Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobryweterynarz.pl     klinika weterynaryjna 0.00 z 5 0
klinika weterynaryjna - http://www.dobryweterynarz.pl
ID w katalogu 438
Tytuł klinika weterynaryjna
Url http://www.dobryweterynarz.pl
Opis Klinika weterynaryjna w Twoim mieście. Dobra klinika weterynaryjna. Tania klinika weterynaryjna.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe weterynarz   klinika weterynaryjna   szpital   pies   kot   koń   gryzonie   szczury   fretka   fretki   szczur   rybki   akwarystyka morska   szczenięta   kocięta
Data Jun 25, 2008
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Gronkowiec
  Miód z krzewu Manuka ma wszechstronne zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń. Używany jest jako środek przeciwzapalny, lekarstwo na szerokie spektrum chorób żołądka i dolegliwości jelitowych oraz skuteczny środek antybakteryjny na rany i oparzenia. Używa się go do kuracji na osad / kamień nazębny i zapalenie dziąseł. Pomaga w złagodzeniu bólów gardła. Jest niezwykle skuteczny w walce z gronkowcem złocistym, nowotworami, wyraźnie wzmacnia ogólny stan zdrowia oraz samopoczucia pacjenta. .
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Sklepy > Inne oferty sklepów


2. Psychoterapia Tarnów
  Ortos – Centrum Rozwoju Osobowości w Tarnowie specjalizuje się w terapii grupowej oraz indywidualnej. Pomagamy radzić sobie w kryzysach życiowych, oferujemy badania psychologiczne dzieci oraz młodzieży.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Fotele Sanyo
  Firma Sanyo to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów urządzeń elektrycznych na świecie. Posiada olbrzymie zaplecze badawcze, rozwojowe oraz bazę medyczną. W 1978 roku pierwszy produkt kategorii wellness. Sanyo wykorzystuje do produkcji najnowsze osiągnięcia techniczne. Fotele tej marki, jako pierwsze na świecie, zostały zaopatrzone w czujnik sztywności mięśni, który dzięki naturalnej reakcji galwanicznej skóry i wyczuwaniu zmien w pulsie, lokalizuje miejsca przykurczy mięśni i aplikuje masaż. Mechanizm 3D, stworzony przez firmę, pozwala na 16-to centymetrowy zakres ruchu przód-tył, co sprawia, że masaż cały pleców, a w szczególności ramion, jest identyczny, jak masaż wykonywany ręcznie. Filozofia firmy Sanyo brzmi: 'Think GAIA' For Life and for the Earth. Życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i życie w zgodzie z samym soba, bez zdenerwowania, stresu i napięć, powinno stanowić sens naszej legendy...
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. VITA MED CENTRUM MEDYCZNE rehabilitacja w Białymstoku
  Jesteśmy ciągle się rozwijającym centrum lekarskim. Nieprzerwanie od 1995 roku rozszerzamy zakres świadczonych usług medycznych. Aktualnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu podstawową i specjalistyczną pomoc w wielu dziedzinach. Nasi lekarze specjalizują się między innymi w takich dyscyplinach, jak: stomatologia, neurologia, kardiologia, ortopedia, laryngologia, rehabilitacja lub leczenie wad postawy. Posiadamy w pełni wyposażone placówki, dzięki czemu ocenę i leczenie możemy wykonywać w sposób tworzący całość. Zawsze służymy doradztwem, które jest należyte na każdym etapie leczenia. Szczegóły oferty VitaMed z Białegostoku są na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Syropy przeciwkaszlowe
  Zioła to dar natury, który pomaga człowiekowi od zarania dziejów. Firma Herbapol Kraków jest producentem naturalnych leków ziołowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że leki ziołowe w przeciwieństwie do leków farmakologicznych nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych. Firma w swojej ofercie posiada bogaty wybór syropów na różne rodzaje kaszlu. Firma posiada w ofercie także wiele innych produktów ziołowych, a także herbat owocowych. Ofertę firmy można sprawdzić na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0