Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.atas.pl/    
Kursy językowe za granicą
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kursy językowe za granicą - http://www.atas.pl/
ID w katalogu 381
Tytuł Kursy językowe za granicą
Url http://www.atas.pl/
Opis ATAS - organizacja wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kursy językowe za granicą, obozy językowe, wycieczki szkolne oraz obozy wypoczynkowe, kolonie. Przedstawiciel szkół językowych za granicą, posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Biura podróży
Słowa kluczowe kursy językowe   kursy językowe za granicą   nauka i praca   warsztaty językowe   obozy językowe   obozy młodzieżowe   obozy   kolonie   wycieczki szkolne   work and travel   au pair   szkoły za granicą   angielski   angielskiego   biuro podróży   agencja turystyczna   p
Data Jun 3, 2008
Imię kontaktowe Mieczysław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Zamówienia publiczne
  Serwis firmy oferującej szkolenia i zajęcia odbywające się ze specjalnym nastawieniem na zamówienia publiczne, tj. rozporządzaniem finansami publicznymi w sposób najbardziej skuteczny. Ponadto na witrynie nasze publikacje oraz lista referencyjna partnerów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Studia medycyny estetycznej antiaging.edu.pl
  Specjalizujemy się w naszym Centrum Medycyny Anti-Aging w realizowaniu szkoleń z zakresu medycyny estetycznej czy dermatologii estetycznej. Zapewniamy szkolenia realizowane przez doświadczonych specjalistów co pozwala na zapewnienie programu edukacyjnego pozwalającego na praktyczne przygotowania w ramach dziedziny jaką jest medycyna anti-aging. Jednocześnie program pozwala poznać najnowsze metody stosowane w ramach dziedziny jaką jest medycyna przeciwstarzeniowa.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kurs ze stylizacji rzęs - amazingstudio.pl
  Marzysz o przepięknym manicure? Skorzystaj z bogatej oferty Amazing Studio, które specjalizuje się również w pedicure, oczyszczaniu manualnym, oraz organizacji szkoleń z stylizacji rzęs. Pracujemy w oparciu o sprawdzone i nowoczesne sprzęty, a efektem naszej pracy jest niesamowity wygląd, który służy przez dłuższy okres czasu. Szerokie zainteresowanie naszych klientów to szeroka oferta usług, która stale powiększamy, podobnie jak kwalifikacje, które obecnie posiadamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Bfprotection.pl
  Bezpieczeństwo higieny pracy to wiedza, której nie da się nabyć ''z marszu'', tylko potrzebna jest praktyka. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP. Dlaczego warto wybrać nas? Ponieważ posiadamy odpowiednie doświadczenie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w kodeksie BHP. Nasze szkolenia nie kosztują majątku, dlatego każdy z Was może się do nas zapisać. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Narzędzia ortodontyczne - ortofan.pl
  Firma Orto-Fan oferuje szeroki zakres działań. Ofertę współpracy dedykujemy specjalistom stomatologom, ortodontom i protetykom. Orto-Fan zajmuje się sprzedażą narzędzi i materiałów ortodontycznych oraz stomatologicznych. Oferujemy także produkty protetyczne. Uzupełnieniem oferty są organizowane specjalistyczne kursy i konferencje. Klientom zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i konsultingowe. Szczegóły o nas i naszej propozycji współpracy na stronie Orto-Fan.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0