Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://klubedukado.pl    
Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak - http://klubedukado.pl
ID w katalogu 4081
Tytuł Najlepsze przedszkole w Koszalnie przy ul. E. Gierczak
Url http://klubedukado.pl
Opis Najlepsze przedszkole w Koszalinie na ul. E. Gierczak. Program zawiera muzykoterapie, joge, bajkoterapie, cały czas aktywny video- monitoring, zabawy edukacyjne. Ponadto klub maluszka, klub edukado. Idealne miejsce dla twojej pociechy domowa atmosfera oraz bogata oferta edukacyjna. Ciepłe i przytulne wnętrza, pełne kolorów i ciekawych zabawek zapewniających rozwój na najwyższym poziomie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Przedszkole (Koszalin)   Opieka nad dziećmi (Koszalin)   Dzienna opieka nad dziećmi (Koszalin)   Klub maluszka (Koszalin)   Klub Edukado (Koszalin)   Edukado (Koszalin)   Klub Gierczak (Koszalin)   Gierczak (Koszalin)   Przedszkole prywatne (Koszalin)   Muzykoterapia (Kosz
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Eliza
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Prywatne Przedszkole Safari w Krakowie
  Serdecznie witamy na łamach strony naszego niepublicznego przedszkola w Krakowie. Nasza placówka dla najmłodszych ma profil przyrodniczo-geograficzny. Naszym priorytetem jest edukowanie oparte o interakcję z przyrodą. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia naszej propozycji dydaktycznej oraz dokonywania zapisów. Wiemy, że nasza misja będzie wspomagać dynamiczny i wielopłaszczyznowy rozwój Państwa dzieci. Zapraszamy do nas, a także do dokładnego zapoznania się z naszą stroną www. Tam czekają wszystkie najważniejsze informacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Przedszkole w Gdańsku - sokrates.gda.pl
  Myślisz o przedszkolu prywatnym? Jeżeli zdecydujesz się na przedszkole prywatne Gdańsk, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, na co stawiamy? Odpowiedzi na to pytanie mogą być różne, można wymienić choćby kameralność i bezpieczeństwo czy odkrywanie mocnych stron oraz ich rozwijanie.
Co do szczegółów naszych działań, dbałość o rozwój maluchów następuje poprzez zajęcia z rytmiki, taniec, warsztaty plastyczne, język angielski, gimnastykę, bajkoterapię oraz zajęcia piłki nożnej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Spis przedszkoli publicznych, prywatnych, nianie i opieka nad dzieckiem | Promocja przedszkola -
  Obszerna baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie najlepszej opieki dla ich dzieci. Serwis dzięki któremu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa województw dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez potencjalnych klientów. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmów z danego obiektu. Promuj swoje przedszkole za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Tęczowa Kraina zajęcia w przedszkolu w Wołominie
  Prywatne przedszkole oraz żłobek Tęczowa Kraina ma swoje oddziały w dwóch lokalizacjach - w Kobyłce i Wołominie. Do jednostek przyjmowane są dzieci w wieku od roku do czterech lat. Jednostka zatrudnia kadrę wykwalifikowanych oraz profesjonalnych nauczycieli, jacy działają w oparciu o najświeższe procedury dydaktyczne, jakie dopasowują do konkretnego dziecka. W przedszkolu są prowadzone zajęcia dydaktyczne, rytmika z elementami gimnastyki i prace plastyczne. Dzieci uczą się także języka angielskiego. Otoczone są pomocniczą opieką logopedy oraz psychologa, którzy badają ich rozwój i postępy. Dokładne informacje na temat zapisów są dostępne na witrynie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Przedszkola prywatne w Krakowie
  Czy szukasz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale i dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku dokładnie tym, czego szukasz. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wychowywanie najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony u nas nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu świetnie się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców wraz z ich pociechami!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0