Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mineraly.biz     Encyklopedia minerałów 0.00 z 5 0
Encyklopedia minerałów - http://www.mineraly.biz
ID w katalogu 360
Tytuł Encyklopedia minerałów
Url http://www.mineraly.biz
Opis Serwis przedstawia najważniejsze minerały występujące w ludzkim organizmie wraz z opisem ich cech i pełnionych funkcji. Zawarty jest także opis najczęstszych objawów braku lub niedoboru danego minerału oraz lista produktów spożywczych, w których występuje w większych ilościach.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe minerały minerał rodzaje funkcje cechy zdrowie znaczenie organizm człowiek
Data May 26, 2008
Imię kontaktowe Arek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Glejak mózgu
  Centrum Neurorachirurgi założyliśmy ponad 2 lata temu. W tym czasie skutecznie wyleczyliśmy tysiąc pacjentów. Respektujemy ich prawa i ponad wszystko ludzkie zdrowie. Dlatego pracujemy jedynie na nowoczesnym sprzęcie, który służy do małoinwazyjnego leczenia chorób nowotworowych mózgu, głowy i szyi. Dodatkowo oferujemy diagnostykę obrazową całego ciała: tomografię 64-rzędową i rezonans magnetyczny. Osobom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia gwarantujemy bezpłatną opiekę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Studia informatyka Poznań
  Strona Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania proponującej studia informatyka Poznań I stopnia tak samo w trybie dziennym jak i zaocznym. Uczelnia gwarantuje liczne promocje i dogodne sposoby płatności dla noworocznych studentów. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Supple.pl
  Celem portalu internetowego Supple.pl jest publikowanie merytorycznych i sprawdzonych informacji o suplementach diety i nie tylko. Portal jest stosunkowo młodym start-upem, jednakże prężnie się rozwija i zyskuje coraz szersze grono czytelników. Na swoich łamach publikuje między innymi takie informacje, jak chociażby zamienniki drogich suplementów, produkty szkodliwe dla zdrowia, czy też wiele innych równie przydatnych informacji. Zapraszamy serdecznie!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Porównywarka cen prądu - Enerad.pl
  Enerad.pl jest to funkcjonująca od 2008 r. porównywarka cen energii od takich dostawców jak: PGE, PGNiG, Duon, Enea, RWE, Energa, PKP Energetyka. Dzięki nam możesz mieć najtańszy gaz i prąd, dzięki czemu zaoszczędzisz więcej pieniędzy na inne wydatki. U nas dowiesz się jakie są rodzaje taryf energetycznych dla gospodarstw domowych oraz dla firm, i porównasz je pod względem cenowym. W ramach działu energooszczędność dowiesz się jakie są najlepsze urządzenia energooszczędne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Organizacja eventów w Warszawie
  TOTOTEM STUDIO to firma, która organizuje imprezy dla klientów biznesowych, a także indywidualnych. Oferta to między innymi pomoc w doborze obiektu na imprezę, zapewnienie noclegu, plan imprezy, atrakcje oraz wszelkie kwestie organizacyjne. Organizujemy szkolenia, konferencje, seminaria, rauty, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, Mikołajki, Wigilie. Klientom prywatnym pomagamy zaś zorganizować niecodzienne urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0