Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.slaviz.pl/    
Szkoła językowa łódź - kursy językowe - kursy komputerowe
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 21 głosach
Szkoła językowa łódź - kursy językowe - kursy komputerowe - http://www.slaviz.pl/
ID w katalogu 4518
Tytuł Szkoła językowa łódź - kursy językowe - kursy komputerowe
Url http://www.slaviz.pl/
Opis Centrum Językowo-Szkoleniowe SLAVIZ - Szkoła językowa łódź, szkoła języków obcych łódź

Firma SLAVIZ to Centrum Jezykowo-Szkoleniowe, które oferuje usługi z zakresu:

Kursów językowych:
Angielski, niemiecki, niderlandzki(holenderski), bułgarski, serbski, rosyjski, hiszpański, chorwacki, polski dla obcokrajowców.

kursów komputerowych,

tłumaczeń pisemnych,

szkoleń z dziedziny rozwoju zawodowego.

Działaność firmy wyróżnia prowadzenie zajęć w trybie indywidualnym (1/1 lub 1/2).
Skąd wybór takiej formy nauczania? W dzisiejszym świecie mało kto może sobie pozwolić na długotrwały i przynoszący nikłe rezultaty proces nauczania. Żyjemy szybko i w taki sam sposób chcemy zdobywać nowe umiejętności. Optymalnym rozwiązaniem dla dzisiejszego ambitnego Polaka są zajęcia indywidulane – kiedy chcesz, w jakim wymiarze chcesz i ile chcesz ! O wszystkim decyduje Klient, my przedstawiamy ofertę i realizujemy zlecenie !
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Portale komputerowe > Usługi
Słowa kluczowe Szkoła językowa łódź   szkoła języków obcych łódź   kursy językowe łódź   kursy komputerowe łódź   tłumaczenia łódź   niderlandzki łódź   holenderski łódź   niemiecki łódź   bułgarski łódź   rosyjski łódź   angielski łódź   serbski łódź   hiszpański łódź   chorwacki ł
Data Sep 28, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 21 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. www.bluemetrica.com
  Bluemetrica firma szkoleniowo-konsultingowa, oferuje zaawansowane szkolenia dla biznesu. Nasi szkoleniowcy posiadają zarówno odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i doświadczenie komercyjne zdobyte w kraju i na zachodzie Europy. Dbamy o to by szkolenia były na wysokim poziomie, dopasowane do klienta. Po zakończeniu szkolenia oferujemy darmowe wsparcie, co pozwala na szybkie rozwiązanie problemów czy wątpliwości podczas stosowania nowych rozwiązań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego
  Centrum Doskonalenia Zawodowego oferuje wiele atrakcyjnych kursów i szkoleń w formie e-learning, które podnoszą kwalifikacje i zwiększają szanse absolwentów na rynku zawodowym. Zaświadczenia ukończenia naszych kursów wydawane są na drukarkach MEN i ważne są na terenie całej UE. Absolwenci CDZ znajdują zatrudnienie w urzędach, sektorze bankowym, prywatnych przedsiębiorstwa. W aktualnej ofercie Dolnośląskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego dostępne są m.in. kursy: kierownika wycieczek, animatora czasu wolnego, rezydenta biura turystycznego, pilota wycieczek, przedstawiciele handlowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, spedytora, telemarketera czy konsultanta ślubnego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Instytut NLP Coaching
  Instytut NLP Coaching jest organizacją, ktora zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń i coachingu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiada bogatą oferte szkoleń i coachingu m.in.: coaching w biznesie, coaching prywatny, NLP, Time Line Therapy, a także kompleksowy ośmio-etapowy cykl szkoleń w międzynarodowej organizacji ABNLP, ABH, TLT Association. Jeśli potrzebujesz zmotywowania do zdobywania celów, zajrzyj na ta stronę, a na pewno znajdziesz fachowa pomoc i wsparcie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. SZKOLENIA DELTA TRAINING: praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe
  Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych zamkniętych i otwartych. Każde nasze szkolenie jest szyte na miarę. Dlatego każde szkolenie jest inne, bo każdy klient i jego potrzeby są odmienne. Prowadzimy szkolenia menedżerskie i sprzedażowe. Mamy doświadczonych trenerów i innowacyjne programy: : przywództwo transformacyjne, techniki narracyjne, cytaty 360 stopni, to tylko niektóre z nich.
Organizujemy również szkolenia otwarte. Te szkolenia poprzedzamy rozmową z uczestnikami, by poznać ich potrzeby szkoleniowe. Naszym celem jest jak najlepszy dobór ludzi do wspólnego szkolenia.

Skontaktuj się z nami i umów na sampling. Sprawdź nas zanim kupisz.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Naklejka z zielonym listkiem
  Zielone listki naklejki będą widniały na każdym pojeździe prowadzonym przez osobę która w zdobędzie prawo jazdy w styczniu przyszłego roku. Naklejka zielony listek znów stanie się obowiązkowa dla młodych kierowców, tak jak to było przed kilkoma laty. Każdy świeży kierowca będzie zobowiązany do naklejenia listka na przedniej oraz tylnej szybie każdego auta jakim będzie miał zamiar się poruszać. Zielony listek kryje w sobie ograniczenia a także obowiązki. Od 4 do 8 tygodnia po zdobyciu uprawnień do prowadzenia auta, każda osoba będzie musiała przejść obowiązkowe szkolenie, zarówna praktyczne jak i teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa drogowego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Samochody
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0