Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://web-active.eu     Tworzenie stron internetowych Poznań 0.00 z 5 0
Tworzenie stron internetowych Poznań - http://web-active.eu
ID w katalogu 3885
Tytuł Tworzenie stron internetowych Poznań
Url http://web-active.eu
Opis Strona Internetowa firmy Web-Active - lidera nowych technologii Internetowych oraz Inteligentnych rozwiązań dla Businessu.
Technologie Internetowe, strony www, aplikacje Internetowe, bazodanowe, Outsourcing IT, e-commerce, CMS, CRM,kreacja wizerunku i marketing, opieka i usługi serwisowe, szkolenia on-line, pozycjonowanie
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe web-active   webactive   Technologie Internetowe   strony www   aplikacje Internetowe   bazodanowe   Outsourcing IT   e-commerce   CMS   CRM   kreacja wizerunku i marketing   opieka i usługi serwisowe   szkolenia on-line   pozycjonowanie
Data Aug 27, 2009
Imię kontaktowe darl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Marketing Internetowy - redmond.pl
  REDMOND Marketing Internetowy oferuje marketing internetowy, audyt seo, pozycjonowanie, kampanie gogle ads oraz email marketing. Usługi te dla swoich klientów świadczy Gabriela Zając, freelancerka z 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Swoją ofertę kieruje zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw, które mają zamiar rozwijać się w Internecie. Miała okazję współpracować z wieloma bardziej i mniej znanymi na rynku podmiotami. Stale rozwija się i doskonali ofertę, podejmuje współprace z kolejnymi firmami.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Liczymy na owocną współpracę
  itCraft Warszawa - specjalizacja to programy na zamówienie, aplikacje dedykowane i aplikacje webowe. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów. Programiści j2ee - profesjonalny konsulting, wdrożenia i outsourcing IT, oprogramowanie java, kampanie mailingowe, tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. Content.soluma.pl
  Nasza firma oferuje skuteczne, profesjonalne i kreatywne podejście do tematu tworzenia treści na strony internetowe, treści reklamowe i marketingowe. Jeśli chcesz za pomocą słów dotrzeć do czytelnika klienta, zapraszamy do nas. Teksty wychodzące spod naszych twórczych skrzydeł to mieszanka kreatywności, twórczości i niebagatelnego podejścia do tematu. Tworzymy content marketing, piszemy teksty SEO, teksty marketingowe, teksty do mailingu i inne.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. INFLANDIA - balony reklamowe, bramy startowe, namioty pneumatyczne, namioty reklamowe, flagi
  Jesteśmy producentem nośników reklamowych wykorzystywanych na imprezach plenerowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- balony reklamowe
- bramy startowe
- namioty pneumatyczne
- airwalle (ekrany reklamowe)
- namioty stelażowe (aluminiowe)
- windymany (chwieje)

Dodatki eventowe:
- flagi reklamowe
- pufy reklamowe
- balony helowe
- bannery
- roll-up'y

Poza standardowymi realizacjami z przyjemnością realizujemy również zamówienia nietypowe.

Zapraszamy do współpracy !
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Aplikacje internetowe, webowe, on-line, programowanie tworzenie aplikacji
  Tworzenie i programowanie aplikacji internetowych on-line, wykresów, kalkulatorów, aplikacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

KALKULATORY MEDYCZNE
Kalkulatory medyczne tworzone są z myślą o firmach z branży medycznej i farmaceutycznej, które swoją ofertę kierują bezpośrednio do lekarzy, klinik i przychodni. Kalkulatory te, są niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym, pomagającym w budowaniu wizerunku marki. Dzięki nim lekarze mogą w sposób obrazowy przekazać pacjentom informacje o stanie ich zdrowia, przedstawić wyniki badań i zaprezentować, w jaki sposób zmienią się te wyniki po zastosowaniu odpowiednich dawek lekarstw. Niezrozumiała terminologia medyczna zamieni się w przystępne dla pacjenta informacje o jego stanie zdrowia, a Państwa marka zdobędzie uznanie wśród lekarzy.

KALKULATORY FINANSOWE
Stworzone przez nas kalkulatory finansowe ułatwiają kontakt z klientem i pomagają wyjaśnić mu najtrudniejsze kwestie.Dzięki kalkulatorom finansowym można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują Waszych klientów: jakie raty zapłaci, w co warto inwestować, jaki kredyt ma szansę otrzymać, a także ile zarobi na swoich oszczędnościach i jak długo musi oszczędzać, aby zarobić tyle, ile potrzebuje.

Kalkulator finansowy to narzędzie, które zbliży Was do klientów, pomagając im w planowaniu oszczędności i wydatków, sprawdzaniu różnych możliwości oraz w podejmowaniu decyzji.

WYKRESY GENEROWANE DYNAMICZNIE
Wykresy generowane dynamiczne to aplikacje pozwalające na wizualne przedstawienie danych, umożliwiające śledzenie zmian w zadanych perspektywach czasowych. Wykresy kojarzą nam się przede wszystkim z rynkiem finansowym, z przedstawianiem za pomocą linii i słupków różnych notowań funduszy inwestycyjnych, akcji czy walut. Jednak w rzeczywistości ich zastosowanie może być znacznie większe, wręcz nieograniczone – od nas bowiem zależy jakie dane wprowadzimy i jak będzie wyglądał wykres – a możliwości jest sporo.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0