Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dzialki-i-domy.pl     Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk 0.00 z 5 0
Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk - http://www.dzialki-i-domy.pl
ID w katalogu 4085
Tytuł Działki budowlane na sprzedaż pod Poznaniem, okolice Kostrzyna i Pobiedzisk
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Atrakcyjne lokalizacje, niskie ceny. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe działki budowlane   działki   działki budowlane pod Poznaniem   działki okolice Poznania   działki Pobiedziska   działki Kostrzyn
Data Sep 8, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Wynajem - pthw.lublin.pl
  Udostępniamy Państwu wyremontowane magazyny i biura do wynajęcia w Lublinie. Nasze magazyny wyróżnia solidna wysokość składowania, niepylna oraz bardzo wytrzymała posadzka, ochrona, możliwość składowania wrażliwych produktów spożywczych i nie tylko. Działamy w dogodnej lokalizacji. Rozwijamy się również w kontrolowaniu stanu pojazdów, mamy myjnię bezdotykową, wyszukujemy grunty pod inwestycje. Nasza firma funkcjonuje w branży od 1997 roku. Na stronie znajduje się rozbudowana galeria magazynów i biur.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. NIERUCHOMOŚCI zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi - małopolskie
  Firma Nieruchomości Sp. z o.o to doświadczona firma zajmująca się administracją budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego. Mamy wykwalifikowany personel oraz zaawansowane systemy informatyczne, dzięki czemu możemy zaproponować niesłychanie kompleksowe usługi. Zdołamy sporządzić książkę obiektu, dokumentację techniczną budynku, dokumentację eksploatacyjną, dokumentację finansową, ewidencję powierzchni obiektu, ewidencję najemców oraz użytkowników obiektu. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej firmowej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Biuro nieruchomości w Mysłowicach
  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących obrotu nieruchomościami. Zajmujemy się wsparciem klientów zarówno w ramach wynajmu mieszkań, sprzedaży domów czy mieszkań. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług w sposób w pełni dopasowany do oczekiwań naszych klientów, co pozwala nam gwarantować minimum formalności. Więcej szczegółów oferty firmy znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej na którą zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie
  Jeżeli potrzebujecie mieszkania własnościowego na terenie Krakowa i chcecie zainwestować w lokal nowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy właśnie na etapie wznoszenia dwóch sześciokondygnacyjnych budynków przy Czyżewskiego 1. Ze swojej strony możemy Wam zaproponować ponad 200 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu oraz z podziemnym garażem w przyjaznej i dobrze rozbudowanej dzielnicy. Jesteśmy przekonani, że będziecie zauroczeni tym miejscem równie mocno, co oferowanymi przez nas mieszkaniami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Skup-nieruchomosci-gdynia.pl - Skup działek w Trójmieście
  Chcesz sprzedać nieruchomość w dobrym lub złym stanie technicznym, a nawet obiekt zadłużony? Nasz skup wypłaci Ci pieniądze za majątek w krótkim czasie (maksymalnie do kilku dni). Siedziba naszego skupu nieruchomości znajduje się w Gdyni, ale chętnie zrealizujemy transakcje z klientami w innych częściach Polski. Odkupujemy też działki i inne tereny. Chętnie nawiążemy współpracę z klientami indywidualnymi lub biznesami szukającymi uczciwego kontrahenta na rynku obrotu nieruchomościami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0