Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://serwisfinansowy.net    
SerwisFinansowy.net – portal wiedzy o finansach
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SerwisFinansowy.net – portal wiedzy o finansach - http://serwisfinansowy.net
ID w katalogu 4675
Tytuł SerwisFinansowy.net – portal wiedzy o finansach
Url http://serwisfinansowy.net
Opis Zagadnienia finansowe (chcąc czy nie chcąc) dotyczą każdego z nas, niniejsza strona została stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach internetu. Jej celem jest dostarczanie niezbędnych informacji finansowych wszystkim zainteresowanym tą problematyką. Znajdziesz na niej zarówno porady prawne dla osób fizycznych jak i kompleksowe porady dotyczące zakładania własnej firmy.
M.in. podstawy zagadnień dotyczących inwestowania w surowce, lokaty oraz na giełdzie papierów wartościowych, jak również zagadnienia czysto teoretyczne z zakresu finansów osobistych oraz publicznych. Tworząc nasz serwis staraliśmy się aby zawarte w nim informacje były w miarę przejrzyste i zrozumiałe nawet dla kompletnego laika.
Zapraszamy również do bogatego w informacje i codziennie aktualizowanego działu wiadomości mającego na celu dostarczanie najświeższych informacji o finansach dla każdego przedsiębiorcy i finansisty, a także dla osób prywatnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe finanse   surowce   emerytury   pieniądze   giełda   podatki   serwis finansowy   portal finansowy   gospodarka   biznes   podatki   notowania   kursy walut   stopy   wiadomości   praca   banki   kredyty   fundusze
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Radek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Biegły rewident - Jesiołowscy Audyt
  W skład usług krakowskiej firmy działającej pod nazwą "A. M. Jesiołowscy" można znaleźć prace wykonywane przez biegłych rewidentów. Oferta tej firmy obejmuje przeprowadzanie badań sprawozdań finansowych firm, które mają ustawowy obowiązek do ich przeprowadzania. Dodatkowo opisywany usługodawca potwierdza realizację zobowiązań inwestorskich, potwierdza wycenę szkód oraz prowadzi. Zapraszamy na stronę firmową Jesiołowskich w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Ile do koperty - blog
  Nie wiesz, ile należy aktualnie dać do koperty dla pary młodej, dziecku na chrzciny bierzmowanie, ile dać księdzu na kolędzie, czy też na osiemnastkę? Jeśli tak to koniecznie już dzisiaj powinieneś zdecydować się na odwiedzenie bloga Ile dać. Jest to blog internetowy, jaki zajmuje się informowaniem, o tego typu sprawach. Znajdziesz na nim takie artykuły, jak choćby: Koperta dla juniora, czyli ile dać na chrzciny, czy też ile dać księdzu po kolędzie?
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Odszkodowania komunikacyjne - debitum.com.pl
  Firma Debitum zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań osobowych, majątkowych i komunikacyjnych. Firma działa w branży od 1997 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeni, pracownicy firmy mogą bardzo szybko ocenić szkodę oraz wyliczyć wysokość odszkodowania. Debitum działa na terenie całej Polski, każdego klienta traktując indywidualnie. Przez lata działania firma zarobiła sobie na dobrą opinię, odzyskując odszkodowania dla wielu zadowolonych klientów. Debitum zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy w dziedzinie odzyskiwania odszkodowań czują się najlepiej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Pozabankowo-i-prywatnie.pl
  Jeżeli potrzebujesz bardzo szybko zdobyć pieniądze np. na nieprzewidziane wydatki lub na inwestycję, to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej atrakcyjną ofertę pożyczek pod weksel. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy z różnych powodów mają problem z uzyskaniem pożyczki bankowej. Nie sprawdzamy Cię w BIK lub innych bazach dłużników. Gwarantujemy jasne warunki współpracy oraz szybką wypłatę pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Mezzanine
  Droga do kapitału poprzez rynek publiczny wiąże się z wysokimi kosztami. Brak odpowiedniej ilości kapitału może spowodować bezpowrotną utratę pojawiającej się perspektywy. Rozwiązanie tych problemów może przynieść alternatywna forma finansowania - mezzanine.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0