Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dezign.pl     Projektowanie logo 0.00 z 5 0
Projektowanie logo - http://www.dezign.pl
ID w katalogu 458
Tytuł Projektowanie logo
Url http://www.dezign.pl
Opis design projektowanie logo - w naszych pracowniach na podstawie zebranych informacji powstaje koncepcja na produkt, którego Państwo oczekujecie. Szkic jest dopracowywany do momentu, aż osiągnie pożądany poziom.
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe projektowanie logo   logo
Data Jul 1, 2008
Imię kontaktowe Asia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Bezpieczeństwo w sieci
  Serwis cyberbezpieczenstwo pozwoli Państwu wybrać idealne oprogramowanie antywirusowe dla domu lub firmy za darmo a co najważniejsze z licencją na użytkowania go również w celach komercyjnych. Pod każdym artykułem znajdą Państwo link do aktualnej wersji programu. Nasz serwis to nie tylko programy antywirusowe ale także aktualne informację ze świata IT, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa : ataki hackerskie, wirusy komputerowe oraz inne zagrożenia w sieci.
Katalog:   Internet
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. Katalog stron turystycznych z linkiem bezpośrednim
  Darmowy katalog stron internetowych z branży turystycznej. Jeśli prowadzisz hotel, gospodarstwo agroturystyczne lub wynajmujesz pokoje zareklamuj się bezpłatnie w naszym katalogu.
Katalog:   Internet
Internet > Katalogi stron internetowych


3. Vermis. Projektowanie stron www, aplikacje internetowe
  Zajmujemy się tworzeniem wszelkiego rodzaju aplikacji internetowych, od prostych wizytówek firm poprzez zaawansowane systemy CMS, do sklepów internetowych oraz aplikacji B2B. Staramy się zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów, zarówno takich którzy szukają rozwiązań 'szytych na miarę' oraz takich, dla których zadowalające są aplikacje standardowe.
Zanim wykonamy jakikolwiek projekt zawsze dokładnie analizujemy potrzeby klienta, tak aby produkt końcowy spełniał wszelkie oczekiwania jakie zostały postawione przez zleceniodawcę. W miarę możliwości i doświadczeń podpowiadamy klientom jakie rozwiązania się sprawdziły u innych naszych klientów, a jakie okazały się porażką.
Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Internet
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Video blog
  Serwis firmy zajmującej się proponowaniem swoim klientom rozwiązań multimedialnych dla biznesu. Dzięki temu publikowanie materiałów video blog w sieci staje się znacznie łatwiejsze i przede wszystkim nabywca posiada dużo więcej możliwości utrzymania prywatności.
Katalog:   Internet


5. Symbol
  COM4IT to inicjatywa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej.
Łącząc najlepsze praktyki i doświadczenia, dogłębną ekspertyzę branżową,
sprawność w działaniu i filozofię partnerstwa z Klientami jesteśmy w stanie sprostać najbardziej zaawansowanym projektom.
Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach opartych o: systemy identyfikacji towarów, systemy sprzedaży detalicznej, systemy serwerowe.
Katalog:   Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0