Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dotacje-dla-firm.pl/     Dotacje dla firm 0.00 z 5 0
Dotacje dla firm - http://www.dotacje-dla-firm.pl/
ID w katalogu 4459
Tytuł Dotacje dla firm
Url http://www.dotacje-dla-firm.pl/
Opis Wypatrujesz dotacji dla małej firmy? Obiło Ci się o uszy, że są dostępne dotacje unijne dla firm, ale nie orientujesz się jak zdobyć te dotacje? Dowiedziałeś się o konsultantach unijnych lub organizacjach consultingowych pozyskujących dotacje unijne, ale nie orientujesz się gdzie otrzymać konkretne usługi doradcze? W portalu www.dotacje-dla-firm.pl zlokalizujesz informacje o POIG a zwłaszcza dotacje dla firm, które może uzyskać Twoja firma. Będziesz też wiedział które organizacje i konsultanci unijni mają warunki by Ci przy tym skutecznie służyć.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe dotacje unijne   dotacje dla firm   POIG
Data Sep 23, 2009
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
1. RPO Małopolska - fundusze unijne - Kraków
  Od samego początku działalności, czyli już od 6 lat nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami związanymi zarówno z doradztwem w zakresie pozyskiwania środków z UE, jak też doradztwem prawnym. Współpracujemy z wieloma adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy są w stanie zapewnić doradztwo prawne w szerokim zakresie poszczególnych elementów prawa UE. Jednocześnie gwarantujemy naszym klientom indywidualnie dopasowane usługi. Osoby zaciekawione naszą propozycją szczerze zachęcamy do rychłego wejścia na naszą witrynę www, gdyż tam przeczytają Państwo szczegółowe informacje o nas i naszych usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


2. Dofinansowanie do kolektorów
  Sprawdź jak otrzymać dofinansowanie do kolektorów słonecznych, na jakie dofinansowanie do kolektorów możesz liczyć oraz co musisz spełnić aby otrzymać dofinansowanie do kolektorów. Odwiedź nasz serwis o dofinansowaniu do kolektorów słonecznych i przekonaj się jak łatwo możesz otrzymać dofinansowanie do kolektorów. W uczciwy i obiektywny sposób piszemy o korzyściach związanych z instalacją kolektorów słonecznych oraz o możliwościach dofinansowania do kolektorów. W naszym portalu sam dobierzesz kolektor i obliczysz kiedy zwróci Ci się zakup. Możesz także znaleźć najbliższego instalatora kolektorów słonecznych i zamówić instalację kolektora. Zapraszamy serdecznie na www.inwestujwkolektory.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Chwilówki od ręki
  Świat finansów i rzeczywiście dużych pieniędzy jest w zasięgu dłoni każdego kto ma najmniejszą jakkolwiek żyłkę do biznesów. Wystarczy jedynie wytrwałość, rzetelny biznesplan i stosowne zorganizowanie teoretyczne. Inwitujemy wszystkich na portal dla nadchodzących rekinów interesu. Wabank.pl bo o nim oczywiście wypowiedź, to serwis kierowany za pośrednictwem ludzi naprawdę znających się na gospodarce. Mamy wyśmienitych redaktorów do każdego działu.
Sugerujemy również tanie kredyty, godziwe lokaty bankowe, dotacje unijne plus najróżniejsze pożyczki. Wszystko po to , aby mieć pojęcie jak rozpocząć zarabianie wielkich pieniędzy i nie utonąć w morzu finansów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Internet > Blogi
Portale komputerowe > Usługi


4. Dopłaty ekologiczne do 2500 zł/ha!!!
  Dopłaty ekologiczne do 2500 zł/ha!!!

Proponujemy Państwu doradztwo unijne w zakresie dopłat ekologicznych. Kwota, którą można otrzymać sięga do 2500 zł za 1ha!!!

Dodatkowo w naszej ofercie:

- wykonywanie planów rolnośrodowiskowych dla gruntów rolnych na okres 5 lat,
- pomoc przy wypełnianiu wniosków,
- pomiar gruntu metodą GPS,
- wybór odpowiednich sadzonek dla danego terenu po korzystnej cenie (sady owocowe).

Obsługujemy cały kraj.

Kontakt:
Dariusz Grenda
e-mail : biuro@avest.pl
0-506-057-759
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Dotacje unijne, Fundusze europejskie dla Firm
  Zespół Dabrowsky skutecznie pozyskuje dotacje unijne, dofinansowania dla firm, dopłaty dla rolników, preferencyjne pożyczki oraz fundusze dla przedsiębiorców. Dabrowsky tworzy wnioski o dofinansowanie oraz wymagane dokumenty takie jak biznes plan i kompleksowo pozyskuje fundusze europejskie dla firm. Firma świadczy również usługi rozliczania projektów. W latach 2007-2013 firma doradcza Dabrowsky pozyskała w ramach środków unijnych dziesiątki milionów złotych dla swoich klientów. W latach 2014-2020 firma pozyska w ramach nowych programów jeszcze więcej środków. Aktualne Programy w szczególności są związane z dotacjami na innowacje, dotacjami na eksport (internacjonalizacja), dotacjami na e-usługi i ICT, dotacjami dla rolników, dotacjami w zakresie ekologii. Zmianą jest preferowanie pożyczek dla przedsiębiorców. W każdym z tych aspektów firma świadczy profesjonalne usługi doradcze. W szczególności firma Dabrowsky specjalizuje się w Programie Inteligentny Rozwój, Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich, Horizon 2020, Internacjonalizacja, Programie Wiedza Edukacja Rozwój i funduszach z odpowiednich instytucji min. AMRIR, PARP, NCBIR oraz instrumentów pieniężnych np. Jeremie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0