Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE www.tele-eksperci.pl     www.tele-eksperci.pl 0.00 z 5 0
www.tele-eksperci.pl - www.tele-eksperci.pl
ID w katalogu 4259
Tytuł www.tele-eksperci.pl
Url www.tele-eksperci.pl
Opis Tele eksperci - Masz problem a nie wiesz jak go rozwiązać? A może jesteś expertem w swojej dziedzinie i chcesz dodatkowo zarobić? Zapraszamy do portalu w którym uzyskasz odpowiedzi na Twoje problemy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porady   prawo   porady prawne   porady psychologiczne   tłumacz
Data Sep 17, 2009
Imię kontaktowe gd66
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Kraków
  Od ponad dziesięciu lat kancelaria radcowska Michał Podolec świadczy wysoki poziom usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wszelkie działania opieramy na sprawdzonych procedurach, z naciskiem na indywidualne rozpatrzenie każdego problemu. Naszą specjalizacją jest prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne i medyczne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o odszkodowania, windykacyjne, z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spadkowego i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat kościelny
  Walkowscy Kancelarie Adwokackie to zespół specjalistów zajmujących się między innymi specyficzną dziedziną prawa jaką jest prawo kanoniczne. Paweł Walkowski dekretem Arcybiskupa Metropolity Katowickiego został oficjalnie wpisany na stałą listę adwokatów Sądzie Metropolitalnym w Katowicach, co pozwala mu na skuteczne i w pełni legalne działanie w sprawach dotyczących prawa kanonicznego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa, potocznie nazywanych rozwodem kościelnym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik w Płocku - prawnik Płock
  Kamil Flatow należy do grona Adwokatów już od prawie 10 lat. W tym okresie udało mu się wypracować wiele korzystnych spraw, dzięki którym był w stanie pomóc wielu klientów. Jego doświadczenie, które zdobył sprawia, że może zająć się praktycznie każdym problemem i wszystkim swoim klientom gwarantuje wsparcie na wysokim poziomie. Decydując się na jego pomoc prawną można oczekiwać doskonałej jakości wsparcia, dzięki któremu nawet trudne sprawy przed sądem będzie można rozwiązać w sposób korzystny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. KANCELARIA KUFIETA Analiza umów, Kancelaria we Wrocławiu
  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta znajduje się we Wrocławiu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne i wskazówki adekwatne do potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy oraz wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Zaświadczamy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0