Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.efind.pl     Praca za granicą – szukaj z eFind.pl 0.00 z 5 0
Praca za granicą – szukaj z eFind.pl - http://www.efind.pl
ID w katalogu 47
Tytuł Praca za granicą – szukaj z eFind.pl
Url http://www.efind.pl
Opis Wyszukiwarka pozwalająca na uzyskanie zagranicznych wyników wyszukiwania, ułatwiająca szukanie pracy za granicą i mieszkania: Anglia, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy i inne.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe Praca   mieszkanie   granicą   Anglia   Anglii   Irlandii   Irlandia   Niemcy   Niemczech   Niemiec   Holandia.
Data Jan 30, 2008
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
1. Agencja Au Pair GAWO - AuPair USA
  Już od 1999 roku organizujemy legalne i bezpieczne wyjazdy edukacyjne au pair do USA i Europy.

Musicie jednak pamiętać, że program Au Pair oznacza świadczenie usługi polegającej na opiece nad dziećmi w zamian za utrzymanie oraz kieszonkowe zgodne z oficjalnymi przepisami obowiązującymi w danym kraju, a nie pracy zarobkowej.


Firma GAWO to również opieka nad starszymi. Zajmujemy sie rekrutacją opiekunek dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych. Z naszych usług korzystają:

- prywatne rodziny w Anglii,
- domy opieki w Anglii,
- domy opieki w Polsce,
- prywatne rodziny z terenu całej Polski

Zostań Au Pair już dzisiaj.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Portal pracy - Strumień
  Na portalu praca-strumien.pl szybko i sprawnie znajdziesz dla siebie idealną pracę. U nas, aby dodać ogłoszenie trzeba być zarejestrowanym. W związku z czym posiadamy tylko sprawdzone oferty pracy ze Strumienia i okolic. Dodatkowo mamy również wiele ciekawych porad dla wszystkich osób poszukujących dla siebie pracy stałej i dodatkowej. Łatwa wyszukiwarka ułatwia przeszukiwanie wszystkich ofert dostępnych na stronie. Więcej informacji na stronie. Sprawdź!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. wózki widłowe Praca
  Poszukujemy przedstawicieli handlowych z doświadczeniem w branży oraz mechaników, serwisantów wózków widłowych. Jesteśmy firmą rodzinną, wyłącznie z kapitałem polskim. Naszą działalność datuje się od 1994r. Posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMATSU, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, ŁYSOŃ, itp. Firma osiągnęła duży sukces na polskim rynku dzięki elastyczności przy sprzedaży dla klienta i dużej gamie oferowanych wózków widłowych. Oferujemy nowe i używane wózki widłowe (wózki widłowe chińskie, wózki widłowe Komatsu oraz wózki widłowe Toyota) z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym. Około 30% sprzedaży to nowe wózki widłowe, pozostała część to maszyny używane. Pragniemy zwrócić uwagę na mniej znaną, lecz atrakcyjną i polecaną przez nas formę współpracy jaką jest outsourcing. Jest to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna koncepcja udoskonalenia zarządzenia przedsiębiorstwem. Outsourcing polega na korzystaniu z usług, produktów jakie oferują inni dostawcy. Celem stosowania outsourcingu jest obniżanie poziomu kosztów produktów i usług oferowanych klientom
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ogłoszenia praca
  Coolf to bezpłatny portal ogłoszeniowy dla wszystkich szukających jak i chcących zamieścić własne ogłoszenie. W naszym portalu znajdziesz/dodasz ogłoszenie o zasięgu ogólnopolskim lub lokalnym, dotyczące pracy lub pracodawcy, wynajmu i sprzedaży mieszkania lub apartamentu.

Dodatkowo informacje o usługach (medycznych, komputerowych, pogrzebowych), ogłoszenia rolne (gospodarstwa, grunty, działki) czy np. społeczności (artyści, muzycy, wolontariusze).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


5. Agencja Hostess w Warszawie - Embassy
  Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez firmę Embassy. To wyjątkowa firma, która w zasadzie działa jak agencja hostess i modelek, jednak nie tylko w naszej ofercie możesz znaleźć także usługi związane z promowaniem produktów i usług, a także wszystkich rodzajów związanych z kreowaniem pozytywnego wizerunku firmy. Zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0