Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.instalswiat.com.pl    
Nawiercanie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Nawiercanie - http://www.instalswiat.com.pl
ID w katalogu 3860
Tytuł Nawiercanie
Url http://www.instalswiat.com.pl
Opis NASZA FIRMA rozpoczęła swą działalność 19/02/1990r. Od tego czasu prężnie się rozwija i poszerza swoją ofertę o coraz to nowsze technologie.
W swojej ofercie proponujemy również terminowość, rzetelność i fachowość wykonawstwa. Oferujemy: Zgrzewanie PE, Wiercenie w rurach, przeglądy roczne gazu, instalacje zewnętrzne, Zgrzewanie, Przyłącza kanalizacyjne, Instalacje wodne, Sieci wodne, Instalacje PE, Nawiercanie, instalacje gazowe, Roboty ziemne, Przeciski, Sieci kanalizacyjne, naprawy rur, sieci gazowe, instalacje wewnętrzne, Instalacje kanalizacyjne, Przewierty, Przyłącza wodne, Doszczelnianie instalacji gazowych, Przyłącza gazowe, Przeglądy instalacji
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Nawiercanie   Wiercenie w rurach   Przewierty   naprawy rur   przeglądy roczne gazu
Data Aug 23, 2009
Imię kontaktowe Łukasz Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. TOTMAN
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Totman z siedzibą w Kielcach. Nasza firma zaistniała w 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji, montażu oraz serwisie bram segmentowych. Proponujemy: rozległy wybór bram segmentowych, napędy, szlabany, zapory drogowe, słupy parkingowe automatyczne, bramy wjazdowe jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwane, drzwi automatyczne przesuwne, obrotowe, doki przeładunkowe oraz rampy. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę, zatem stale poszerzamy nasz asortyment oraz zapewniamy szybką realizację każdego zlecenia. Więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród


2. CadXpert drukarki i skanery 3D
  CADXPERT to firma o dużym doświadczeniu, która w swojej ofercie ma między innymi kompleksowe usługi druku 3D. To firma, która jako jedna z pierwszych w Polsce przecierała szlak dla technologii druku 3D. Z firmą współpracują nawet międzynarodowi giganci tej technologii, bo do takich zaliczyć trzeba firmy STRATASYS, MakerBot czy Formlabs. To nie koniec, ponieważ w ofercie znaleźć można również znakomitej jakości skanery 3D, ale i drukarki 3D. Oferta jest szeroka, jakość produktów najwyższa, a ich ceny konkurencyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Mata do jogi
  Jesteśmy firmą Utupluti i posiadamy w swoim asortymencie maty do jogi, których już nigdy nie będziesz chciał zamienić na żadne inne! Jeżeli praktyka jogi stanowi nieodłączny element Twojego codziennego życia, zachwycisz się połączeniem syntetycznego materiału z ekologicznymi rozwiązaniami, jakie prezentuje nasza mata. Żywe kolory nastroją optymistycznie, a jakość wykonania wniesie komfort i bezpieczeństwo. Znajdź nas na stronie internetowej utupluti.pl!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Depilacja brazylijska
  Od 5 lat działamy na polskim rynku kosmetycznym. Cieszymy się powszechnym prestiżem i renomą. Obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy klientów. Specjalizujemy się w depilacji i trwałym usuwaniu owłosienia. Wyróżnia nas szeroka oferta zabiegów kosmetycznych (oczyszczanie twarzy, masaże, mikrodermabrazja, kawitacja, opalanie natryskowe, henna, przedłużanie rzęs). Zapewniamy maksymalny poziom bezpieczeństwa i higieny używamy materiałów jednorazowych, a pozostałe narzędzia gruntownie sterylizujemy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Obuwie medyczne, obuwie zdrowotne
  Zajmujemy się produkcją obuwia medycznego, zawodowego,zdrowotnego, zawodowego i drewniaków. Posiadamy różnorodną gamę wzorów i ciągle poszerzamy naszą ofertę, co pozwala nam zaspokoić potrzeby klientów z wielu branż gospodarki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Sklepy > Obuwnicze
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0