Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biznesmlm.pl     MLM 0.00 z 5 0
MLM - http://www.biznesmlm.pl
ID w katalogu 465
Tytuł MLM
Url http://www.biznesmlm.pl
Opis Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) - również marketing sieciowy. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Wielopoziomowy to termin odnosząc się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe mlm   biznes   marketing   marketing sieciowy   network marketing
Data Jul 1, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. JUPITER AS kantory wymiany walut w Szczecinie
  Jupiter AS Kantory wymiany walut to sieć placówek na terenie Szczecina i Pomorza Zachodniego działająca nieprzerwanie do 1993 roku. Kantor oferuję wymianę pieniędzy po konkurencyjnych cenach i przelicznikach wymiany waluty w ilościach hurtowych i detalicznych m.in. euro, dolara, funta, korony, rubla, frank i innych. Kupno, sprzedaż, zamiana pieniędzy możliwa jest również w formie bezgotówkowej oraz przez platformę ekantor internetowy we współpracy z systemem e-kantorpolski. W placówce istnieje także możliwość przekazów Western Union oraz możliwość płatność za rachunki bez stania w kolejkach. Kantor wymiany walut Jupiter AS jest członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A. co daje gwarancję bezpieczeństwa, solidności oraz rzetelności każdego kursu. Oferujemy konkurencyjne usługi w stosunku do cen i warunków wymiany NBP banku oraz innych firm z sektora. Nasze najpopularniejsze dewizy to USD, EUR, CHF, GBP, DKK, SEK, NOR, RUS oraz inne. Jesteśmy punktem wymiany waluty czynnym całodobowo 24h 7 dni w tygodniu w samym sercu miasta. Nasza strona internetowa oferuje aktualne kursy wymiany online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Międzyzdroje apartamenty
  Dla wszystkich osób zainteresowanych luksusowym odpoczynkiem rekomendujemy nasze Międzyzdroje apartamenty, które dzięki swojej urokliwej lokalizacji oraz umiarkowanej cenie są w stanie zaspokoić nawet najbardziej skomplikowane preferencje. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. MLM
  Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) - również marketing sieciowy. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Wielopoziomowy to termin odnosząc się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Grawerowanie laserowe, tabliczki znamionowe Oficyna Łódź
  Specjalizujemy się w technologiach laserowych, oferujemy grawerowanie laserowe na wszelkich powierzchniach. Wytwarzamy tabliczki znamionowe bez ograniczeń formatowych w dowolnym kształcie. Dla Ciebie wygrawerujemy laserem wszystko i na wszystkim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. modele rc
  Nitrotek.pl jest bezpośrednim importerem zabawek rc i modeli. W naszej ofercie można znaleźć zabawki jeżdżące, pływające oraz latające. Posiadamy modele rc dla każdego! czołgi rc, roboty rc, helikoptery rc oraz inne zabawki zdalnie sterowane, wszystko to można znaleźć w naszej ofercie. Nasze modele rc to gwarancja satysfakcji i niskiej ceny.
Dodatkowo prowadzimy serwis. Jako jeden z nielicznych importerów, do wszystkich zabawek sprowadzamy również części zamienne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0