Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dbm.pl    
Outplacement
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Outplacement - http://www.dbm.pl
ID w katalogu 4273
Tytuł Outplacement
Url http://www.dbm.pl
Opis Firma DBM, w naszej bogatej ofercie usług znajdziesz profesjonalne aplikacje kształtowania kariery dla menedżerów i specjalistów. Posiadamy program kontynuacji kariery dla grup pracowników, nasza wyjątkowa oferta outplacement łączy też projekty powiązane z kreowaniem wizerunku businessmana. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz wierzymy, że zaufacie Nam i skorzystacie Państwo z naszej wyjątkowej oferty! Zapraszamy!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe DBM - outplacement   Dbm Polska - outplacement   Usługi outplacement   Outplacement - Dbm Polska   Budowanie kariery   outplacement   Kreowanie wizerunku - outplacement
Data Sep 17, 2009
Imię kontaktowe info2
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. dj wesele opole
  Wesele to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, które wspominać będziemy długo. Miesiące przygotowań, mnóstwo ustaleń i wreszcie przychodzi ten dzień. Dzień ślubu i wesela to chwile podniosłe i pełne szczęścia, a co najważniejsze godziny dobrej zabawy.

O najlepszą atmosferę i wyśmienitą zabawę weselną nie musisz się martwić. Jako Agencja Weselna zajmujemy się profesjonalnie prowadzeniem i organizacją muzyczną zabawy weselnej. Nasi Dj-e, wprowadzą gości w doskonały nastrój, muzyką taką jaką sobie zażyczysz. Lata 70, 80, 90 ? A może złota era disco czy najlepsze polskie przeboje ? Nie ma problemu! Dj ma tą przewagę nad orkiestrą, że nie ogranicza się do oklepanej muzyki weselnej.

Gramy na najlepszym sprzęcie marek: Dynacord, Ecler, Denon, HK Audio. Za efekty wizualne odpowiada oświetlenie: Martin, Robe, Clay Paky. Nasz wodzirej przeprowadzi tradycyjne zabawy weselne i oczepinowe.

Ponadto dzięki współpracy z najlepszymi fotografami weselnymi oferujemy usługi wykonania zdjęć podczas ceremonii ślubnej i wesela. Jeśli tego będzie mało to stworzymy dla Ciebie i Twoich bliskich specjalną stronę weselną w Internecie! Z każdego miejsca na świecie będziecie mogli pokazać jak udał się Wam ten dzień.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Zespół "Nowoczesne Wesele".
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Skup monet w Warszawie
  "CONTI" to warszawski całodobowy kantor, który mieści się przy Alei Jana Pawła II 46/48 w pawilonie 12. Kantor poza standardową wymianą walut świadczy także usługi z zakresu obrotu dewizami oraz złotem. Kantor skupuje złoto w postaci monet oraz sztabek. Na stronie conti.waw.pl można znaleźć aktualny kurs wymiany walut, który obowiązuje w kantorze oraz szczegółowe informacje dotyczące obrotu złotem prowadzonym przez kantor. Kantor jest członkiem wielu stowarzyszeń branżowych, co potwierdza profesjonalizm oferowanych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Agencje-Reklamy.Com - Agencje Reklamowe, Studia Reklamy, Pracownie Reklamy
  Portal agencje-reklamy.com jest portalem reklamowym zrzeszającym linki do agencji reklamy w takich miastach jak Białystok, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Zawiera informacje na temat freelancerów, grafików, pozycjonerów, wolnych strzelców, oferty pracy: specjalista do spraw reklamy, marketingu, rzecznik prasowy, drukarz, książek dotyczących marketingu, reklamy, sprzedaży, public relations, kontaktami z mediami, komunikacji, grafiki, programów graficznych, multimediów, projektowania stron internetowych, szkoleń dotyczących marketingu, reklamy, sprzedaży, public relations, kontaktami z mediami, komunikacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Program do faktur
  Program do księgowości WFirma jest całkowitym narzędziem do prowadzenia księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Jeżeli nie chcesz zdawać prowadzenia rachunkowości w ręce biura usług księgowych to program WFirma jest idealny dla Twojej firmy.

Uporządkuj swoich kontrahentów dzięki funkcjom programu do faktur WFirma oraz rejestruj operacje i ustaw powiadomienia o płatnościach.

WFirma - Program do Faktur to też idealne rozwiązanie do regulowania płatności z urzędem skarbowym - już nigdy nie będziesz miał z tego powodu problemów gdyż Program do Faktur sam stworzy deklaracje Twojego przedsiębiorstwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. wózki widłowe
  Posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMATSU, TOYOTA itd.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0