Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dezign.pl     Projektowanie logo 0.00 z 5 0
Projektowanie logo - http://www.dezign.pl
ID w katalogu 458
Tytuł Projektowanie logo
Url http://www.dezign.pl
Opis design projektowanie logo - w naszych pracowniach na podstawie zebranych informacji powstaje koncepcja na produkt, którego Państwo oczekujecie. Szkic jest dopracowywany do momentu, aż osiągnie pożądany poziom.
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe projektowanie logo   logo
Data Jul 1, 2008
Imię kontaktowe Asia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Tworzenie stron www w Szczecinie
  Internet z z roku na rok bardziej panuje w świecie biznesu. Niemądre byłoby więc lekceważenie jego znaczenia dla robienia pieniędzy w nowoczesnym świecie. Dlatego każda firma obowiązkowo potrzebuje odpowiedniej reklamy w internecie. Wszechstronną obsługę przedsiębiorstw w internecie i marketing w sieci oferuje Studio Graficzne Arsen Marchlewski ze Szczecina, które dzięki wprawie i kwalifikacjom zapewniło rozwój dziesiątkom przedsiębiorstw w rejonie oraz całej Polsce.
Katalog:   Internet
Internet > Reklama i marketing


2. Tuwykonasz, strony internetowe
  Projektujemy oraz tworzymy serwisy internetowe oraz strony informacyjne dla firm. W budowie naszych projektów wykorzystujemy najpopularniejsze technologie (m.in. php, xhtml, flash, css, Ajax). Posiadamy gotowy system cms dla biur nieruchomości, dzięki czemu możemy szybko zbudować na nim system, w bardzo atrakcyjnej cenie. Każda strona jest testowana w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, oraz posiada gwarancję.
Katalog:   Internet


3. Iscala
  Nasze przedsiębiorstwo Todis Consulting Group to niezależna polska firma konsultingowa oferująca wszystkim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie informatyki. Pracujemy profesjonalnym zespołem kilkunastu konsultantów posiadających wielkie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych. Na stałe pracujemy z ponad 80 klientami w Polsce oraz za granicą. Specjalizujemy się w instalowaniu systemów iScala i Maconomy. Nasza firma jest jedynym na krajowym rynku przedstawicielem firmy Maconomy, oferującej systemy dedykowane do kierowania finansami i projektami firm.
Katalog:   Internet


4. Agencja interaktywna Warszawa - Lemon IT
  Jesteśmy Agencją Interaktywną full service. Zapewniamy kompleksową obsługę firm i osób prywatnych w Internecie. Wśród naszych usług znajdą Państwo także obsługę informatyczną, sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, a także identyfikację wizualną, projektowanie materiałów reklamowych i ich druk.
Katalog:   Internet
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Vermis. Projektowanie stron www, aplikacje internetowe
  Zajmujemy się tworzeniem wszelkiego rodzaju aplikacji internetowych, od prostych wizytówek firm poprzez zaawansowane systemy CMS, do sklepów internetowych oraz aplikacji B2B. Staramy się zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów, zarówno takich którzy szukają rozwiązań 'szytych na miarę' oraz takich, dla których zadowalające są aplikacje standardowe.
Zanim wykonamy jakikolwiek projekt zawsze dokładnie analizujemy potrzeby klienta, tak aby produkt końcowy spełniał wszelkie oczekiwania jakie zostały postawione przez zleceniodawcę. W miarę możliwości i doświadczeń podpowiadamy klientom jakie rozwiązania się sprawdziły u innych naszych klientów, a jakie okazały się porażką.
Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Internet
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0