Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://klubedukado.pl    
Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak - http://klubedukado.pl
ID w katalogu 4081
Tytuł Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak
Url http://klubedukado.pl
Opis Najlepsze przedszkole w Koszalinie na ul. E. Gierczak. Program zawiera muzykoterapie, joge, bajkoterapie, cały czas aktywny video- monitoring, zabawy edukacyjne. Ponadto klub maluszka, klub edukado. Idealne miejsce dla twojej pociechy domowa atmosfera oraz bogata oferta edukacyjna. Ciepłe i przytulne wnętrza, pełne kolorów i ciekawych zabawek zapewniających rozwój na najwyższym poziomie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Przedszkole (Koszalin)   Opieka nad dziećmi (Koszalin)   Dzienna opieka nad dziećmi (Koszalin)   Klub maluszka (Koszalin)   Klub Edukado (Koszalin)   Edukado (Koszalin)   Klub Gierczak (Koszalin)   Gierczak (Koszalin)   Przedszkole prywatne (Koszalin)   Muzykoterapia (Kosz
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Eliza
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu, przedszkole prywatne we Wrocławiu
  W dzisiejszych czasach podczas gdy mamy coraz mniej czasu natomiast musimy raz za razem więcej pracować, przedszkole można uznać za znakomity pomysł dla rodziców, którzy wymagają opieki dla swoich brzdąców. We Wrocławiu jesteśmy prywatnym, lingwistycznym przedszkolem umieszczonym w okolicach środka miasta. Posiadamy spory teren z ogrodem, gdzie maluchy przebywają w ładne dni oraz duży gmach z wieloma przestrzennymi pomieszczeniami. Zapraszamy na wizytę u nas w przedszkolu oraz do zaznajomienia się z naszym wyposażeniem i pracującymi paniami.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Przedszkole niepubliczne
  Wybór przedszkola to zawsze spory zawrót głowy. Jeśli mieszkacie na terenie stolicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi prywatnymi przedszkolami. Prowadzimy trzy takie placówki i dwie z nich znajdują się w stolicy. Kładziemy ogromny nacisk na prawidłową drogę rozwoju dziecka oraz jego dietę. Zapewniamy opiekę najlepszych pedagogów, dlatego cieszymy się sporym uznaniem w tej branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam poznacie nasze placówki oraz wychowawców.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki
  Państwa dziecko będzie u nas radosne i muzykalne.

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 17:30 (istnieje możliwość zmiany godzin pracy na prośbę rodziców)
Opieką, wychowaniem i edukacją dzieci zajmuje się wykwalifikowana kadra.
Przedszkole zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych, dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Kultura i sztuka > Muzyka


4. Akademia bajlandia
  Akademia bajlandia to punkt opieki nad dzieckiem, jeżeli poszukujesz żłobka, przedszkola, opiekunki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzieki wykwalifikowanym specjalistom nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo twojego dziecka. Zapraszamy maluchy z gdyni, obłuża, rumii.

Akademia Bajlandia - to prywatna placówka świadcząca najwyższej jakości usługi opieki na dziećmi. Nasz żłobek i przedszkole to szansa dla twojego maluszka na rozwój połączony z dobrą i bezpieczną zabawą. Zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki i nauczycielki. Mieszkasz w Gdyni, Obłużu Rumi.Właśnie znalazłeś najlepsze Przedszkole i żłobek w Trójmiescie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Prywatne Przedszkole Safari w Krakowie
  Serdecznie witamy na łamach strony naszego niepublicznego przedszkola w Krakowie. Nasza placówka dla najmłodszych ma profil przyrodniczo-geograficzny. Naszym priorytetem jest edukowanie oparte o interakcję z przyrodą. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia naszej propozycji dydaktycznej oraz dokonywania zapisów. Wiemy, że nasza misja będzie wspomagać dynamiczny i wielopłaszczyznowy rozwój Państwa dzieci. Zapraszamy do nas, a także do dokładnego zapoznania się z naszą stroną www. Tam czekają wszystkie najważniejsze informacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0