Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dzialki-i-domy.pl     Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk 0.00 z 5 0
Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk - http://www.dzialki-i-domy.pl
ID w katalogu 4085
Tytuł Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Atrakcyjne lokalizacje, niskie ceny. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe działki budowlane   działki   działki budowlane pod Poznaniem   działki okolice Poznania   działki Pobiedziska   działki Kostrzyn
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. BTS blog o magazynach
  Strona Build2Suit-Magazyn.pl przybliża ważne wiadomości na temat magazynów. Na stronie publikowane są również projekty hal magazynowych.

Korzystne umiejscowienie, dobór budowy budynku, ograniczenie wydatków, fachowi konsultanci, dopasowanie technologii logistycznych, to raptem parę mocnych stron magazynów BTS.

Optymalne magazyny to obiekty magazynowe konstruowane i budowane dla dedykowanego odbiorcy. Chociaż sporo firm deweloperskich wciąż tworzy hale magazynowe spekulacyjne, to tego typu forma inwestycji podbiją sektor magazynów
nie tylko w ojczyźnie, rozwiązania te są poza tym niezwykle popularne w Europie.

Z przyjemnością zapraszam do serwisu Build2Suit-Magazyn.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Nieruchomości Południe
  Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy, nieruchomości przemysłowe i biurowe, działki i grunty. Naszym atutem jest współpraca z deweloperami, co spowodowało, że jako nieliczny wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży nieruchomości głównie z rynku pierwotnego. Naszymi pracownikami są licencjonowani pośrednicy, dobrze znający oferowane przez nas inwestycje, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą w pełni profesjonalnie wspomagać naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. DOMENA B. MATUSZEWSKA zarządzanie budynkami w Gliwicach
  Opisujemy Zarząd Nieruchomości Domena, jaki powstał w 2000 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gliwicach. Zarządzamy nie tylko sporymi wspólnotami mieszkaniowymi w Gliwicach, ale także w Knurowie i sąsiednich miejscowościach w województwie śląskim. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zajmujemy się administrowaniem nieruchomościami prywatnych właścicieli oraz wspólnot mieszkaniowych. Współdziałamy z firmami, które dbają o czystość i porządek posesji także przyległych obszarów i jednostek odpowiedzialnych za naprawy przy awariach gazowych, wodociągowych, elektrycznych dodatkowo kanalizacyjnych. Więcej na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Działki na sprzedaż w Łomiankach - liderhaus.com
  Jeśli jesteś zainteresowany ofertami z rynku nieruchomości zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym biurem Liderhaus, gdzie staramy się dla każdego klienta przygotowywać profesjonalną ofertę dbając o to, by mógł otrzymać odpowiednie propozycje dla siebie. Zarówno możemy zaproponować coś interesującego, gdy ktoś chce kupić nieruchomość jak też służymy pomocą tym osobom, które szukają wsparcia przy procesie sprzedaży domu, mieszkania czy działki. Zawsze możemy zaproponować profesjonalne wsparcie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Office for rent
  Biuro Euro Villa zaprasza wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego pośrednika nieruchomości. Pomożemy Państwu w transakcji sprzedaży, kupna bądź wynajmu nieruchomości na terenie Warszawy. Naszą specjalnością są przede wszystkim wille, rezydencje, bliźniaki, domy w zabudowie szeregowej oraz nowoczesne apartamenty zlokalizowane na terenie Konstancina, Wilanowa, Sadyby, Mokotowa oraz Ursynowa. W bazie naszego biura klienci znajdą również szeroki wybór atrakcyjnie położonych powierzchni biurowych oraz działek budowlanych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0