Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.agrzybica.pl    
Grzybica
OCENA : 4.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Grzybica - http://www.agrzybica.pl
ID w katalogu 433
Tytuł Grzybica
Url http://www.agrzybica.pl
Opis Niezależny dystrybutor Calivita International California Fitnes oferuje preparaty Calivita zwalczające choroby tj. grzybica. W ofercie m.in: suplementy diety, kuracje oczyszczające, diety przeciwgrzybiczne, preparaty zwalczające problemy tj. grzybica, pasożyty i toksyny.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe grzybica
Data Jun 25, 2008
Imię kontaktowe sabina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii
  Poznaj Panią Beatę Danielską! Pracuje na wielu metodach psychoterapeutycznych! Swoje doświadczenie zdobyła podczas czteroletniej nauki w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. To właśnie tam, ostatecznie ukształtowała etykę pracę i stamtąd jest superwizor, który czuwa nad jakością jej pracy! To kobieta, które przez całe swoje życie udzielała się charytatywnie oraz pracowała w korporacjach. Wie jak prowadzisz szkolenia i nieustannie się rozwija. Wie jak obcować z ludźmi, ich potrzebami, emocjami i codziennością.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Erektor - rehabilitacja
  gabinet terapii ruchowej i mobilizacji kręgosłupa. Masaż sportowy, rozluźniający, bioprądy, gimnastyka ruchowa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Centrum Diagnostyki Obrazowej
  Jesteśmy placówką wyposażoną w nowoczesny tomograf komputerowy dzięki któremu wykonujemy szczegółowe badania tomografii komputerowej serca, układu krwionośnego, choroby narządów wewnętrznych, układu kostnego a także głowy oraz najnowszej generacji rezonans magnetyczny, który pozwala nam na przeprowadzanie badań funkcjonalnych np. mózgu, badanie spektroskopowe oraz obrazowanie przebiegu włókien nerwowych tzw. traktografię. Na bardzo wysokim poziomie trafności diagnozy badamy serce, głowę, układ kostny, narządy wewnętrzne i tętnice. Badania wykonujemy bezpłatnie dla pacjentów posiadających ubezpieczenie
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Domowe sposoby na białe zęby
  Według powszechnej opinii wybielanie zębów musi dużo kosztować. A to niekoniecznie prawda. Oczywiście, specjalistyczne zabiegi wybielania wykonywane w gabinetach stomatologicznych są drogie. Ale to nie jedyny sposób na białe zęby!
Istnieje wiele domowych metod wybielania. Oprócz sposobów mających korzenie w medycynie naturalnej, mamy też do dyspozycji gotowe preparaty wybielające do zastosowania w domu. Nie wszystkie te metody są równie skuteczne i zalecane, ale z pewnością wszystkim warto się bliżej przyjrzeć.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Miód
  Zdrowotne właściwości Miodu Manuka doceniają już wszyscy którzy choć raz go stosowali. Miód posiada właściwości antybakteryjne dzięki czemu stosowany jest na szerokie spektrum dolegliwości. Jako lek podawany jest przy dolegliwościach jelitowych, wrzodach. Stosowany jest też przy zakażeniach bakteryjnych jak gronkowiec czy helicobacter oraz gojeniu ran. Doskonałe dla skóry jest również stosowanie kosmetyków zawierających miód Manuka. Są one pomocne w leczeniu między innymi leczeniu egzemy i łuszczycy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0