Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://musial.com.pl     Pianino 0.00 z 5 0
Pianino - http://musial.com.pl
ID w katalogu 367
Tytuł Pianino
Url http://musial.com.pl
Opis Pianino można znaleźć w wielu polskich domach, szkołach, ośrodkach kultury czy teatrach. Często jednak stoją tam zniszczone, zaniedbane i zapomniane. Nasz warsztat zajmuje się naprawą i renowacją tych instrumentów. Potrafimy odrestaurować każde pianino, w taki sposób że trudno jest go odróżnić od nowego. Więcej informacji na stronie www.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Śląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe pianino steinway   pianino bechstein   pianino august forster
Data May 26, 2008
Imię kontaktowe Marek Musiał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Śląskie
1. Węgiel ekogroszek
  Ekogroszek jest stosowany w automatycznych piecach z podajnikami, gdzie ziarno powinno znajdować się w przedziale 5-25mm. Do pieców z podajnikami można stosować również ekomiał. Prezentowana firma posiada każdy z tych sortów w swojej ofercie – dostępny jest zarówno w wersji luzem i workowanej (worki 25 kg). Oprócz tego można zamówić węgiel do pieców starszego typu, jak np. orzech I, orzech II, kostka, miał węglowy. Firma dowozi zamówiony opał do klienta, a kierowca zapewnia rozładunek. W razie wątpliwości odnośnie wyboru węgla, pracownicy służą pomocą.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. browser - Please update to a modern browser
  Całodzienny stres zarówno w pracy, jak i w domu powoduje często niepotrzebne spięcia i frustrację, którą nie zawsze mamy gdzie wyładować. Dobrym sposobem na rozładowanie całodziennych stresów są treningi karate. Pozwalają nie tylko na rozładowanie niepotrzebnej energii, ale też dzięki treningom można poprawić kondycję oraz poruszać się po całym dniu siedzenia za biurkiem. KKS "Karate" prowadzi zarówno treningi dla dorosłych jak i dla młodzieży i dzieci.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Hobby i rozrywka > Sport


3. Producent obuwia damskiego "Merino"
  Firma obuwnicza "MERINO" istnieje od 2001r. Specjalizujemy się w produkcji obuwia damskiego ze skór naturalnych oraz włoskich materiałów syntetycznych. Modna stylistyka naszego obuwia w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością sprawia, iż nasze klientki zawsze znajdą coś dla siebie. Zapraszamy wszystkie sklepy i hurtownie obuwnicze do współpracy.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. Agencja Asekuracji i Ochrony "CERTUM"
  Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Usługi typu ochrona fizyczna, konwojowanie wartości, zabezpieczenie imprez, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, a nawet sprzątanie chronionych obiektów w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całego kraju.

Agencja Asekuracji i Ochrony „CERTUM” rozpoczęła swoją działalność w 1993r. Działamy na podstawie Koncesji Nr L-0095/00 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej Agencja ubezpieczona jest w towarzystwie ubezpieczeniowym Ergo HESTIA, co w znacznym stopniu wpływa na podniesienie komfortu bezpieczeństwa.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy


5. Chorzów
  Portal Chorzowa, tworzony przez mieszkańców tego miasta , a także dla nich samych – wydarzenia, video, mapa, plan miasta, blogi, fotografie. Wieści o usługach, handlu oraz produkcji w mieście Chorzów i okolicach. Zawsze aktualne informacje z chorzowskich dzielnic Chorzów Stary, Batory, Centrum, WPKiW oraz Chorzów II. Komentarze, opinie, rozrywka, forum, imprezy, repertuar kin oraz mnóstwo innych pozycji na temat Chorzowa oraz jego dzielnic na Echorzow.net. Niezależny chorzowski portal informacyjny. Zapraszamy na echorzow.net.
Katalog:   Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0