Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.projkon.pl/    
Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych - http://www.projkon.pl/
ID w katalogu 4070
Tytuł Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych
Url http://www.projkon.pl/
Opis Projekty dostosowane do Twoich potrzeb! Oferujemy: adaptacje, doradztwo i sprzedaż projektów typowych domków jednorodzinnych wraz z projektami zagospodarowania działki/terenu.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe projekty domów   projekty domków   gotowe projekty domów   typowe projekty domów   projekty domków jednorodzinnych   adaptacja   adaptacje   sprzedaż   plan zagospodarowania przestrzennego   działka   teren   pozwolenie na budowę   dokumentacja budowlana  
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
1. Architekt i projektant domów - Kielce
  KUZA PROJEKT oferuje szeroki zakres usług projektowych na terenie Kielc i powiatu kieleckiego. W naszej ofercie mogą Państwo skorzystać z: projektów domów jednorodzinnych, projektów aranżacji lokali handlowych, budynków usługowych i gospodarczych, oraz budynków mieszkalnych i wiele więcej. Zapewniamy najwyższy poziom usług, kompleksowo obsługując naszych Klientów, a także dojeżdżając do Państwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i korzystnymi cenami na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


2. Dom z Bieszczad - domy drewniane z bali
  Dom z Bieszczad jest wiodącym producentem drewnianych domów z bali, stajni drewnianych, garaży z bali, karczm i pensjonatów drewnianych. Posiadamy ponad 250 gotowych projektów domów drewnianych z bali na sprzedaż. Każdy z oferowanych przez nas projektów domów oraz projektów domów dostarczonych nam przez inwestora może być zrealizowany przez naszą firmę budowlaną. Drewniane domy produkujemy i budujemy nie tylko na terenie Polski ale również całej Europy. Firma na rynku polskim istnieje ponad 10 lat a była zapoczątkowana poprzez wieloletnie tradycje. Obecnie dysponujemy najlepszą technologią budowy domów drewnianych zachowując przy tym tradycję ich wykonywania. Na stronie udostępniamy zdjęcia z realizacji świadczące o profesjonalizmie naszej firmy budowlanej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Inspektor budowlany w Bydgoszczy
  Oferta firmy Inwestprojekt to ponad 800 gotowych projektów domów wolnostojących. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi nadzorem inwestorskim czy sporządzaniem projektów sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i zebrała liczne grono zadowolonych klientów. W razie zainteresowania którymś z projektów zawartych na stronie możliwe jest proste jego zamówienie – jedyne co wystarczy zrobić to wypełnić i wysłać stosowny formularz zawarty na stronie internetowej www.inwestprojekt.archinet.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Projekty domów
  Jesteśmy biurem architektonicznym specjalizującym się od 8 lat w tworzeniu gotowych projektów domów. Efektem naszej pracy jest ok 100 projektów domów typowych oraz garaży i budynków gospodarczych sprzedawanych na terenie całego kraju. Nasza oferta prezentowana jest na rynku ogólnopolskim pod postacią katalogu archstudio katalog projektów dostępnego na terenie całego kraju.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. nowoczesne projekty domów
  Mój - Dom to profesjonalne projekty domów jednorodzinnych oraz letniskowych o tradycyjnej, szkieletowej i wieńcowej konstrukcji. Nowatorskie rozwiązania, niebanalne pomysły, szeroka oferta nie przestaje satysfakcjonować naszych Klientów. Mamy nadzieję, że i Państwo znajdą wymarzony dom wśród naszych projektów. Pracowania projektowa oferuje własne, gotowe projekty domów, prezentowane w sposób, który umożliwia dokładne zapoznanie się z wyglądem i funkcjami. Oferujemy nowoczesne projekty domów drewnianych oraz domów z bali.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0