Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.poland-export.pl     handel zagraniczny 0.00 z 5 0
handel zagraniczny - http://www.poland-export.pl
ID w katalogu 43
Tytuł handel zagraniczny
Url http://www.poland-export.pl
Opis Jeśli jesteś eksporterem i chcesz nawiązać współpracę z zagranicznymi firmami odwiedź wyszukiwarkę polskich eksporterów.
Katalog Poland Export został stworzony po to aby promować polski handel zgraniczy na rynkach światowych. Serwis został przetłumaczony na 8 najpopularniejszych języków świata!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe handel zagraniczny   handel   zagraniczny handel   poland export
Data Jan 29, 2008
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Noclegi w Czorsztynie
  Jeśli kochamy Czorsztyn, na pewno ta strona internetowa jest dla nas. Jesteśmy bowiem sympatykami tego miejsca i dlatego też przygotowaliśmy portal, na którym każdy zwiedzający, znajdzie tu dla siebie coś adekwatnego. Zakładając coś takiego w sieci, chcieliśmy by w jednym miejscu zawrzeć dosłownie ogół. Bardzo zależało nam na tym, by turysta wchodząc na naszą stronę, był w 100% pewny, że wybrał poprawny adres. Mamy tu wszystko. Najważniejsza rzecz- noclegi. Dzięki nam można przeszukać setki ogłoszeń, w których posiadacze domów, pensjonatów, czy hotelów, zachęcają turystów do skorzystania z ich zakwaterowania. Tu również poznamy samą miejscowość, dowiadując się cokolwiek o jej historii, jej zawirowaniach i zmianach. Tu znajdziemy mapy planowania wyjazdów i dostępów do praktycznych miejsc. Na stronie również będziemy mieli możność zobaczenia, jakie atrakcje ma dla nas szykowana ta piękna, malownicza miejscowość. Od nas tylko będzie zależało, czy jesteśmy przekonani, by spędzić tam wakacje. Jedno jest pewne- ten kto raz tam się wybierze, już nie będzie chciał stamtąd powrócić.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Podróże i wypoczynek > Agroturystyka


2. Blog - porady.org
  Korzystając z usług naszego portalu internetowego porady.org wybieracie praktyczne porady z takich dziedzin jak finanse, hobby, gotowanie, moda i uroda, zdrowie, lifestyl, technologie, dom i ogród. Porady publikują doświadczeni autorzy. Strona internetowa porady.org cieszy się dużą popularnością ze względu na obszerną tematykę oraz wiarygodne publikacje. Nasze porady to życiowe wskazówki, praktyczne podpowiedzi, interesujące newsy. Zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Certyfikaty Polish Product
  Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Alarmy domowe
  Źródło informacji o systemach alarmowych dla domu i mieszkania. W prosty sposób skonfiguruj system alarmowy i zapoznaj się z gotowymi rozwiązaniami.

Prezentację systemów zabezpieczeń rozpoczniemy od omówienia podstawowych elementów wchodzących w skład systemu alarmowego – zaprezentujemy ich podstawowe cechy i przeznaczenie. Chcemy również pokazać Ci ogromne możliwości, jakie oferują nasze urządzenia.

Poznasz zaawansowane rozwiązania, które zainspirują Cię do stworzenia systemu dopasowanego do potrzeb Twojej rodziny. Zaprezentujemy również schematy poprawnego rozmieszczenia przedstawionych wcześniej urządzeń w typowych pomieszczeniach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


5. Co to za numer - czyjnumertelefonu.pl
  Czy zdarzyło ci się, że nie odebrałeś połączenia z numeru, którego nie miałeś zapisanego w książce z kontaktami swojego telefonu? Nie jest to sytuacja rzadka, bo w dobie XXI wieku dzwonią do nas różni pośrednicy, operatorzy z nową ofertą czy ubezpieczyciele. Jeśli nie odebrałeś połączenia z nieznanego Ci numeru, zapraszamy na czyjnumertelefonu.pl. W jednym miejscu zgromadziliśmy bazę ponad dwóch milionów numerów. Dzięki temu w krótkiej chwili dowiesz się, do kogo należy numer, który próbował się z Tobą skontaktować.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0