Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.grizzly.pl     Karcher 0.00 z 5 0
Karcher - http://www.grizzly.pl
ID w katalogu 3809
Tytuł Karcher
Url http://www.grizzly.pl
Opis Grizzly w Polsce z siedzibą w Pile od początku działania jest wyłącznym przedstawicielem Grizzly-Italia na rynku polskim. Od wielu lat prowadzimy dystrybucję oraz serwis wyłącznie wyrobów Grizzly.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe karcher   odkurzacze   odkurzanie   myjki   akcesoria
Data Aug 23, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. BoaDent Prestige - stomatolog
  BoaDent znajduje się w Katowicach i jest gabinetem stomatologicznym. Opiekujemy się zębami całej rodziny. Prowadzimy bezbolesne leczenie dziecięcych zębów mlecznych oraz stałych z wykorzystaniem barwnych wypełnień mleczaków. Odsłaniamy maluchom, jak dbać o higienę jamy ustnej oraz uczymy, jak zachować się u dentysty. Diagnozujemy oraz leczymy dysfunkcje narządu żucia oraz choroby dziąseł. Zajmujemy się również stomatologią estetyczną- wybielamy przebarwione zęby przeróżnymi metodami, czyścimy uzębienie z kamienia i osadów. Zdołamy wszczepić implanty stomatologiczne bądź wykonać standardową protezę zębową. Ściśle współpracujemy z gabinetem medycyny estetycznej, który oferuje między innymi zastrzyki z botoksu, poprawianie wyglądu za pomocą kwasu hialuronowego oraz lipolizę iniekcyjną. Wszystkie niezbędne wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Sale weselne w Radomiu i okolicach oraz komfortowe noclegi w Hotel Wasik.
  Doskonałe, funkcjonalne sale konferencyjne dla biznesu znajdziesz w Hotelu Wasik, który od wielu lat udostępnia przestrzeń zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Oferujemy kompleksowe usługi dla biznesu z zakresu udostępnienia sali na różnego rodzaju wydarzenia w tym imprezy integracyjne czy sympozja. Zapewniamy pełną obsługę, catering z naszej restauracji hotelowej oraz komfortowe pokoje gościnne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do rezerwacji pokoi poprzez formularz na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. KC-Menadżer Śląsk WaPi Computers
  Zajmujemy się wdrażaniem systemów sprzedażowo-magazynowych firmy Kucharscy s.c. jak również obsługą informatyczną firm, placówek handlowych. Polecamy pakiet KC-Market w składa którego wchodzą takie programy jak KC-Firma], KC-Serwer, KC-Analizy, KC-Etykiety, KC-POS oraz KC-Eksport. Również zajmujemy się wdrożeniami systemu centralnego KC-Menadżer dla sieci handlowych. Prowadzimy szkolenie w siedzibie Klienta z powyższych programów. Indywidualne podejście do każdego Klienta jest naszą dewizą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Reklama LED Sellsys Vision
  Spółka Sellsys Vision to przywódca na polskim rynku reklamy LED w efekcie zyskanego doświadczenia popartego największą ilością zrobionych nośników wielkoformatowych, która opracowała autorski telebim diodowy SC MASTER MODEL.

Innowacyjna reklama LED przygotowana przez specjalistów przedsiębiorstwa udostępnia produkcję wyświetlacza od razu w wymiarze 16:9, ujednolicenie rozmiaru podzespołów, obniżenie wagi kabinetów oraz świeże oprogramowanie udogadniające administrowanie prezentowaną zawartością.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Kamieniarstwo w Łodzi
  1. Zakład kamieniarski Polkam to firma z tradycją oraz bogatą przeszłością. Na rynku kamieniarskim działa od 1969 roku. Obecnie dysponuje nowoczesnym sprzętem do obróbki kamienia oraz realizuje zlecenia przy zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych. Specjalizuje się w wyrobie nagrobków oraz rzeźb. Jej produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość. Zlecenia realizowane są zgodnie z preferencjami oraz wytycznymi klienta. Polkam jest wzorem terminowości, uczciwości oraz profesjonalizmu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Łódzkie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0