Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://web-active.eu     Tworzenie stron internetowych Poznań 0.00 z 5 0
Tworzenie stron internetowych Poznań - http://web-active.eu
ID w katalogu 3885
Tytuł Tworzenie stron internetowych Poznań
Url http://web-active.eu
Opis Strona Internetowa firmy Web-Active - lidera nowych technologii Internetowych oraz Inteligentnych rozwiązań dla Businessu.
Technologie Internetowe, strony www, aplikacje Internetowe, bazodanowe, Outsourcing IT, e-commerce, CMS, CRM,kreacja wizerunku i marketing, opieka i usługi serwisowe, szkolenia on-line, pozycjonowanie
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe web-active   webactive   Technologie Internetowe   strony www   aplikacje Internetowe   bazodanowe   Outsourcing IT   e-commerce   CMS   CRM   kreacja wizerunku i marketing   opieka i usługi serwisowe   szkolenia on-line   pozycjonowanie
Data Aug 27, 2009
Imię kontaktowe darl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Pisanie tekstów na strony internetowe
  Tworzę teksty na strony internetowe. Piszę po polsku oraz w języku angielskim. Moje teksty na strony internetowe wyróżniają się pogłębioną analizą zagadnienia, a także dopracowaniem stylistycznym. Odpowiadam za publikację artykułów sponsorowanych, tekstów blogowych specjalistycznych lub prostych. Moja dodatkowa specjalizacja to tłumaczenia polsko angielskie, a także angielsko polskie. Obsługuję dodatkowo media społecznościowe. Komunikuję się w sposób wartościowy z Państwa grupą docelową, co przekłada się realnie na konwersję sprzedaży.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Pozycjonowanie i tworzenie stron
  Głównym zajęciem naszej firmy jest tworzenie stron www Bydgoszcz. Dzięki wieloletniemu działaniu na rynku i wykwalifikowanemu personelowi, możemy poszczycić się sporymi sukcesami. Strony internetowe w Bydgoszczy są tworzone w oparciu o indywidualne potrzeby klientów, a każdy projekt wykonywany jest od podstaw. Wiemy, że strona to wizytówka Twojej firmy, a zarazem reklama w sieci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Oferujemy o wiele więcej, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. smycze reklamowe
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i stale powiększaną ofertą nowoczesnych gadżetów i artykułów reklamowych. Dbamy, aby pojawiały się u nas wyłącznie produkty ciekawe i wysokiej jakości.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. tworzenie stron warszawa
  Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w technologiach PHP, ASP.NET, JavaScript, AJAX, Flash oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Specjalizujemy się głównie w budowaniu stron www dla firm oraz sklepów internetowych. Wykonane przez nas strony możecie Państwo obejrzeć w dziale Portfolio. W skład naszej grupy wchodzi programista PHP i ASP.NET, programista Flash, grafik komputerowy oraz osoba odpowiedzialna za pozycjonowanie stron. [url=http://limis.pl]tworzenie stron[/url]
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Marketing Internetowy Ardeum.pl
  Strategia marketingowa ma równie duży wpływ na komercyjny sukces marki czy produktu jak idea na której jest ona oparta. Tymczasem nie każdy produkt może czekać, aż jego twórca zdobędzie wiedzę niezbędną do skutecznej promocji. Agencja Marketingowa Ardeum.pl dostarcza pełnego wsparcia producentom zarówno od strony koncepcyjnej w ramach konsultingu marketingowego, jak również od strony realizacyjnej oraz serwisu marketingowego marki i produktu, pozwalając zleceniodawcy na skupienie się na produkcie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0