Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobryweterynarz.pl    
klinika weterynaryjna
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
klinika weterynaryjna - http://www.dobryweterynarz.pl
ID w katalogu 438
Tytuł klinika weterynaryjna
Url http://www.dobryweterynarz.pl
Opis Klinika weterynaryjna w Twoim mieście. Dobra klinika weterynaryjna. Tania klinika weterynaryjna.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe weterynarz   klinika weterynaryjna   szpital   pies   kot   koń   gryzonie   szczury   fretka   fretki   szczur   rybki   akwarystyka morska   szczenięta   kocięta
Data Jun 25, 2008
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. system rezerwacji hotelowych
  Nowoczesne rozwiązania nie tylko polepszają wizerunek firmy jako nowoczesnej, zwiększają przychody i przyspieszają pracę, ale też przyciągają byłych klientów. Zwiększenie dochodów firmy to również zasługa nowoczesnych rozwiązań, jak strona internetowa i w tym przypadków systemu rezerwacji. Taki system rezerwacji hotelowych przyciąga i sprawia, że odwiedzający stronę decydują się dużo szybciej. Wprowadzenie takiego systemu rezerwacji zwiększa dochody przedsiębiorstwa. Każda nowinka technczna jest pozytywnie odbierana przez osoby przeglądające stronę firmową.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Psycholog, psychiatra w Warszawie
  Zapraszamy wszytkich zainteresowanych na stronę internetową poradni DPP w Warszawie, zajmującej się pomocą psychologiczną i pedagogiczną. Placówka Doradztwa Psyhologiczno-Pedadogicznego DPP to poradnia specjalizująca się w terapiach indywidualnych oraz rodzinnych, psychoterapiach, pomocy logopedycznej, pedagogicznej i psychiatrycznej. Placówkę DPP tworzą najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadzeniem w swoim zawodzie. Szczegółową ofertę oraz charakterystykę naszej poradni znajdziecie na stronie internetowej na którą serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. http://podologia.szczecin.pl
  Z zabiegów podologicznych szczególnie powinny korzystać osoby chorujące na cukrzycę, u których występuje syndrom stopy cukrzycowej, osoby intensywnie trenujące, których stopy często wymagają profesjonalnej pielęgnacji oraz każdy kto chce zadbać o swoje stopy, korzystając z usług certyfikowanego podologa. Na takie specjalistyczne zabiegi można liczyć w ofercie Gabinetu Podologicznego Katarzyny Kutera, który znajduje się pod Szczecinem. Cennik mieści się na stronie gabinetu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Nietolerancja-pokarmowa.eu
  Serwis internetowy Nietolerancja Pokarmowa jest przeznaczony dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat nietolerancji pokarmowych wpływających na problemy zdrowotne i wywołujących nieraz trudne do rozpoznania objawy. Na stronach serwisu zawarto szczegółowe informacje na temat powodów oraz typów nietolerancji pokarmowych, pojawiających się symptomów oraz sposobów ich diagnozowania. Do dyspozycji użytkowników jest także konsultant online. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Leczenie bólu kręgosłupa u rehabilitanta
  Pracujący w Krakowie rehabilitant Jakub Fiejdasz to osoba z bogatym doświadczeniem w swym zawodzie. Leczy on w naturalny sposób między innymi stany pourazowe i pooperacyjne u dzieci i dorosłych, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle stawów i mięśni, bóle kręgosłupa u kobiet w ciąży, urazy sportowe, obrzęki, zwichnięcia i skręcenia, zerwania i naderwania mięśni, a także stany po ciężkich infekcjach. Warto już teraz postawić na jego gabinet fizjoterapii.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0