Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mineraly.biz    
Encyklopedia minerałów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Encyklopedia minerałów - http://www.mineraly.biz
ID w katalogu 360
Tytuł Encyklopedia minerałów
Url http://www.mineraly.biz
Opis Serwis przedstawia najważniejsze minerały występujące w ludzkim organizmie wraz z opisem ich cech i pełnionych funkcji. Zawarty jest także opis najczęstszych objawów braku lub niedoboru danego minerału oraz lista produktów spożywczych, w których występuje w większych ilościach.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe minerały minerał rodzaje funkcje cechy zdrowie znaczenie organizm człowiek
Data May 26, 2008
Imię kontaktowe Arek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Testy dla przewoźników
  Zapraszam wszystkich przewoźników, którzy właśnie przygotowują się do egzaminów na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego. Oferuję Państwu 1095 rzetelnie przygotowanych pytań wraz z odpowiedziami, które pomogą przygotować się Państwu do końcowego egzaminu. Testy dotyczą przewozu krajowego oraz międzynarodowego - przewóz osób oraz rzeczy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania i zapotrzebowania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. zdrowadietabialkowa.net
  Na przygotowanej przez nas stronie internetowej zdrowadietabialkowa.net znajdą Państwo szereg wartościowych informacji na temat diety białkowej/proteinowej, Dukana. Wiele osób walczy z nadwagą. Bez względu na to, czy do zrzucenia masz dziesięć lub trzy kilogramy zapraszamy do lektury naszego portalu. Oprócz wartościowych wskazówek i porad, piszemy uczciwie o zaletach i wadach diety białkowej. Ponadto systematycznie publikujemy zdrowe, małokaloryczne i proste w przygotowaniu przepisy kulinarne. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Strefa Kobiet
  Strefa Kobiet - to strona internetowa dla wszystkich kobiet, dzięki której dowiedzą się znacznie więcej o różnych dziedzinach życia. Informacje zawarte na stronie przydadzą się na co dzień. Dowiedz się, jakie ćwiczenia wykonywać na jędrne i zgrabne pośladki. Ponadto poznaj owoce, które mają najwięcej witamin. Wiesz, jakie są skutki spożywania kawy w nadmiarze? Już teraz możesz dowiedzieć się tego właśnie na tej stronie internetowej! Wejdź na naszą stronę już dzisiaj i zmieniaj swoje życie!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Młody Mistrz
  Młody Mistrz to kompleksowy program dla uczniów, pomagający w rozpoznaniu własnego stylu uczenia się oraz dopasowaniu odpowiednich technik uczenia się, aby uczyć się szybko i skutecznie we własnym stylu!Z uczeniem się jest jak z preferencjami kulinarnymi, ubieraniem się czy wybieraniem sposobu spędzenia wolnego czasu - każdy z nas ma swoje osobiste, ulubione menu. Jedne rzeczy lubimy bardziej, inne mniej, jeszcze innych - nie znosimy.
Z uczeniem jest dokładnie tak samo: każdy ma swoje osobiste menu uczenia się, którego podstawę tworzy przede wszystkim neurologiczna baza, osobnicza konstrukcja naszych zmysłów i mózgu.
Poznanie własnego menu uczenia się równa się posiadaniu klucza do sukcesu w uczeniu się!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Zajęcia wyrównawcze
  Już od prawie dziesięciu lat wspomagamy nauczycieli w ich codziennej pracy, podsuwając pomysły na lekcje, dostarczając gotowych materiałów do prowadzenia zajęć, służąc poradą.
Portal twojelekcje.pl został stworzony przez Wydawnictwo Raabe, w tym Redakcję Czasopism Pedagogicznych EduPress oraz Redakcję Twoich Lekcji. Zgodnie z naszą misją pragniemy, aby portal Eksperci w Oświacie stał się dla Państwa codziennym źródłem inspiracji i wiedzy oraz platformą wymiany doświadczeń pomiędzy dyrektorami, nauczycielami, pedagogami i psychologami oraz pozostałymi pracownikami szkół i przedszkoli.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0