Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.uroda-zdrowie.eu     CaliVita 0.00 z 5 0
CaliVita - http://www.uroda-zdrowie.eu
ID w katalogu 443
Tytuł CaliVita
Url http://www.uroda-zdrowie.eu
Opis Sklep internetowy oferujący suplementy firmy CaliVita - California Fitness. W naszej ofercie znajdziesz takie suplementy jak Paraprotex, Nopalin, AC Zymes, Noni i wiele innych. Zadbaj z nami o swoje zdrowie.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe zdrowie   sklep   calivita   zakupy   noni   paraprotex   nopalin
Data Jun 27, 2008
Imię kontaktowe marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Hirudoterapia, leczenie pijawkami, pijawki
  Chcesz się dowiedzieć co to jest i na czym polega hirudoterapia? Leczenie pijawkami bo na tym polega hirudoterapia to metoda leczenia znana już od wieków, stosowana była przez naszych przodków.

Hirudoterapia cechuje się dużą skutecznością leczenia poszczególnych dolegliwości, leczenie pijawkami ma bardzo szerokie spektrum działania, czyli lecząc np. żylaki podczas zabiegu i całego okresu leczenia hirudoterapia pozytywnie wpływa na cały organizm, jednocześnie lecząc.

Największe efekty hirudoterapia osiąga wtedy gdy zabiegi wykonuje się w okresie nie dłuższym niż tydzień, aby zamówić w pełni profesjonalny zabieg hirudoterapii, wejdz na stronę i dowiedź się więcej na temat leczenia pijawkami.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
  Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Medycyna Estetyczna w Lublinie - idealmed.com.pl
  Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na zaufany salon kosmetyczny Lublin? Jeśli tak, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą działalnością. Koniecznie trzeba też zaznaczyć, że salon kosmetyczny Lublin to nie wszystko, na co można liczyć. Częścią oferty jest choćby stomatologia, dermatologia i medycyna estetyczna.
Warto też podkreślić, że nie ma zbyt wielu miejsc (w Lublinie) gwarantujących kompleksowe leczenie problemów zdrowotnych związanych z ogólnie pojętym wyglądem (jeśli interesuje Cię cennik, zajrzyj na stronę).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Leczenie
  Blog internetowy prowadzony przez pasjonata zdrowego trybu życia. Znajdziesz na jego podstronach masę unikalnych i niezwykle wartościowych artykułów poświęconych temu tematowi. Mimo to cały czas publikuję nowe materiały, więc nawet jeśli przeczytałeś te zamieszczone do tej pory warto byś co jakiś czas odwiedzał stronę. Porady na niej zawarte pozwolą Ci żyć zdrowo i być szczęśliwym, pełnym sił człowiekiem. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie byłeś na moim kawałku internetu to zachęcam do odwiedzenia go. Na pewno nie pożałujesz tego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Internet > Blogi


5. rentgen zębów
  X DENT jest niezależną, prywatną, pracownią radiologii stomatologicznej obecną na rynku krakowskim od 15 lat. Pracownia świadczy usługi w zakresie rentgenu zębów. Korzystając z najnowszego sprzętu, pracownia jest w stanie wykonać zdjęcia rtg zębów na kilka sposobów, zależnie od potrzeb. Są to między innymi zdjęcia panoramiczne.Pracownia X DENT wykonuje zdjęcia rtg zębów wszelkiego typu. Są to zdjęcia panoramiczne i punktowe rtg zębów. Ponadto można w pracowni wykonać rentgen zgryzowy zębów, rentgen stawów skroniowo-żuchwowych. Pracownia znajduje się na terenie Krakowa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0