Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.xenix.pl     Xenix Computer Naprawa Komputerów 0.00 z 5 0
Xenix Computer Naprawa Komputerów - http://www.xenix.pl
ID w katalogu 4626
Tytuł Xenix Computer Naprawa Komputerów
Url http://www.xenix.pl
Opis Specjalizujemy się w świadczeniu zintegrowanych usług w zakresie techniki informatycznej. Outsourcing IT, kompleksowa obsługa firm i instytucji, sieci komputerowych, zabezpieczeniami Informatycznymi. Oferujemy stałe umowy serwisowe. Zapewniamy natychmiastową pomoc po przez połączenia zdalne, zapewniamy także bezpłatne konsultacje telefoniczne.
Firma Xenix Computer zapewnia bezpłatną diagnostykę i natychmiastową naprawę każdego komputera, usuwanie wirusów, ekspresowe instalacje Windows i bezpłatne konsultacje telefoniczne.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Naprawa komputerów   Usługi komputerowe   Serwis komputerowy   Pogotowie komputerowe   Outsourcing IT   Instalacja sieci komputerowych   Obsługa informatyczna   Instalacja Windows   Pomoc komputerowa   Bezpłatna diagnostyka   Usuwanie wirusów   komputer   laptop   no
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Xenix Computer Naprawa Komputerów
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Weterynarz - Gabinet weterynaryjny - Lecznica weterynaryjna - Vetus
  Przychodnia weterynaryjna Vetus zlokalizowana jest we Wrocławiu (Biskupin oraz Sępolno) i specjalizuje się w leczeniu chorób małych zwierząt, szczególnie psów i kotów. Posiada najnowszy sprzęt do badań, jak USG, EKG, aparat do badanie krwi, a zatrudniony personel zapewnia fachową obsługę. Wszystkie wizyty są zapisywane w karcie pacjenta, więc w razie wizyty kontrolnej nie ma niebezpieczeństwa podjęcia błędnej decyzji. Wszystkie zwierzęta traktowane są z jednakową uwagą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


2. KDK Your Conference Partner - Organizacja konferencji, imprez, szkoleń, targów | KDK
  KDK Sp. z o.o. jest firmą organizującą szkolenia i konferencje na
terenie całej Polski i nie tylko. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń i konferencji skierowanych do małych, średnich i dużych grup jak również organizacją międzynarodowych targów. Celem naszych działań jest zapewnienie klientom całościowej pomocy przy organizacji konferencji i szkoleń. Odciążamy klienta w sprawach organizacyjnych co pozwala mu na zaangażowanie się w pracę nad merytoryczną częścią projektu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Rozkład jazdy PKP
  Arriva PCC jest firmą oferującą nam usługi przewozów kolejowych, jako jedyna prywatna firma w Polsce wygrała przetarg na świadczenie swoich usług w województwie kujawsko - pomorskim. Na stronie znajdziecie rozkłady jazdy pociągów PKP na pociągi pasażerskie. Kolej na Arriva PCC.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Imprezy integracyjne
  Zajmujemy się organizacją imprez, eventów. Prowadzimy z dużym powodzeniem imprezy firmowe tak zwane integracyjne. Organizując eventy stawiamy na dobry wizerunek pracodawcy jak i dobre samopoczucie pracowników. Nasza oferta to m.in.: quady, rejsy, regaty, skutery śnieżne, nurkowanie, rajdy off-road i bardzo popularne w dzisiejszych czasach skoki spadochronowe. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w organizacji imprez. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Lampy owadobójcze - Tedan
  Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z odkażaniem, tępieniem szkodników i gryzoni. Przez te lata udoskonaliliśmy i poszerzyliśmy naszą działalność, między innymi prowadzimy sprzedaż preparatów gryzoniobójczych, produktów do zwalczania szkodników czy też środków myjąco-dezynfekujących, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów. Jeżeli zaciekawiła Ciebie zaprezentowana oferta, zapraszamy szczerze do jak najszybszego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie www, ponieważ to właśnie tam znajdziesz wyczerpujące informacje o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0