Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rachunkowe-biuro.eu/     Biuro Rachunkowe 0.00 z 5 0
Biuro Rachunkowe - http://www.rachunkowe-biuro.eu/
ID w katalogu 391
Tytuł Biuro Rachunkowe
Url http://www.rachunkowe-biuro.eu/
Opis Ogólnopolski katalog biur rachunkowych. Wszystkie biura rachunkowe w jednym miejscu. Dodaj swoje biuro i zyskaj reklamę dzięki ktorej zyskasz wielu nowych klinetów. Zapraszamy wszystkich do odwiwedzenia naszego katalogu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biura   biznes   ekonomia   księgowy
Data Jun 7, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Certyfikacja na Rosję
  Świadczymy usługi w zakresie Certyfikacji towarów i produktów dla potrzeb rynku rosyjskiego. Wyrabiamy Certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego, Certyfikaty higieniczne, Certyfikaty zgodności GOST-R oraz wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Biuro Rachunkowe
  biuro księgowe świadczące usługi swoim kontrahentom powinno zadbać o to, aby wszelkie zagadnienia były załatwiane pilnie, tak, aby każdy z petentów był usatysfakcjonowany z prowadzonej przez biuro rachunkowe, rachunkowości. Aby tego dokonać biuro doradztwa podatkowego powinno mieć wysoce skrupulatnych pracowników, którzy oprócz wiedzy teoretycznej posiadają praktykę poparte wieloletnią pracą na stanowisku księgowego lub doradcy do spraw podatkowych. Ponadto, aby biuro rachunkowe było niezrównane w swojej ofercie, winno mieć oprócz podstawowych usług księgowych, doradztwo z zakresu prawa pracy, kadry, oraz płace. Wówczas stanowi kompleksową ofertę dla potencjalnych klientów. Biuro rachunkowe Kognitariat to pewność, iż każdy miesiąc, czy kwartał zostanie właściwie zaksięgowany, a podatnicy oprócz gotowych dokumentów, będą mogli poprzeć się rozległą i kompetentną wiedzą pracowników zatrudnionych właśnie w tym biurze rachunkowym w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych, oraz pragnących móc pochwalić się drogocennym i prawdziwym biurem rachunkowym zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją i oczywiście do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Konta firmowe
  Spółka holdingowa jako partner w innej spółce podporządkowuje ją sobie przez przejęcie kontrolnego pakietu udziałów, co jednocześnie oznacza najważniejszy głos co do obsadzania stanowisk w jej strukturach. Fundusz inwestycyjny opiera się na zbiorowym deponowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez instytucje, gminy, osoby prawne oraz osoby fizyczne. Kapitał początkowy jest bazą do obliczenia nowej emerytury dla osób , które urodziły się po 31 grudnia 1948 roku, i które przed 1 stycznia 1999 roku podlegały ubezpieczeniom społecznym. Do spółek osobowych włączają się: spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa oraz spółka komandytowo-akcyjna. Bankowość elektroniczna zapewnia przeprowadzanie transakcji oraz płatności przez Internet za pośrednictwem banku, na chronionej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. wiadomości
  Na stronie tej znajdziesz przekrój wszystkich wiadomości z kraju i ze świata, sport, turystyka, ogłoszenia, praca i wiele wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Public relations
  Firmie Exacto przyświeca hasło: doskonałość w komunikacji, które wcielamy w życie oferując Państwu profesjonalne usługi marketingowe. W naszym zawodzie ważne jest aby każdy Klient otrzymał usługę odpowiadającą jego oczekiwaniom, dlatego nasz zespół wyróżnia duża kreatywność oraz mobilność. Oferujemy Państwu public relations (PR), zarządzanie w sytuacji kryzysowe oraz relacje z mediami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0