Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bcgroup.com.pl     Business Communication Group Sp.z o.o. 0.00 z 5 0
Business Communication Group Sp.z o.o. - http://www.bcgroup.com.pl
ID w katalogu 3618
Tytuł Business Communication Group Sp.z o.o.
Url http://www.bcgroup.com.pl
Opis Business Communication Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pile prowadzi działalność na terenie całego kraju. B.C.Group sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu, począwszy od doradztwa, poprzez szkolenia i consulting, na usługach i sprzęcie informatycznym kończąc.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe szkolenia   komputery   komputery Piła   reklama   projektowanie stron www Piła
Data Aug 13, 2009
Imię kontaktowe ...
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Prawo jazdy w Katowicach
  Szkoła Euro Klasa zaprasza na kurs kategorii B. Nasz ośrodek w cenie kursu oferuje badania lekarskie oraz materiały dydaktyczne. Jesteśmy małą szkołą nastawioną na przyjazną atmosferę podczas kursu oraz indywidualne podejście do kursanta. Posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową oraz nowe, klimatyzowane samochody między innymi takie jak w ośrodku egzaminacyjnym. Nasi instruktorzy, to profesjonaliści, którzy w sposób miły i skuteczny nauczą Państwa jak bezpiecznie poruszać się po drodze.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


2. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider"
  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider". Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy kategori A i B. Prowadzimy też kursu doszkalajace.
Kursy odbywają się w Warszawie (Brodno) i w Markach.
W ramach promocji podrczniki do nauki oraz badania lekarskie- Gratis !!!
Kontakt: Arkadiusz Bułdan
tel: 22 781-16-79, 0 501-743-918
ul. Promienna 4b/24
05-270 Marki
mail: autokursy@o2.pl
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


3. Prawo jazdy Opole
  Witryna ośrodka nauki jazdy w Opolu, pełniąca także rolę portalu z wiadomościami dla wszystkich chcących nauczyć się jazdy samochodem. Strona posiada przydatne informacje o procedurze wydawania prawa jazdy oraz linki do testów online. Witryna jest w takim razie przydatna również dla kursantów robiących szkolenia w innych firmach a także dopiero planujących zrobienie kursu.

Przygotuj się na współpracę z profesjonalistami. Eltrans School to szkoła kierowców z długoletnim doświadczeniem na opolskim rynku. Już dziś możesz zapisać się na kurs. Eltrans School proponuje Ci kurs nauki jazdy we wszystkich kategoriach. Jeśli stawiasz na promocyjną ceną, wysoką jakość, a przede wszystkim na pełną satysfakcję już dziś skontaktuj się z nami.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


4. Szkoła francuskiego w Poznaniu
  Szkoła języka francuskiego Le Reve oferuje naukę języka poprzez nauczanie zdecydowanie odbiegające od tradycyjnego schematu zajęć. U nas podstawa to aktywność i komunikacja. Nauka odbywa się w efektywnych, małych 4-osobowych grupach co zdecydowanie wpływa również na świetną atmosferę w trakcie zajęć. Lektorzy Le Reve to ludzie z pasja, chętni dzielący się wiedzą i posiadający doskonałe umiejętności pedagogiczne. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, a także dla osób chcących podszlifować język organizujemy zajęcia w grupach konwersacyjnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


5. Kurs na wózki widłowe
  Obejmująca zasięgiem działania takie miasta, jak Katowice, Tychy, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, czy też Kraków firma JGL Logistics specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń na wózki widłowe, HDS-y oraz podesty ruchome. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców i trenerów. Gwarantuje klientom usługi na najwyższym poziomie, jak również i atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0