Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.centrum-stomatologii.pl    
Dentysta Rzeszów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Dentysta Rzeszów - http://www.centrum-stomatologii.pl
ID w katalogu 450
Tytuł Dentysta Rzeszów
Url http://www.centrum-stomatologii.pl
Opis Zdrowy i piękny uśmiech oraz zadowolenie pacjenta jest celem wszystkich zabiegów profilaktyczno-leczniczych przeprowadzanych w naszym Centrum Osiągamy to stosując piaskowanie i wybielanie zębów, kosmetyczne wypełnianie, uzupełnienienia protetyczne osadzone na implantach lub własnych zębach oraz zabiegi poprawiające estetykę własnych zębów.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe denstysta   stomatolog   stoamtologia   rzeszów
Data Jun 27, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Równowaga - Psychoterapeuta i Psycholog
  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA jest miejscem, gdzie każdy może uzyskać profesjonalną oraz życzliwą pomoc w rozwiązaniu jego problemów. Psycholog, psychoterapeutka Aleksandra Watras i pedagog, psychoterapeutka Anna Perekietka zadbają o osoby, które czują się mało wartościowe i nieatrakcyjne, mają problemy rodzinne, czują się źle same ze sobą, czy pomogą w problemach związkowych. Ośrodek umożliwia korzystanie z indywidualnego wsparcia, jak i również zajęć grupowych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Byczyńska Danuta Specjalista Psychiatra, Gabinet Bydgoszcz
  Leczenie zaburzeń psychicznych: depresja, zaburzenia lękowe,psychozy, choroba afektywna dwubiegunowa, bulimia, anoreksja, zespół natręctw, zaburzenia zachowania i osobowości oraz zaburzenia pamięci i koncentracji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta


3. Okulary sklep – okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, szkła z antyfreleksem, fotochro
  Internetowy salon optyczny to okulary dla każdego. Bogaty wybór, niskie ceny. Nasz optyk oferuje usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Agnieszka Urzynicok - Seksuolog, Psycholog
  Agnieszka Urzynicok - psychoterapeutka Katowice Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zdobyte dzięki pracy w różnych miejscach oraz ciągłe szkolenie siebie z zakresu seksuologi oraz psychoterapii pozwala mi na profesjonalne podejście do problemów.Spotkajmy się w moim gabinecie w Bytomiu przy ulicy Piastów Bytomskich3,(Rynek, obok kawiarni Suplement)
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


5. CalluPRO
  Modzele.pl to jedyne miejsce w internecie, w którym możemy zamówić innowacyjny preparat CalluPro. Jest to nowoczesny środek, który zapewnia skuteczną walkę z odciskami, nagniotkami a także modzelami na stopach. CalluPRO to preparat nakładany na stopy w formie wygodnego żelu. Odpowiednio dobrany skład preparatu, w tym czynnik aktywny sprawiają, że CalluPro ma właściwie stuprocentową skuteczność. Jest to również doskonały środek zapewniający stopom właściwom ochronę oraz ich prawidłowe nawilżenie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0