Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.asenglish.pl    
Kursy angielskiego na Malcie
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Kursy angielskiego na Malcie - http://www.asenglish.pl
ID w katalogu 45
Tytuł Kursy angielskiego na Malcie
Url http://www.asenglish.pl
Opis Wyjazdy na kursy jekowe (angielskiego) za granice: j. angielski w Anglii (Londyn), Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA, na Malcie i Cyprze.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Za granicą
Słowa kluczowe kursy   jekowe   szkoly   angielski   za granica   na Malcie
Data Jan 30, 2008
Imię kontaktowe Slawomir Tobiasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. pierwszy taniec
  Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Szkoła policealna CE7 w mieście Katowice to rozwiązanie dla Ciebie
  Chciałbyś kształcić się w profesjonalnej szkole, gdzie uczą doświadczeni nauczyciele, nauka jest darmowa a zajęcia odbywają się co dwa tygodnie? Takie właśnie są szkoły zgromadzone w Centrum Edukacyjnym Siódemka! Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych uczniów, za naukę nie pobieramy żadnych opłat, kształcimy profesjonalnie na różnych poziomach (u nas ukończysz liceum, szkołę medyczną, zdobędziesz tytuł technika, nauczysz się języka obcego lub ukończyć interesujący Cię kurs zawodowy). Sprawdź nas!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Dobrestudium
  Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe oraz warsztaty doszkalające na przeróżnych płaszczyznach kwalifikacji. Pro-Activ kształci specjalistów najlepszej klasy na potrzeby i oczekiwania rynku polskiego jak i europejskiego. Wybierz profesjonalne warsztaty w Pro-Activ albowiem firma zdobyła już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, ma naprawdę wiele certyfikatów potwierdzających kwalifikacje i ma dobrych wykładowców, jacy przekażą Tobie całkowitą zdobytą wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. nauka jazdy Rzeszów
  OSK Navigator to dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Cierpliwi instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w mieście to atuty, których może nam pozazdrościć niejeden ośrodek. Egzamin praktyczny czy teoretyczny przestaje być problemem, gdy zdają go Państwo po naszym kursie. Posiadamy dogodne warunki do nabywania potrzebnych umiejętności, samochody takie jak na egzaminie, osobiście wykładamy teorię, zapewniamy darmowe materiały dydaktyczne, a także testy on-line na miejscu, dzięki którym mogą się Państwo sprawdzić ze swojej wiedzy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkolenia i kursy - szkolimy24
  Inwestowanie w szkolenia oraz w rozwój osobisty są zawsze strzałem w dziesiątkę. Warto jednak wybierać najlepsze, najbardziej pomocne w danej branży kursy oraz takie, które są opłacalne z punktu ekonomicznego, na przykład szkolenia unijne, czy szkolenia efs. Jednak jak się nie pogubić w ofercie rynku? Obszerna baza kursów składa się z kilku kategorii, dzięki czemu umożliwia błyskawicznie odnalezienie odpowiedniego szkolenia. Zachęcamy do przejścia na stronę. Gwarantujemy szeroki wybór kursów i szkoleń.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0