Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tck.gdansk.pl     Pożyczki Pomorskie 0.00 z 5 0
Pożyczki Pomorskie - http://www.tck.gdansk.pl
ID w katalogu 453
Tytuł Pożyczki Pomorskie
Url http://www.tck.gdansk.pl
Opis Jeśli potrzebujecie Państwo zaciągnąć kredyt hipoteczny, gotówkowy lub samochodowy – koniecznie skorzystajcie z bezpłatnej pomocy doradcy finansowego z Trójmiejskiego Centrum Kredytowego. Oferujemy również nasze wsparcie przy braniu pożyczek gotówkowych bez BIK.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe pożyczka   pożyczki   kredyt   kredyty   finanse   gdańsk   gdynia   sopot   trójmiasto
Data Jul 1, 2008
Imię kontaktowe Arkadiusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. PALETY EURO BECZKI
  Firma Furex od lat zajmuje się surowcami wtórnymi. Podstawowa działalność to skup sprzedaż palet drewnianych oraz ich recykling, bo zgodnie z ustawą o opakowaniach nie wolno po prostu wyrzucić zużytej palety do śmieci, lecz należy poddać ją recyklingowi, i uzyskać zaświadczenie przeprowadzenia. Furex skupuje i sprzedaje też beczki plastikowe używane, beczki metalowe używane, beczki nowe, beczki regenerowane, beczki po renowacji. Oprócz recyklingu opakowań drewnianych Furex robi też recyklingiem innych przedmiotów np. z trocin korka drewna plastiku tworzyw sztucznych metali ołowiu cyny szkła miedzi brązu żelaza opon papieru tektury. Prace recyklingowe odzyskiowe prowadzone są w gwarantującym bezpieczeństwo środowisku. Stosowne zezwolenia na odbiór, składowanie i transport odpadów, potwierdzają fachowość Furex w tej dziedzinie. Wywóz, odbiór odpadów zazwyczaj jest dużym problem dla przedsiębiorców, dlatego Furex inwestuje w środki transportowe, ma też własną flotę transportową, dzięki czemu odbiera odpady od dowolnej firmy na terenie całej Polski w krótkim czasie. Ponadto zajmujemy się skupem i sprzedażą beczek metalowych, plastikowych, kanistrów, oraz innych opakowań z tworzyw sztucznych, przemysłowych jak i standardowych. Zapraszamy na stronę Furex do działu galeria, gdzie dokładnie można obejrzeć wszystkie oferowane tu palety, beczki i inne opakowania, w szczególności przeznaczone do transportu towarów masowych. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Regiony , miasta > Świętokrzyskie


2. Torby foliowe
  Firma specjalizuje się w wykonywaniu toreb reklamowych z nadrukiem "LOGO" Klienta.

Oferujemy profesjonalne opracowanie komputerowe, co umożliwia wybranie właściwego projektu graficznego jeszcze przed drukiem
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Spływy kajakowe
  Dla wszystkich swoich klientów oferujemy niezapomniane wrażenia ze spływów kajakowych. Oferujemy nowoczesne i wygodne kajaki, dzięki którym mogą Państwo bez przeszkód skupić się na podziwianiu natury. To wszystko po bardzo atrakcyjnych cenach i przy profesjonalnej obsłudze, która odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaznajomi początkujących z niezbędnymi podstawami wiedzy dotyczącej obsługi kajaka i samej techniki pływania. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Sport


4. Gastronomia
  Horeca.pl jest miejscem gdzie każdy restaurator może znaleźć zaopatrzenie gastronomiczne dla swojej restauracji. Gastronomia oraz hotelarstwo są dwoma głównymi dziedzinami, którymi się zajmujemy, znajdziesz u nas wszelkie niezbędne informacji z branży gastronomicznej. Porady, katalog firm gastronomicznych, wiadomości z branży - to wszystko w Horeca.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Tanie Rozmowy Telefoniczne, Super Szybki i Tani Internet w UPC Polska
  Tanie rozmowy telefoniczne w telefonii stacjonarnej UPC Polska, telewizja kablowa, super szybki internet dla domu i biznesu oraz atrakcyjne pakiety.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0