Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wasza-tworczosc.pl    
Wasza Twórczość - Portal dla artystów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Wasza Twórczość - Portal dla artystów - http://wasza-tworczosc.pl
ID w katalogu 4710
Tytuł Wasza Twórczość - Portal dla artystów
Url http://wasza-tworczosc.pl
Opis Ideą portalu od samego początku jest pomoc młodym talentom. Wiele osób o nieprzeciętnych zdolnościach,pomysłach marnuje się i zniechęca utrudnieniami oraz przeszkodami jakie muszą pokonać ,aby ktoś o nich usłyszał - w tym miejscu pojawiamy się my!

Portal wasza-tworczosc.pl daje szansę każdemu! To użytkownicy portalu oceniają swoje pracę nawzajem, a najlepsi mają szanse nie tylko zasłynąć, ale i wygrać atrakcyjne nagrody związane z ich rodzajem twórczości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe artyści   film   fotografia   graffiti   jak zaistnieć   jak zostać sławnym   konkursy   malarstwo   muzyka   nagrody   poezja   pokaż się   portal społecznościowy   teksty   wasza twórczość   zdjęcia
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe Mariusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Makijaż
  Do przyjemnej lektury zapraszamy wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Stworzyliśmy serwis kobiecy Cafe Pineska przystępny, ciekawy, rzetelny. To miejsce w sieci, gdzie każda kobieta może się zrelaksować, odprężyć a przy okazji przeczytać o ciekawych rzeczach związanych z modą, biżuterią, zdrowiem. Dzięki nam poznasz najnowsze kolekcje znanych projektantów, trendy na zimę, sposoby na pielęgnację skóry ciała i twarzy, modne fryzury i warte zainteresowania ośrodki SPA.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Podatek VAT
  Nasz nowy portal gospodarczy pokazuje ciekawe meandry, dotyczące tego czym jest spółka partnerska lub firma, jakie są formy działalności gospodarczej, lub jak zamknąć biznes.
Prezentowany przeze mnie portal www napisany jest w profesjonalny sposób i obiektywny, a istniejące w nim informacje są bezpłatne. Założenie działalności gospodarczej bywa dla młodego przedsiębiorcy od czasu do czasu nie lada kłopotem. Zwłaszcza wtedy gdy ktoś taki, kto przewiduje otwarcie własnego biznesu nie ma o tym żadnego pojęcia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. mechatronika, urządzenia mechatroniczne
  Mechatronika to synergiczne połączenie mechaniki, elektroniki i informatyki. Blog mechatroniczny ma na celu przybliżenie zagadnień przyszłym i obecnym inżynierom. W skład strony wchodzą: katalog firm mechatronicznych i uczelni technicznych, opisy układów wykonawczych, napędów, silników, czujników , poza tym zawsze świeża porcja aktualności ze świata techniki.
Warto nas odwiedzić, bo mechatronika to nauka istniejąca na styku pięciu innych dziedzin wiedzy: mechaniki, elektroniki, informatyki, automatyki i robotyki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Blogi


4. Silos Art
  Studio Reklamy Silos Art.


Jesteśmy silnie rozwijającą się agencją reklamową, wychodzącą naprzeciw wymaganiom Klientów.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów.


W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest tak duża, że należy uciekać się do wielu form promocji i reklamy, aby przyciągnąć potencjalnych Klientów.


Jedynie oferując pełen wachlarz rozwiązań reklamowych jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby Kontrahentów na dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy i promocji.

Zajmujemy się produkcją każdego rodzaju reklam wizualnych.


Wykonujemy: plansze, ramki, tablice, kasetony, litery i znaki przestrzenne, konstrukcje aluminiowe oraz stalowe, nośniki reklamowe, reklamy niestandarodwe. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania stosując najlepsze materiały.

Projektujemy i wdrażamy także strony i sklepy internetowe,

dbając przy tym o zastosowanie najnowocześniejszych technologii internetowych,
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Reklama i marketing


5. Wiadomosci-dnia.pl - wydarzenia i wiadomości dnia
  Wiadomosci-dnia.pl - wydarzenia i najważniejsze wiadomości dnia z kraju i ze świata: najważniejsze wiadomości z polityki, gospodarcze, ekonomiczne, o moto, PC, GSM. A także rozrywka, wideo, zdjęcia, plotki, gwiazdy, celebryci - aktualności i newsy w Wiadomosci-dnia.pl. Czytaj i bądź zawsze poinformowany na bieżąco. Teraz masz wszystkie dziedziny i kategorie aktualności pod jednym adresem - bez zbędnych treści i uciążliwego szukania. Sprawdź nasz serwis!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0