Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://dzierba.pl/    
NAUKA JAZDY SKIERNIEWICE, PRAWO JAZDY, SZKO�A NAUKI JAZDY, W.O.R.D., AUTO, YARIS, YAMAHA, DAN
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
NAUKA JAZDY SKIERNIEWICE, PRAWO JAZDY, SZKO�A NAUKI JAZDY, W.O.R.D., AUTO, YARIS, YAMAHA, DAN - http://dzierba.pl/
ID w katalogu 4542
Tytuł NAUKA JAZDY SKIERNIEWICE, PRAWO JAZDY, SZKO�A NAUKI JAZDY, W.O.R.D., AUTO, YARIS, YAMAHA, DAN
Url http://dzierba.pl/
Opis Nasza firma to najlepszy wybór, aby bezstresowo i w miłych warunkach nauczyć się zasad i przepisów ruchu drogowego oraz praktycznego korzystania z pojazdów jedno i dwuśladowych.

Jesteśmy szkołą z kilkultnią tradycją. Mamy w swojej ofercie najnowsze modele samochodów i motocykli, które używane są do egzaminowania w ośrodkach W.O.R.D. Wszystkie nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Auta posiadają klimatyzację co znacznie poprawia komfort jazdy. Nasi instruktorzy są przyjaźnie i ochoczo nastawieni zarówno do pracy jak i do samych kursantów. Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin jazdy. Posiadamy wysoki procent zdawalności naszych podopiecznych !!!
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe nauka jazdy   skierniewice   auto   kursy   kat.A   kat.B   daniel dzierba   szkolenia   prawko   prawo jazdy   auto   gif   auto.gif   yaris   yamaha
Data Oct 2, 2009
Imię kontaktowe Daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Super osk - kursant.wroclaw.pl
  Nasza wrocławska szkoła jazdy super OSK Kursant od kilkunastu lat z powodzeniem działa na lokalnym rynku. Na co dzień swym klientom proponujemy między innymi kursy na prawo jazdy w kategoriach AM, A, A1, A2, B1, C, D, E/B, E/C. Pracuje u nas tylko i wyłącznie doświadczona kadra szkoleniowa, posiadamy przy tym nowoczesne samochody. Organizujemy także szkolenia dla osób niepełnosprawnych. Dzięki nam zainteresowane osoby mogą zdobyć uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji, HDS. Jesteśmy w stanie prowadzić kursy na prawo jazdy w języku niemieckim oraz angielskim.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. szkolenia Cisco
  Oferujemy najlepsze światowe rozwiązania w zakresie projektowania i wdrażania sieci teleinformatycznych dowolnej skali (sieci lokalne LAN, rozległe WAN, bezprzewodowe Wireless oraz rozwiązania telefonii IP i VoIP), integracji usług sieciowych, systemów okablowania, systemów ochrony i bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w dostawach urządzeń sieciowych Cisco. Wykonujemy audyty sieciowe (dostępne są audyty: topologii, wydajności oraz bezpieczeństwa). W ofercie posiadamy również pakiet szkoleń Cisco, które przygotowują uczestników do zdobycia certyfikacji: CCNA, CCDA, CCNP, CCDP, CCVP, CCSP, CCIP oraz CCIE
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Szkolenia managerskie - solution.pl
  Solution to znana marka doradztwa personalnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat i mamy stały, bardzo skuteczny zespół konsultantów. Proponujemy assesment center umożliwiający realną ocenę kompetencji potencjalnych współpracowników. Posiadamy warsztaty zarządzania zmianą, talentami, sukcesją. Odkrywamy talenty w biznesie i uwzględniamy szczegółową ocenę 360 stopni. Działamy na terenie całego kraju. Wspieramy mały i średni biznes, czy duże korporacje międzynarodowe poszukujące najlepszych metod zarządzania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Agrosalon - kurs makijażu w Krakowie
  Agro Salon, z siedzibą w Krakowie, jest firmą, która posiada w swojej ofercie liczne szkolenia. Klienci mogą zdecydować się między innymi na profesjonalne szkolenia florystyczne, które pokazują w jaki sposób należy układać kwiaty, by uzyskać atrakcyjną kompozycję. Proponowane są też szkolenia ogrodnicze oraz szkolenia kosmetyczne. Dodatkowo, Agro Salon specjalizuje się w organizowaniu warsztatów ogrodniczych dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Jak odzyskać faceta jakzdobywac.pl
  Jeżeli chodzi o konsultacje w sprawach sercowych, Robert Marchel, czyli doświadczony relationship coach nie ma sobie równych. Jeśli chcesz zasięgnąć informacji w tym temacie, zapraszamy na stronę jakzdobywac.pl. Ten ciekawy serwis o relacjach damsko-męskich to przede wszystkim darmowe testy związku, multimedialne kursy, indywidualne konsultacje oraz książki bestsellery. Za popularnością witryny stoi znany certyfikowany trener, który pomoże naprawić związki, zdobyć partnera czy mocniej przyciągać ludzi.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0