Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.naszdzien.pl     Zdjęcia ślubne Kraków | kreatywna fotografia ślubna | Andruchów 0.00 z 5 0
Zdjęcia ślubne Kraków | kreatywna fotografia ślubna | Andruchów - http://www.naszdzien.pl
ID w katalogu 407
Tytuł Zdjęcia ślubne Kraków | kreatywna fotografia ślubna | Andruchów
Url http://www.naszdzien.pl
Opis NaszDzien.pl to firma oferująca kreatywne podejście do fotografii ślubnej. Jesteśmy sprawdzonym zespołem zawodowych fotografów. Stawiamy na otwartość i nowoczesne podejście do fotografii ślubnej. Nasze zdjęcia są różnorodne i niekonwencjonalne. Łamiemy stereotypy by pokazywać radość i emocje.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Portale komputerowe > Usługi
Słowa kluczowe fotografia slubna krakow   zdjęcia ślubne kraków   nasz dzień   naszdzien   Andruchów   kreatywna fotografia ślubna
Data Jun 11, 2008
Imię kontaktowe Agnieszka
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotografia ślubna Gdańsk
  Strona profesjonalnego fotografa oferującego swoje usługi, m.in. w takiej dziedzinie jak fotografia ślubna Gdańsk. Do tej pory wykonane zlecenia można znaleźć w zamieszczonej galerii, zaraz obok przybliżonego cennika za usługi. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


2. Zdjęcia ślubne Koszalin, Poznań, Kołobrzeg
  Profesjonalna Fotografia Ślubna Koszalin, Kołobrzeg.Co lubię najbardziej w fotografii ślubnej? - Prawdziwe uczucia, eksplozje emocji i szczęście, które widać gołym okiem i którego nie sposób podrobić. Czym jest dla mnie fotografia? - Fotografia jest nieodzowną częścią mojego życia, jest poszukiwaniem kadru idealnego, jest moim sposobem na wyrażenie siebie. Najważniejsze w fotografii jest dla mnie dynamika i dokładność kadrów, światło, prawdziwe emocje i uczucia, które towarzyszą tym co oglądają moje zdjęcia. Przez kilka miesięcy w roku pracuję jako fotograf ślubny, w fotografii reklamowej oraz robię fotoreportaże na zamówienie. Następne kilka miesięcy jeżdżę po świecie i realizuję swoje marzenia.

Obszarem moich działań jest w szczególności Koszalin i Poznań, miasta w których mieszkam. Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględniem dwóch obszarów Pomorza: Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Gdańsk, Stargard Szczeciński oraz Wielkopolski. Władam biegle językiem angielskim i w stopniu komunikatywnym hiszpańskim. Jestem otwarty na zlecenia w krajach Unii Europejskiej.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Fotografia kraków
  Fotografia jest sztuką. Robienie dobrych zdjęć jest umiejętnością. Otwartą dla każdego. Dlatego stworzyliśmy Warsztaty Sztuki Fotografii – profesjonalne kursy zarówno dla początkujących, którzy chcą po prostu nauczyć się robić dobre zdjęcia, jak i dla tych, którzy planują fotografią zajmować się zawodowo. Ukończenie naszych kursów wyposaży was w przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności, pozwoli rozwinąć skrzydła w wybranej dziedzinie fotografii. Kursy prowadzą uznani praktycy fotografii i wizażu, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. Można się od nich nauczyć nie tylko warsztatu, ale także poznać aktualnie panujące trendy, a także patenty, sztuczki i triki znane tylko profesjonalistom.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


4. Fotografia Ślubna Paweł Kulenty
  Zdjęcia ślubne na plus - Łuków, Siedlce, Biała Podlaska, Warszawa. Dynamiczny fotoreportaż ślubny bez ustawianek z reporterskim pazurem. Zdjęcie ślubne niekoniecznie niepoprawne, niecodzienne. Fotoreportaż drukowany w indywidualnie projektowanym fotoalbumie. Karty ze specjalnego papieru satynowego o strukturze jedwabiu lub metalicznego. Dodatki - przetłoczenia, przeszycia, metalowe i ceramiczne okienka na okładce, srebrne lub złote narożniki, grawery laserowe z imionami pary młodej i datą ślubu. Pełna fachowość i staranność.
Fotoalbumy w trójwymiarze 3D, albumy ślubne, canvasy-płótna, fotoboardy, passepartout.
Odbitki na papierze satynowym i metalicznym do każdego fotoreportażu w prezencie. Profesjonalne podejście, zaangażowanie, dużo fajnych pomysłów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


5. Zdjęcia przez internet
  Foto Print: 10x15 za 0,29 zł, dostawa gratis w 24h - 5000 punktów odbioru w Polsce, najpierw sprawdzasz swoje zdjęcia, potem za nie płacisz. Wywoływanie zdjęć, najtańsze zdjęcia online, tanie zdjęcia przez internet, odbitki foto. Foto upominki, gadżety, prezenty, foto książka. Serdecznie zapraszamy do zakupów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Dom, mieszkanie , ogród > Sprzęt AGD
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0