćwiczenia w formie papierowej jako pracę domową lub powtórzenie.TaskMagic dostarcza technik skutecznych dla osób o wszystkich stylach uczenia się. Pozwala w prosty sposób konstruować ćwiczenia, które jednocześnie stymulują kanał wzrokowy, słuchowy i kinestetyczny.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Kursy - Nauka języka angielskiego w Bydgoszczy
  Każda osoba, która chce szybko, w skuteczny sposób i w przyjemnych warunkach uczyć się angielskiego, powinna przyjrzeć się z bliska ofercie naszej szkoły językowej. Dzięki temu, można szybko się dowiedzieć, jak wiele można będzie zyskać, gdy ktoś zdecyduje się na kursy u nas. Sprawdźcie koniecznie szczegóły, a następnie za pośrednictwem danych dostępnych na stronie, po prostu skontaktujcie się ze szkołą. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Została ona przedstawiona na stronie bydgoszczangielski.pl
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Szampony przeciwłupieżowe
  Head&Shoulders jest znaną marką, w której ofercie można znaleźć szampony o działaniu likwidującym łupież. Strona firmy to źródło informacji na temat samego zjawiska, jego przyczyn, jak również prawidłowej pielęgnacji problemowej skóry głowy. Istnieje możliwość, dzięki kilku trafnym pytaniom, dobrania najbardziej odpowiedniego dla siebie szamponu, co więcej, serwis umożliwia również jego bezpośredni zakup. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0