Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://magazynolsztyn.pl     magazyn Olsztyn 0.00 z 5 0
magazyn Olsztyn - http://magazynolsztyn.pl
ID w katalogu 4472
Tytuł magazyn Olsztyn
Url http://magazynolsztyn.pl
Opis Firma Magazyn Olsztyn dysponuje obiektami magazynowymi o łącznej powierzchni 2400m2. Swoim Klientom oferujemy możliwość wynajmu powierzchni magazynowej lub pojedynczych miejsc paletowych. Bezpiecznie przechowamy towar, sezonowo niepotrzebne rzeczy i firmowe dokumenty.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że piwnica garaż, firmowy skład czy archiwum nie pomieściły kolejnych dostaw towaru? Oferta firmy Magazyn Olsztyn to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie i Twojej firmy!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe magazyn Olsztyn   magazynowanie Olsztyn
Data Sep 28, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Bittel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Projektowanie wnętrz - Nowy Sącz
  W 2007 roku postanowiliśmy założyć nasza firmę i świadczyć usługi projektowania wnętrz. U nas można śmiało zamówić kompleksowe usługi związane z zaprojektowaniem wnętrza i jego późniejszym wykonaniem. Jesteśmy w stanie dopilnować wszystkiego by wyszło tak jak w naszym projekcie, który wykonamy dla ciebie w technice 3d lub 2d. Jeżeli chcesz mieć wszystko pod kontrolą i być pewnym, że wszystko będzie wykonane należycie to skorzystaj z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Maszyny do szycia
  Przedsiębiorstwo Stedy z Wrocławia zajmuje się sprzedażą maszyn do szycia, skupem i sprzedażą maszyn szwalniczych. Handlujemy akcesoriami do wyposażenia krojowni. Zajmujemy się również sprzedażą części i igieł do różnych typów maszyn. Krawiectwo i szwalnictwo to nasza pasja i hobby. Sama historia maszyn do szycia rozpoczęła się ponad 200 lat temu, natomiast za wynalazcę współczesnej maszyny do szycia uważa się Isaaca Merritta Singera. Zapraszamy na naszą witrynę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Sklepy > Obuwnicze


3. Odbitki
  Wywoływanie zdjęć oraz odbitki. Inter Foto jest profesjonalnym studiem fotograficznym, które potrafi zaoferować Państwu kompleksowe usługi fotograficzne. Fotografia to nie tylko biznes, to nasze hobby któremu oddajemy się całkowicie. W naszej ofercie znajduje się wywoływanie zdjęć oraz odbitki z nośników zarówno cyfrowych jak i tradycyjnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. KLEEN-TEX wycieraczki obiektowe
  Przedsiębiorstwo Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w Suchedniowie. Główna nasza branża to produkcja innowacyjnych systemów mat gumowych dla branży przemysłowej, reklamowej oraz handlowej. Polecamy maty: standardowe, z logo oraz gumowe. Maty nadają się do prania oraz doskonale zbierają brud. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas towarów. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną propozycję oraz więcej informacji. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. DC SP. Z O.O. Magazynowanie produktów
  Jeśli zależy Państwu na profesjonalnych usługach dotyczących konfekcjonowania, to oferta naszej firmy została przygotowana właśnie dla Państwa! Firma DC Sp. z o.o. od lat zajmuje się etykietowaniem, pakowaniem, konfekcjonowaniem i magazynowaniem produktów z zachowaniem niezwykłej precyzji oraz jakości. Dla nas błyskawicznie, nie oznacza niedokładnie oraz nie ma zleceń nie do wykonania! Zleceniodawca jest dla nas najważniejszy, dlatego też w najwyższym stopniu dostosowujemy się do jego oczekiwań i preferencji. Zachęcamy do zadawania pytań ofertowych i odwiedzenia witryny internetowej na której opublikowaliśmy szczegółowe wiadomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0