Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.proartphoto.pl     fotografia ślubna 0.00 z 5 0
fotografia ślubna - http://www.proartphoto.pl
ID w katalogu 4021
Tytuł fotografia ślubna
Url http://www.proartphoto.pl
Opis Uwiecznimy Twój Ślub w modnym stylu reporterskim, nie ingerując w przebieg uroczystości.Profesjonalne usługi fotograficzne w przyjaznej, luźnej atmosferze.Satysfakcja gwarantowana!
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe fotograf wrocław   fotografia ślubna wrocław   fotografia  
Data Sep 2, 2009
Imię kontaktowe Jurek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotograf Lublin - zdjęcia ślubne i wiedeofilmowanie
  Fotografia ślubna Lublin - zdjęcia ślubne, zdjęcia plenerowe, wideofilmowanie - Fotograf Lublin, Krasnystaw, Chełm, Zamość fotografia ślubna na każdą okazję - Fotopawel.pl Lublin. Foto w studio i plenerze. Profesjonale foto-albumy na zdjęcia oraz albumy multimedialne z reportażem na DVD.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Wideofilmowanie w Krakowie - aeonbrand.pl
  Jednym z najważniejszych dni w życiu jest ślub. To moment, kiedy łączymy się z drugim człowiekiem na resztę życia i warto zadbać o odpowiednie materiały video z tego wydarzenia. Szukając profesjonalnej ekipy filmowej warto wybrać Aeon Brand. Posiadamy ogromne doświadczenie w nagrywaniu i produkcji filmów. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to zapraszamy na naszą stronę internetową. Zapoznasz się tutaj z pełną ofertą oraz przykładowymi realizacjami.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Fotografia Ślubna
  Fotografia ( głównie fotografia ślubna ) jest moją pasją, którą doskonale poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach, eventach. Fotografuję śluby ( kościelne i cywilne ), wesela, studniówki, przedmioty, martwą naturę, ludzi, eventy. Możliwość zorganizowania unikatowych sesji zdjęciowych, które będą oddawały Wasz charakter. Pasjonuje mnie również fotografia portretowa, reklamowa i fotografia stockowa Wcześniej fotografowałem aparatami analogowymi, a w chwili obecnej pracuję na profesjonalnym sprzęcie cyfrowym firmy Nikon.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Kultura i sztuka


4. Stock Photography
  Internetowa galeria fotografii o różnorodnej tematyce: Architecture, Baltic Cruises, Baltic States, Documentary, Industries, People, Culture... Wszystkie prezentowane zdjęcia oferowane są na sprzedaż, zarówno do celów komercyjnych jak i redakcyjnych, na zasadzie udzielenia licencji Royalty Free.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


5. fotograf ślubny Warszawa
  Fotograf ślubny, którego obszarem działania najczęściej jest Kraków i Warszawa. Zdjęcia ślubne są najpiękniejszym wspomnieniem i dobry fotograf ślubny jest bardzo ważny. Fotograf powinien mieć doświadczenie oraz wprawne oko, aby wyłapywać momenty. Nie do przecenienia jest też sprzęt którym pracuje. Co prawda to nie sprzęt robi zdjęcia, ale bardzo pomaga w pracy. Pary ślubne podczas pleneru oraz reportażu wierzą, że Ich fotograf w najpiękniejszy sposób sfotografuje ich chwile i emocje. Nie każdy może być dobrym fotografem, tak samo jak nie każdy może być dobrym malarzem. To nie tylko doświadczenie, ale to "coś" co powoduje, że osoba ma pewną lekkość w łapaniu momentów. Kraków i Warszawa to wiodące ośrodki ślubne. Fotograf ślubny musi sprostać wyzwaniom i nie nawalić podczas tego ważnego dla Par dnia. Wszystkie Pary powinny przemyśleć, czy ich fotograf da radę przygotować album marzeń i czy nie będą po latach żałować, jeśli Para źle wybrała fotografa.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0