Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://twojadieta.net    
Witamy na stronie głównej serwisu twojadieta.net!
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Witamy na stronie głównej serwisu twojadieta.net! - http://twojadieta.net
ID w katalogu 4661
Tytuł Witamy na stronie głównej serwisu twojadieta.net!
Url http://twojadieta.net
Opis Nasz serwis w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z dietetyką. Naszym celem jest dostarczenie jak najpełniejszych informacji o zdrowym odżywianiu.
Zapraszamy do bogatego w informacje działu diety, w którym każdy znajdzie odpowiednio dobraną dla siebie dietę. W naszym portalu znajdziesz zarówno informacje dotyczące dziennego sugerowanego spożycia kalorii, jak i tabele kaloryczną, na której można sprawdzić wartość energetyczną większości najbardziej popularnych produktów spożywczych dostępnych na naszym rynku. Nasz serwis to także bogate źródło informacji o zapotrzebowaniu organizmu na witaminy i składniki mineralne.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Hobby i rozrywka > Gotowanie
Słowa kluczowe dieta   odchudzanie   kalorie   witaminy   zdrowie   jedzenie   fit   odżywcze   żywienie   zdrowo
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Radek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. okulistyka
  Croma jest firmą zajmującą się ortopedią, medycyną estetyczną oraz okulistyką. Nasz międzynarodowy koncern oferuje: profesjonalne wykonywanie badań okulistycznych, mezoterapii, skinplanu oraz wiele innych usług. Firma Croma to iniekcja młodości dla Twojego ciała oraz profesjonalne tryb dla Twoich oczu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Agnieszka Urzynicok - Seksuolog, Psycholog
  Agnieszka Urzynicok - psychoterapeutka Katowice Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zdobyte dzięki pracy w różnych miejscach oraz ciągłe szkolenie siebie z zakresu seksuologi oraz psychoterapii pozwala mi na profesjonalne podejście do problemów.Spotkajmy się w moim gabinecie w Bytomiu przy ulicy Piastów Bytomskich3,(Rynek, obok kawiarni Suplement)
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


3. Dentysta Bielsko
  Poliklinika stomatologiczna Polmedico z Bielska Białej oferuje zabiegi dentystyczne z takich dziedzin jak endodencja, ortodoncja, stomatologia dziecięca, protetyka czy stomatologia kosmetyczna. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wykwalifikowanych dentystów, którzy swoim kulturalnym i miłym podejściem do każdego pacjenta sprawią, że wizyta u nas nie będzie już kojarzyć się tylko z bólem i strachem. Na miejscu macie Państwo możliwość skorzystać z konsultacji u różnych specjalistów i w razie potrzeby poddać się leczeniu interdyscyplinarnemu. Ponadto zajmujemy się działalnością szkoleniowo-dydaktyczną, m.in. prowadząc staże podyplomowe lekarzy dentystów oraz specjalizacyjne z zakresem ortodoncji. Od 10 lat organizujemy regularne konferencje naukowe Dental Picnic, zapraszając wykładowców z różnych dziedzin stomatologii i medycyny. Poliklinika dysponuje 18 najnowocześniej wyposażonymi stanowiskami, bezpieczną, dokładna cyfrową aparaturę rentgenowską, obszerną poczekalnię a ponadto salą konferencyjną na 200 osób, a także dużym bezpłatnym parkingiem.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. pulmozlotow.pl/
  PRYWATNY GABINET LEKARSKI lek. med. Paweł Gałązka jest to wybitny specjalista chorób wewnętrznych jak i specjalista chorób płuc. Gabinet pulmonologiczny i internistyczny dla pacjentów z regionu Piła - Złotów, poszukujących konsultacji specjalistycznej oferuje między innymi: pulsoksymetrię, wykonywanie badań spirometrycznych, rozpoznawanie i leczenie chorób płuc, rozpoznawanie i leczenie chorób narządów wewnętrznych. Gabinet zlokalizowany w Złotowie, ulica Norwida 8
(budynek przychodni, pierwsze piętro, pokój nr 324)
Koniecznym warunkiem do uzyskania recepty refundowanej jest posiadanie aktualnego dowodu ubezpieczenia na każdej wizycie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


5. CalluPRO
  Modzele.pl to jedyne miejsce w internecie, w którym możemy zamówić innowacyjny preparat CalluPro. Jest to nowoczesny środek, który zapewnia skuteczną walkę z odciskami, nagniotkami a także modzelami na stopach. CalluPRO to preparat nakładany na stopy w formie wygodnego żelu. Odpowiednio dobrany skład preparatu, w tym czynnik aktywny sprawiają, że CalluPro ma właściwie stuprocentową skuteczność. Jest to również doskonały środek zapewniający stopom właściwom ochronę oraz ich prawidłowe nawilżenie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0