Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.projkon.pl/     Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych 0.00 z 5 0
Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych - http://www.projkon.pl/
ID w katalogu 4070
Tytuł Projkon - Gotowe Projekty Domów - Adaptacje i sprzedaż typowych projektów domków jednorodzinnych
Url http://www.projkon.pl/
Opis Projekty dostosowane do Twoich potrzeb! Oferujemy: adaptacje, doradztwo i sprzedaż projektów typowych domków jednorodzinnych wraz z projektami zagospodarowania działki/terenu.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe projekty domów   projekty domków   gotowe projekty domów   typowe projekty domów   projekty domków jednorodzinnych   adaptacja   adaptacje   sprzedaż   plan zagospodarowania przestrzennego   działka   teren   pozwolenie na budowę   dokumentacja budowlana  
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
1. Http://www.katalpa.com.pl/
  Jesteśmy producentami domów, które w całości wykonujemy z drewna. Dlaczego warto zainteresować się naszymi konstrukcjami? Ponieważ oferujemy domy tanie, lecz przy tym solidne i designerskie. Za sumę kilkudziesięciu tysięcy złotych możecie mieć swój własny kąt, gdzie będziecie mogli żyć po swojemu. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowie domów drewnianych, które są zgodne z naturą, przytulne i odpowiednio zakonserwowane. Zapraszamy na Katalpa.com.pl po więcej informacji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


2. Programy dla architektów
  studio-arkada.com.pl dystrybutor oprogramowania ArchiCad firmy Graphisoft w woj. Śląskim i woj. Opolskim. Jesteśmy firmą od ponad dziesięciu lat na rynku architektonicznym jako profesjonalne biuro projektowe. Zajmujemy się głównie: dystrybucją ArchiCADa oraz szeroko pojętym projektowaniem architektonicznym. Na stronie znaleźć można szczegółowy opis programów z serii ArchiCAD oraz oprogramowania współdziałającego, galeria wizualizacji, dział z pobieraniem plików oraz konkursy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


3. Projektowanie architektoniczne
  Biuro Usług Projektowych profil.com.pl powstało w 1988 roku z siedzibą w Chorzowie, województwo Śląskie. Od 1988 w pracowni powstało kilkadziesiąt (poważnych) zrealizowanych inwestycji w tym dotyczących: projektowania domów, projektowania budynków biurowych i użyteczności publicznej, projektowania zieleni, aranżacji wnętrz, badań architektoniczno-konserwatorskich zabytków. Naszym celem jest tworzenie projektów estetycznych jednocześnie praktycznych, idealnie wpisanych w swoje otoczenie. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


4. Eco-Home - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, sprzedaż oraz montaż,serwis
  Do zaoferowania Państwu mamy przydomową oczyszczalnię ścieków - tunelową dla maksymalnie 5 mieszkańców. Zaletą oczyszczalni tunelowych jest przede wszystkim zredukowanie do minimum powierzchni działki potrzebnej do zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnia proponowana przez nas składa się z produktów najwyższej jakości produkowanych z bardzo dobrej jakości polietylenu (nie jak w wielu przypadkach proponowanych tańszych oczyszczalni z żywicy).Zbiornik firmy Sotralentz jako osadnik z wbudowanym, demontowalnym filtrem doczyszczającym - realizuje funkcje osadnika gnilnego i filtra doczyszczającego. Jest to monolityczny zbiornik z urządzeniem wlotowym zakończonym deflektorem, króćcem wylotowym połączonym z koszem filtra doczyszczającego oraz wbudowanym króćcem do podłączenia wentylacji wysokiej. Wyposażony jest we włazy rewizyjne z pokrywami oraz uchwyty transportowe. System rozsączający składający się z tuneli najwyższej jakości materiałów pozwalających na stosowanie ich na terenach narażonych na ruch samochodów osobowych. Każdy tunel to 253l pojemności i niewielkie wymiary : 1155/780/430. Podwójna pojemność przy wykorzystaniu małej przestrzeni pod zabudowę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


5. Biuro projektowe we Wrocławiu - PSWARCHITEKTURA
  Pracownia projektowa PSW Architektura z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się architekturą oraz wzornictwem. Swoje usługi oferujemy głównie osobom planującym budowę, remont lub przebudowę budynku. Wśród naszej oferty możecie Państwo znaleźć:
- projekty budynków
- projekty obiektów użyteczności publicznej
- projekty budynków produkcyjno-magazynowych
- adaptacje gotowych projektów
- analizy chłonności terenu
- projekty wnętrz

Nasze biuro tworzą tworzą doświadczeni architekci przepełnieni pasją do architektury, zaznajomieni z najnowszymi trendami i wciąż pogłębiający swoją wiedzę.
Do wszelkich inwestycji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem.

Pracowania posiada obecnie w portfolio ponad 100 zatwierdzonych projektów, które możecie Państwo obejrzeć na naszej stronie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0